Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: НОВА ГОДИНА - НОВИ ПОЖЕЛАНИЯ
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
InsArtTure
Поздравявам тържествено всички тук с:

Flaw - Best I Am

Чувствайте се свободни тук да кажете всичко, което ви се казва във връзка с идващото начало. От мен...пожелавам на всички ни да сме малко по-добри, да мислим повече за чувствата и желанията на близките ни, да мислим трезво и здраво, да пазим достойнството си, да уважваме избора на другите и да се усмихваме на тези, които имат нужда от усмивки.


Stay Metal.
KingSlayer
Хубави думи ама..., аре друг път blackmetal.gif

Желая на всички безброй щасливи мигове, колкото звездите... хмм тъпо - повече бе laugh.gif Не милиарди, а много повече - стотици хиляди devilsmiley.gif
Бъдете трю! Бъдете свободни wub.gif
dambov
начи първо да ви пожелая приятно изкарване на вечерта и да не се напивате много wink.gif

А за напред ви желая всичко най-хубаво
scion_of_storm
Nqmam kirilica tuk, 4akame tukmo Novata godina. Vesela da e za vs4ki, priqtno prekarvane i da nqma mnogo mahmurluk utre hehe. Samo hubavi ne6ta da vi se slu4vat na vsi4ki i do skoro tongue.gif
SteamOfBlood
ЧНГ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!130 лева и все още не съм искал на баба ми и дядо ми както и на леля ми !!!!!!!! w00t.gif
MadHatter
Честита нова година, драги съфорумци yahoo.gif От всичко най-хубаво по много и още малко отгоре drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif
RazorJack
И кво усещате ли няква разлика като е нова година? Или като сме официално европейци? Аз щото не.


иначе като ще си пожелаваме неща .... ми Up the irons!
бъдете живи здрави и трю icon_headbang[1].gif
sodomicdream
за много години и от мен smile.gif
с пожелание за всичко най-хубаво през 2007 година
много щастие, здраве, усмивки, радости... абе радвай те се че вече настъпи 2007 и че оставяваме с още една година wink.gif
noel_f
Специално ще си сваля поздрава, обещавам laugh.gif
А, иначе и аз се присъединявам към Sodomicdream-бъдете здрави, щастливи и се опитайте да направите щастливи хората, които обичате:)
Slash
Хубава тема -- пожелавам ви да сте здрави и да ви се трупат много качествени спомени, които да ви вдъхват желание за нови! Пожелавам си да съм здрав и да продължавам да съм спокоен, както сега!
wqwrrr
Честита Нова Година! За много години, драги съфорумници! Пожелавам ви всичко, което вие си пожелавате, нека се сбъдне! yahoo.gif

Поздрав за всички с Bon Jovi - Keep The Faith bye.gif
scion_of_storm
Честита Нова година на всички, да сте живи и здрави, яко метъл, щастие, успехи, абе въобще всичко позитивно да ви се случи. wink.gif
`Xandria`
Ч.Н.Г. на всички тук!
Да сте здрави преди всичко, по-щастливи и по-усмихнати тази година. 123454xlgp2.gif
(А на форума пожелавам tongue.gif да е все така на ниво, защото благодарение на него много хора черпят информация и се "образоват"- като мен tongue.gif )
Niilo
За 15 евро отиване и връщане можеш да отидеш с влака до Солун, да си топнеш мъдете в някой фонтан и да се върнеш доволен вечерта на същия ден icon_headbang[1].gif И всичко това само с една лична карта и свободен уикенд.
А по-големите възможности пожелавам да ви споходят час по-скоро, но то си зависи от всички ни...
Вижте Словения.
silent scream
гребете от живота с чирпаци!райдвайте се на живота,на всяка усмивка,на дребните неща...радвайте се на музиката,бъдете горди с това че сте българи и че живеете в такава страна...много здраве,щастие,любов,късмет и успехите да са повече от провалите =)
stage
Да имате мечти е хубаво!
Slash
The Cranberries - Dreams

Oh my life
Is changing everyday
In every possible way

And Oh my dreams
It's never quite as it seems
Never quite as it seems

I know I've felt like this before
But now I'm feeling it even more
Because it came from you

And then I open up and see
The person falling here is me
A different way to be

I want more (impossible to ignore)
I want more (impossible to ignore)

And they'll come true (impossible not to do)
And they'll come true (impossible not to do)

And now I'll tell you openly
You have my heart so don't hurt me
You're what I couldn't find

A totally amazing mind
So understanding and so kind
You're everything to me



Не се сдържах. wub.gif
blame
И както бяха казали в една песнеичка - It's the first day of the rest of your life.

В НГ няма нищо ново освен цифричката в календара. Което е минималистично и май няма особено значение. Новото е когато ние решим, че започва, че нещо се е променило. Дали ще е първи януари, 3ти април или 18 септември... все тая.

Пожелавам ви здраве. И нека не датата е оправляваща, а вие. Вярвайте в живота и намиртайте хубавото. Ако не - винаги може да е по-зле.... и винаги може да е нова нощ с нов край, и нов ден с ново начало. Вие си избирате. Късмет! smile.gif


п.с.: ама,че го и написах...
Niilo
Цитат(blame @ Jan 3 2007, 10:48 AM) *
п.с.: ама,че го и написах...

Да бе, че и с правописни грешки даже.
_TNT_
ЧНГ на всички! Да сте живи и здрави! Много хубава музика и приятни преживявания през 2009-та! Любов и успехи! Наздраве!
monolithe
ЧНГ! Бъдете живи, здрави и много щастливи!
scion_of_storm
Аз пък писах в случайните..^^

Честита на всички, много воля и успехи, отстояване на своето и К.Р.Е.А.Т.И.В.Н.О.С.Т.!
Chimera
Да ни е честита новата 2009 година!

Всички пожелания са толкова изтъркани, но пък няма човек който да не иска да му се сбъднат - здраве, щастие, пари, успехи, мъже, жени...и много късмет, защото в България ни трябва! laugh.gif За много години! drinks_drunk.gif
Jerry_92
Честита Нова Година!!!
smile.gif
Живи, здрави, прави и корави !!! biggrin.gif
Megadeth
Благодаря ви за пожеланията : )))
Цветомир
Честито и от мен. Дано новата 2009-та година да донесе здраве и благоденствие на всички.
Mago De Oz
За много години! Живи и здрави!
Slash
За много години и от мен!
Kent
Честита нова 2009 година, мили деца! smile.gif Здраве и щастие на всички!
Ta' Zhal
Живи и здрави!
Arq
Айде и от мен! Честита 2009 Година! Желая ви успешна и пълна с хубави изненади година smile.gifsmile.gif Много бири и още приятели! Cheers!
In Death's Embrace
Честита да е новата година!
На всички съфорумници желая едно ново, по-добро начало. И преди всичко, бъдете щастливи. openwidehug.gif
Ghost
Честита нова година, хора! smile.gif Щастие и усмивки на всички!
StianThornsen
Честита Нова Година и от мене.Само класики да излизат,много концерти,пиене,жени(за жените мъже),пари ии т.н smile.gif drinks_drunk.gif
anarho punk
ЧНГ, мадафакас! icon_headbang[1].gif
Kent
Хайде честито, да сме живи и здрави! drinks_drunk.gif
LordZombie
За много години!
ludspamer
Ха честита на всички новата.....2011 ли стана, хахах....
karelian
На всички пожелавам много успешна 2011-та година! smile.gif
Kasiel
Честита нова година ! Пожелавам ви всичко,което вие си пожелаете,защото то е най-важно. Следвайте мечтите си,хора!
Midnightsun
За много години! drinks_drunk.gif
Фростирия
Да ви е честита Новата Година! happy.gif
Желая ви крепко здраве, добра компания, любов и изобщо всякакви удоволствия за тялото и за душата (нали не бива да сме чак такива материалисти).
RunningWild
Много здраве, щастие и късмет през новата година! Нека през следващите 365 дни да станем свидетели на 2011 яки концерти на яки банди в нашата страна!
Daddy`s Girl
Честита и от мен! Живи и здрави!
Ghost
Честита нова година на драгите съфорумци с пожелания за много щастие и успехи!
Aske
Честита нова година ! smile.gif
Chaotic One
Честита нова година! Много успехи, усмивки и сбъднати мечти! (И мечки!) happy.gif
_TNT_
Честита нова година! Желая ви здраве и много успехи!
Dragon's Bride
smile.gif Честита Нова Година на всички!

Желая ви много здраве, късмет и успехи!
Ghost
Честита нова година! Да сте живи и здрави всички! openwidehug.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.