Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: With S.O.A.D. To The REVOLUTION!!!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Daron
Привет-първата ми тема тук-мараба Warrior oF Ice...Та какво ви е мнението за групата? boxed.gif
illblood
mi imam si4ko tqhno dori demotata i neizdadenite par4eta... kfo da mi e mnenieto :] tongue.gif biggrin.gif
Warrior Of Ice
Hailz, Daron! Моето мнение го знаеш (и другите го знаят, предполагам), затова само ще използвам случая да те поздравя с добре дошъл и няма да обиждам групата. biggrin.gif
t0xIc
hmm
90 % ot horata deto dvija s tqh i slu6at podobna muzika super im se kefqt no az ne spodelqm tva mnenie
smile.gif
ne znam ..imat nqkoq druga pesni4ka no ne me zaribqva znae6 li 6to..smile.gif
ps-Spiders ,Prison Song i Chop SUey rulz ...donqkude i toxicity
ps-sugar suxxxxxxxxx
smile.gif)))))
Crafter
Абе ако СОД се водят Неометъл, то са една от малкото поносими нео групи!
illblood
SOD NE SA bree uu tfa e dosta tejko za neo metal.... mai
bobz
Ami tejko...
ranting.gif
Warrior Of Ice
SOD и неометъл?!? Муахаха... laugh.gif По-скоро са траш/кросоувър.
Daron
Ами и аз смятам че са кросоувър...Хубави са все пак ама не виждам какво не харесвате в Захар hmm.gif А да питам как се слага аватар в този форум?
SepulTeraHead
SOAD makes a great fuckin' band without the "a".
Леле веднъж как се издразних! Значи на някав форум някав пикльо беше постнал нещо от сорта:
"I was looking for some system of a down and I downloaded a few SOD songs by accident. They suck!"
Лелеееееееееееееееееееее!!!!!!!!!!
А за SOAD няма кво да обяснявам. Бих искал да цитирам една песен на Anal Cunt:
THEY FUCKIN' SUCK!!!!!!!!!!!!
S-O-D
az v 4ata se pi6a pak taka i 4esto sa mi vlizali nekvi i purvoto koeto kazvat e System Of A Down ili kazvat "edi koq si pesen na System Of A Down" Rules.

Ina4e me kefqt
bobz
interesno e kak tipi4nite neo-metal bandi (t.e. ot tia koito sa formirali kakvo e neo-metal bandi: Korn, SOAD, Deftones...) se prevrushtat v ne-neo-metal bandi samo zashtoto niakoi, koito ne haresva neo-metal im se kefi...
p.s. ne e zaiajdane!
ranting.gif
_SiegfrieD_
Аз пък съм чувала отнякъде ,че били Industrial,което естествено не е вярно,ама всякакви хора има(да не обиждам нео-металите ,но някои от хич не разбират от музикални стилове(някои де).Например чувала съм за човек който е твърдял,че Металика са нео.
А отностно самата група-никак ама никак не ми харесват.Особено вокала. thumbdown.gif
abigor
абсолютно не понасям neo-"metal"-a (тва, естествено, също не е заяждане...), но каквото и да са s.o.a.d. ме кефят, и то много! не че бех си ги пуснала да ги слушам след като имам избор, но музиката им е адски интересна и провокираща. абе зарежда ме с ентусиазъм просто! а ако някой каже, че Serj Tankian няма умопомрачителни гласови данни... освен тва концертните им изпълнения звучат добре
...дадявам се да не прозвучах като тяхна фенка huh.gif
_SiegfrieD_
Eх няма страшно във всеки от нас се крие и по един нео-метъл(не ме бийте!).Аз например имам и двата албума на LP,но се оказа,че само "Crawling"ме кефи:(Но това беше доста отдавна.Сега и двата диска са все при някоя моя съученичка решила да сваля някои метъл (нео-метъл естествено-изпитват ужас от блекари)и да види що е то по-твърда музика.
Daron
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 12 2003, 03:07 PM)
Сега и двата диска са все при някоя моя съученичка решила да сваля някои метъл (нео-метъл естествено-изпитват ужас от блекари)и да види що е то по-твърда музика.

Еххх...Защо и аз не познавам такива хора? huh.gif biggrin.gif... _SiegfrieD_ Теб нещо май не те рабрах-не виждам СОАД без Серж(това е бати и гейското,ама като се добави и фамилията)...Според мен пича е много добър-да го вземат за роля в Матрицата 3-или Терминатор 4 някакви такива филми дето са близи до музиката им... blink.gif
_SiegfrieD_
Ми да те запозная:)
За вокала-веднъж съм му гледала живо изпълнение и никак не ми хареса на външен вид.
bgm
Zabeliazali li ste, che tozi skelet w podpisa na Seigfried se klati i nastrani!!!!!

Ebasi!
Arthas
Цитат
THEY FUCKIN' SUCK!!!!!!!!!!!!

Шибан нео метъл ! ranting.gif
Китариста съкс - На живо не може да се разбере коя песен свири.
Вокалиста съкс - Кой го е излъгал че може да пее !?!
Барабаниста съкс - Мааму ! Няма ли да се научи ? За да си барабанист трябва да имаш чувство за ритъм !!!
Басиста съкс - Той пък изобщо свирил ли е на албума ?
_SiegfrieD_
Цитат(bgm @ Oct 12 2003, 06:16 PM)
Zabeliazali li ste, che tozi skelet w podpisa na Seigfried se klati i nastrani!!!!!

Ebasi!

Той дебне:)
Crafter
Цитат(Arthas @ Oct 12 2003, 07:21 PM)
Цитат
THEY FUCKIN' SUCK!!!!!!!!!!!!
Шибан нео метъл ! ranting.gif
Китариста съкс - На живо не може да се разбере коя песен свири.
Вокалиста съкс - Кой го е излъгал че може да пее !?!
Барабаниста съкс - Мааму ! Няма ли да се научи ? За да си барабанист трябва да имаш чувство за ритъм !!!
Басиста съкс - Той пък изобщо свирил ли е на албума ?

Е стига де! Стават! Не са добри, но се понасяТ!
Warrior Of Ice
Цитат
Е стига де! Стават! Не са добри, но се понасяТ!

Разбира се, че стават - в сравнение с бритни или джъстин... biggrin.gif
bgm
Epa na Justin kwo mu e loshoto?
Daron
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 12 2003, 03:55 PM)
Ми да те запозная:)
За вокала-веднъж съм му гледала живо изпълнение и никак не ми хареса на външен вид.

Е айде сега-не се гледа външния вид-а музиката и такива неща... SPARK
SepulTeraHead
Цитат
Epa na Justin kwo mu e loshoto?

Дам. Кво му е лошото. Сигурно прави най-перфектния "шибан поп" в момента. Иска да печели пари и го прави по правилния/ефективния начин.

SOAD SUCKS ASS.
bgm
Цитат(SepulTeraHead @ Oct 13 2003, 03:14 PM)
Цитат
Epa na Justin kwo mu e loshoto?

Дам. Кво му е лошото. Сигурно прави най-перфектния "шибан поп" в момента. Иска да печели пари и го прави по правилния/ефективния начин.

SOAD SUCKS ASS.

Ami men puk me kefi onazi pesen, deto Justin e oblechen w bialo, tancuwa w nekwa staia, deto sweti i piska iakata.Seriozno.Osobeno wpechatliawasht e momenta, deto go izbiwa iako na falcet.

Diaron, mi ako ne wunshnia wid, to togawa kakwo se gleda, ebasi.Wie mi oburnahte predstawata za mezhdupolowite otnoshenia, diado Freud riapa da iade, deto se e zanimawal tolkowa wreme s towa.
alpha prime
soad ... rulzz zaw4era w ulicata edwam se sdyrjah da ne spretna edno pogo biggrin.gif
Daron
Че кой те спира-аз това в класната стая го правя headbang[1].gif
SepulTeraHead
^ WOW!!!!!!! Ама наистина ли? blink.gif
bgm
Цитат(Daron @ Oct 16 2003, 01:37 PM)
Че кой те спира-аз това в класната стая го правя headbang[1].gif

Buntar.
SepulTeraHead
With S.O.A.D. To The REVOLUTION!!!,!!!!!!!!!
Daron
Цитат(bgm @ Oct 16 2003, 03:39 PM)
Цитат(Daron @ Oct 16 2003, 01:37 PM)
Че кой те спира-аз това в класната стая го правя headbang[1].gif

Buntar.

Вече не е смешно SPARK
SepulTeraHead
Мене пък ми е смешно.
InsArtTure
ABE ZNAETE LI KVO SI4KI OT MOITE POZNATI DETO SLU6AT METAL GI PSUVAT QKO! SI4KI DETO SLU6AT HARD-CORE MNOO IM SE KEFQT.
AKO NQKOI SI MISLI 4E SOAD PRAVQT TRASH ILI NEO MNOO SE LYJE.
AKO NAKOI ISKA DA 4UE METAL V TQH NQMA DA STANE.
AZ OBA4E SLU6AM TRI NE6TA-METAL,HARD-CORE I KLASI4ESKA MUZIKA.
SOAD SA NE6TO KATO POST-HARD-CORE I SA THE BEST TVA E ISTINATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A VOKALISTA E THE BEST SY6TO SLED TOBIAS SAMMET OT EDGUY OK?

^Гледам какво съм писал преди повече от 2 години и си се смея. голям тъпчо съм бил. wink.gif
SepulTeraHead
No.
Daron
Цитат(Jedispircul-er @ Oct 29 2003, 06:46 AM)
SOAD SA NE6TO KATO POST-HARD-CORE

М нали за това ги водят Крос... w00t.gif
````````
Aide i az da se zapi6a.... pyrvo mnenie... da se otbeleji... i smqtam 4e e redno da byde i za pyrvata naistina svqstna grupa koqto 4uh.imam predvid 4e predi da po4na da slu6am metal...i izob6to ne6to po konkretno kato stil....gledah 'izumeno' televizora i Britny spears:))) no sqka6 tova e syvsem normalno...bqh si dete...a po onova vreme Spritny Bears be6e dosta populqrna...sled koeto edna ve4er syvsem slu4aino popadnah na pyrviq album na System of a down ...i tova be6e na4aloto....[s koeto otpravqm specialni blagodarnosti kym...toi si znae koi:)]Ta s dve dumi.....SOAD be6e na4aloto na moeto syzrqvane...i vinagi 6te si ostanat moq lubima grupa....nezavisimo ot tova koi kakvo kazal 4e pravqt kato stil....nali svirqt..mir da ima. peace all!
mettal
SOAD sa super zdravi,izklu4itelno nestandartna banda,mnogo sa qki,a za vokalite prosto nqmam dumi...
alpha prime
am 4i da ...edna ot malkoto swesni nowi grupi
\../ SOAD \../
Myrtviqt_zvqr
Още от малка като чуя истинска музика, идваща от сърцето на изпълнителя, а не просто опит да си подрънква или припява, цялата ми кожа настръхва.... Обикновено това се случваше на по-бавни парчета (подчертавам, не по-леки, а по-бавни! разлика има, и то огромна)..... Докато не чух System Of A Down. Това е първата група, на чиите бързи парчета също настръхвам цялата и слушам с благоговение....
Няма да кажа нищо повече за тях, освен че съм влюбена в музиката им... До преди да ги чуя никаквъв, ама наистина никакъв нео-метъл не понасях. Сега съм се понаучила и други групи да слушам по мъничко, но SOAD успяха да надминат в личната ми класация огромна част и от готика, и от етното, и от всичко останало, което обожавам....
И накрая кратко обобщение за тези, на които не им се четат дългите ми постове- SYSTEM OF A DOWN са страхотни! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Peter
Mi principno ne se kefq na tiq novite, "moderni" bandi, ama S.O.A.D. naistina sa super qki. Edna ot malkoto stoinostni grupi dnes. 6to nqkoi ne zeme da gi pokani v BG tongue.gif
SepulTeraHead
Да бе, верно! как не съм се сетил?
Ей сега ще им звънна!
Peter
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 14 2003, 01:25 PM)
Да бе, верно! как не съм се сетил?
Ей сега ще им звънна!

Hehehehehehehehe tongue.gif laugh.gif
Are da si napravim nqkolko qki temi kato tiq vuv foruma na SME: "Molq pokanete edikoi si, 6toto ako ne doidat 6te se nasera" laugh.gif
t0xIc
ne slu6am hc po princip no ako doidat Hatebreed i E-Town Concrete v Bg obe6tavam 4e nqma da se nasera
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif HATEBREED RULZ icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.