Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Дали има някви очаквания rammstein да доидат?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SMNV
Абе, дали има някви очаквания rammstein да доидат тука????
InsArtTure
Очаквания викаш. Има. Аз ги очквам. Ама дали ще дойдат....
Arq
^мдаааааааааа очака ме ги ама дали ще додат е друга работа...мноооого се надявам...
parabellum
Rammstein смуче вече. По-добре си пуснете Die Krupps. super.gif
RazorJack
не и докато не остареят достатъчно ... може след 30-тина години да ги видим smile.gif
ManOwaRadO
Позасмукаха го верно напоследък, ама все пак и аз си мечтая за един размазващ Live Aus Sofia wub.gif
dambov
не знам дали ще доидат обаче един приател ми каза че ще правят дует с Братя Магасарян(не знам дали точно така се пише)
според мен ако стане ще е нещо яко
SteamOfBlood
^ huh.gif Ти си луд!Или по скоро приятелят ти ....не е възможно няква бая преуспяла немска метал група да дойде в България и да направи нещо с "Братя Мангасарян" които дори не свирят рок а да не говорим за метал и т.н.
П.С.-Ако щяха да идват щеше да се разнася тази новина навсякаде....дори и по телевизийте...а някой да я е чул...?!Например Canibal Corpse (Аз пък за това не съм сигорен дали така се пише wink.gif laugh.gif ) те ще идват на 5 Март в София...а Rammstein... hmm.gif
SepulTeraHead
Последните два поста са най-яките от доста време насам! laugh.gif
SteamOfBlood
^Мойте wink.gif laugh.gif laugh.gif biggrin.gif пхахахаха накара ме да се изчервя wink.gif openwidehug.gif
brainwash
А някой има ли очаквания да дойдат още стотина групи, които ме мързи да изброявам?
Warrior Of Ice
http://www.metal-world.info/forum/index.php?showtopic=1317
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.