Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Static - X
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
illblood
Tui mi za tiq det ne znaqt... izlezna 3tiq album na Static-X ozaglaven Shadow Zone!!!
Koito ne go e 4ul oshte: http://insomnia.data.bg/music/Static-X-Sha...ETAIL-2003-ESC/ !!!

Track list:
01 staticx - destroy_all
02 staticx - control_it
03 staticx - new_pain
04 staticx - shadow_zone
05 staticx - dead_world
06 staticx - monster
07 staticx - the_only
08 staticx - kill_your_idols
09 staticx - all_in_wait
10 staticx - otsegolectric
11 staticx - so
12 staticx - tranmission
13 staticx - invincible


Albuma e prosto ne4oveshki super razli4en ot 1vite 2 albuma po4ti nishto obshto sega static-x sa super energi4ni.. malko po ploski sa penite kato 4e li amam za smetka na tova mnoooogo energi4ni!! :]

Ta vaprosa e kfo mislite za albuma i za static-x?? Bqha boza oshte li sa boza ili ve4e ne? be se 1no pisha statiq bahti...
Beerzebub
Не е лошо албумчето. Става за слушане и то доста. Твърде са опростени индъстриъл елементите според мен, но пак т'ва май е единствената Neo-банда, която ми допада! wink.gif
t0xIc
hmm zna4i ne si slu6al ni6to
smile.gif
SepulTeraHead
Не съм го чул още, но ми казах че е яко тъп. Ще го сваля все пак...
Beerzebub
Цитат(t0xIc @ Oct 10 2003, 12:04 PM)
hmm zna4i ne si slu6al ni6to
smile.gif

Напротив, мой човек... напротив!
Хех... не твърдя че съм спец, нито че съм много запален, но освен известните Koяn, LP, LB, Staind и т.н. ( thumbdown.gif ) съм слушал и някои други, на които на които не им знам дори имената! Преди време ме бяха агитирали да чуя нещо на Factory81, ако не греша... това май е едиственото име, което помня. Та техните 2-3 парчета престояха на компа ми точно 30секунди. wink.gif Сред тях имаше една много рекламирана песен: Nanu (пак не съм сигурен), която честно казано ме отврати.
Просто това не е моята музика! Static-X някак си се различават от основаната маса нео-метъл (не-метъл) произведения, а и заабелязвам разни идъстриал елементи в творчеството на Wayne. Което (естествено) не ги прави автоматично мои любимци, а просто група която можеш да си пуснеш и да послушаш, но за не повече от половин час, после писва. (За сравнение новите албуми на Cradle, Bodom, Kovenant, Strato... ( icon_headbang[1].gif ) все още не са ми омръзнали.)
SepulTeraHead
Destroy All подозрително ми прилича на нещо от Untouchables, което не е лошо smile.gif
Control It не е лоща също. Само тва съм свалил досега.
illblood
leleleel kefi qkooooo
SepulTeraHead iztegli: The Only (taq e prosto N1 mai); Monsters; So... ti mai sa nai-qkite spored men de.. ina4e si4kite sa super :]
SepulTeraHead
Свалям го целия...
t0xIc
hmm boje mene factory81 sa mi lubimcite i gi uvajavam
a Nanu moje bi e nai qkata pesen su6testvuvala nqkoga
ama ..vseki ima pravo na mnenie..
6to taka si precenil:)
a btw deto static x se otli4avat slu6ai po qki grupi kato DownTheSUn ,CrossBreed,Skrape,Ultraspank i tn ..
da ne gi izbroqvam vsi4ki sq
blood_freak
losho mno losho .. nqmam MB da si izteglq nowiq album .. inak STATIC-X sa mi edna ot liubimite bandi .. .az s tqh sam proslushal tei da se kaje... biggrin.gif
illblood
Цитат(t0xIc @ Oct 10 2003, 09:39 PM)
hmm boje mene factory81 sa mi lubimcite i gi uvajavam
a Nanu moje bi e nai qkata pesen su6testvuvala nqkoga
ama ..vseki ima pravo na mnenie..
6to taka si precenil:)
a btw deto static x se otli4avat slu6ai po qki grupi kato DownTheSUn ,CrossBreed,Skrape,Ultraspank i tn ..
da ne gi izbroqvam vsi4ki sq

t0xIc kfo da ti kaja prostoooo... TI SI VINOVEN TI TI TI TI!!! mad.gif mat.gif ranting.gif
InsArtTure
Сега излезе Четвъртия. Нищо особено, но става за слушане. След още няколко въртения може и да ми хареса.
t0xIc
Цитат
QUOTE (t0xIc @ Oct 10 2003, 09:39 PM)
hmm boje mene factory81 sa mi lubimcite i gi uvajavam
a Nanu moje bi e nai qkata pesen su6testvuvala nqkoga
ama ..vseki ima pravo na mnenie..
6to taka si precenil:)
a btw deto static x se otli4avat slu6ai po qki grupi kato DownTheSUn ,CrossBreed,Skrape,Ultraspank i tn ..
da ne gi izbroqvam vsi4ki sq 


t0xIc kfo da ti kaja prostoooo... TI SI VINOVEN TI TI TI TI!!! 


success ...smile.gif
blood_freak
четвъртия албум си е много як
щото Уейн е събрал старите членове и са се върнали към стила на първия албум който според мен е най добрия им:)
та за това бих казал, че последния Статик е размазващ
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.