Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Как прекарахте Нова Година?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
noel_f
При мен беше като всеки път-събрахме се у едни приятели.На центара не излезнахме понеже както винаги имаше чалга концерт. По телевизията нямаше общо взето нищо интересно hmm.gif Вие как изкарахте.Разкажете.
Pyjamka
Беше най-магичната и прелестна Нова година от 16 лета насам!!! Никога не съм предполагала, че посрещането на празника в компанията единствено на любимия човек може толкова вълшебно! В полунощ бяхме на площада през Общината в Русе (за пръв път ходя на Нова година навън) и също беше страшно хубаво - толкова фоерверки, такива ракети, такава красота от светлини и съчетания!...
Ако сте прекарали поне частица толкова хубаво, колкото и аз, значи и вашето празненство е било божествено!
Randall Flag
в къщи със семейството.Наистина по телевизията нямаше кой знае какво но не беше и токова зле.Концертът от площада щеше да е супер ако от БНТ се бяха постарали повече за звука.След дванайсет си пуснах HALFORD И така до към два часа icon_headbang[1].gif После Сънчо!
noel_f
Аз се прибрах към 4 и едва станах тази сутрин. Днес не съм годна за нищо просто. Май попрекалих с шампанското pinch.gif laugh.gif
Randall Flag
аз съвсем придвидливо не смесвах алкохола.Почнах на бира и завърших на същото,а от шампанското пийнах една глътка - за наздраве.
Обикновенно първият ден след нова година винаги е така,мързелуване,спане,телевизия и хубави книжки!
KingSlayer
И аз нормално smile.gif Тоя път нищо не съм палил и нищо не съм трошил laugh.gif
Беше хубаво, познати хора, звучаха предимно ръчки на Accept, Maiden, Metallica, WASP и други такива happy.gif
Естествено за 3-та поредна година се погрижих на посрещането да гърми отсекъде Walking In The Air icon_headbang[1].gif
После литъра водка ме пребори и тупнах в свински сън laugh.gif laugh.gif
wqwrrr
Аз бях на площад Батемберг и си изкарах приятно заедно с Вики, разни други съученици и нейни приятели.
noel_f
Цитат(Randall Flag @ Jan 1 2007, 11:56 AM) *
аз съвсем придвидливо не смесвах алкохола.Почнах на бира и завърших на същото,а от шампанското пийнах една глътка - за наздраве.
Обикновенно първият ден след нова година винаги е така,мързелуване,спане,телевизия и хубави книжки!

Напомняш ми за книжката, усещам. Днес обаче трябва да уча (ако мога laugh.gif) и едва ли ще ми остане време.smile.gif
conguestadors
С приятели. Тяхната дъщеря е колкото големия ми син и вилняха децата. Общо взето, беше едно нормално посрещане.
dambov
Бях с компания.Събрахме се в един приател и си изкарахме доста добре.Като изключим факта,че в четери часа през ноща трябваше да мъкна един френд,който беше мъртво пиян до тях.
Slash
Нали за това са приателите!!!
scion_of_storm
Ами в компанията на много приятели, някои чалгари, някои хардкораджии- всичко коз. И като почнахме с кораджиите да правим от време на време едни погота и подобни...сега вратът ми се е разкъртил по ебаси начина. Иначе си беше супер яко, като всички запяхме химна в 00.00 се вдигна баси шума. Яка работа ви казвам. smile.gif
cunt
С некви софткораджии, разбириш ли. И алкохолец, е така, и бруталиики се пак яки сме. И са едвам се движа некво.
ViolentBeauty
Още пиеме !!!!!!!!!!!!!! бре ей!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dambov
взимайте ме и мен тогава drinks_drunk.gif
SharondenAdel
Ох.....сърдах си гърлото ;( Общо всето беше забавно..но на миналата нова година си прекарах по-добре. Едно не мога да разбера тук в Русе пуснаха химна на европа ама на България не го пуснаха... явно вече не сме българи а европейци no.gif и зарята не я биваше wink.gif
Svetyl
Пуснаха химна на България в Русе, толкова си слушала. И веднага след него химна на Европа. Беше що годе добро прекарване.
Warrior Of Ice
Това беше най-хубавата Нова година, която съм посрещал някога. smile.gif Благодарности на всички приятели, които направиха това възможно (и най-вече на ViolentBeauty и Dragontear)!

P.S. Ще му се не види, прегракнал съм от толкова пеене на Sonata Arctica... happy.gif
Rodd1ck
Нищо запомнящо се.
sepulturatr
Размазах се от всякакви видове опияняващи вещества !
Vermic
^Аз също.
Mort
Цитат(Warrior Of Ice @ Jan 1 2007, 04:29 PM) *
Това беше най-хубавата Нова година, която съм посрещал някога. smile.gif Благодарности на всички приятели, които направиха това възможно (и най-вече на ViolentBeauty и Dragontear)!

P.S. Ще му се не види, прегракнал съм от толкова пеене на Sonata Arctica... happy.gif

Да, изкарахме си чудесно наистина, но като компанията е готина biggrin.gif ! Благодарности и от мен на домакините, особено на едната й пожелавам по-скорошно възстановяване от алкохолните травми smile.gif !
lodborg
Присъединявам се към по-горните хвалебствия към нашите съфорумци, които организираха посрещането на Нова година по домовете си.

И също както кап. Джак Спароу възкликна в Карибски пирати 2 при вида на една жена, така и аз сега ще извикам "Крийте рома"!!! Чудя се горкото момиче дали някога ще изтрезнее...
Beerzebub
Яко пиромания!
Видях от около 20-ина метра от себе си взривяващ се фойерверк, дето принципно трябва да е на поне 60-70 над главата ми (това в случай че излети, което не се случи)...
Иначе супер компания и хубава музика. Още ме държи настроението.

Ха да вие честита Новата Година!!
abductor
Уф, станах преди час, ама още не съм "в час". smile.gif Цепи ме китарата едно такова, сигурно от алкохола ще да е biggrin.gif . Смятам да изляза да ударя една-две Евро-бири, белким се поосвеста smile.gif
Vlad
Аз се завлекох още на 28 на вила и от там ми се сля времето все едно е било един ден.Денонощно наливане и пълна простотия от която доста пострада и самата къща като имаше нужда и от лекарска помощ,но за щастие до сериозни инциденти не се стигна.Само дето яденето липсаше и сега трябва да се реанимира няколко дни.Иначе съм тотално изкъртен и целия съм в синки,но доволен boxed.gif tongue.gif
Fallenblood
У един авер - Косьо. Обраха ме на покер (за щастие с кинти от Монополи laugh.gif), ръсих простотии (дори измислих ВИЦ! ^^) и спорих има ли Бог. laugh.gif
alpha prime
У един авер ... цяла вечер филми ставаха някви
След тва на главната отидохме за зарята и така .. same shit different year
Blashyrkh
В село Дружево - на 16 км от Лакатник. В ценъра на планината. Изпихме огромни количества алкохол - главно европейска ракия и европейска Арияна.

Беше доста добре.
comnetbg
Водка Уиски и Шампанско просто размазваница smile.gif
Vaskes
Аз си изкарах невероятно smile.gif Преди да настъпи Новата година Дио ми пя на ухото (е, добре де, беше на 2 метра от мен и пя на още няколко хиляди души :Р ), после се повъртяхме малко на хорото и се прибрахме в хотелчето, където ядохме и пихме гаден ром (за да не стават обърквания - не казвам, че ромът принципно е гаден, много си обичам ром, но специално тоз беше някакъв гаден Savoy Club..)После към нас отнякъде се присъединиха един пич с акустична китара, които свиреше невероятно и един пич с висок глас, които пееше невероятно (е, и малко неадекватно като се понапи :Р ). Хубаво и че доносеха със себе си един Ballantine's, та си оправих вкуса от рома smile.gif После аз реших да полегна и продължих през унес да слушам как другите пеят. По някое време усетих, че към компанията се присъединиха и двама от съседите по стая, бая пияни.. и големи балъци, щото на сутринта видях, че сме имали и хубави съседки, но онези двамата незнаино защо бяха предпочели нашата пред тяхната компания rolleyes.gif Иначе бяха забавни пичове, рано сутринта докато аз още се чудех къде съм ги видях как минават покрай стаята ни и ми махат и се хилят, носейки един знам STOP нанякъде...
После пък в маршрутката се запознахме с едни други пичове (които се оказа, че познават онзи с китарата и онзи с гласа), колеги по музикални предпочитания.. въобще, много готина Нова година с много готини хора laugh.gif
Ataegina
Е, честита да ви е тази нова годинка - пожелавам ви да бъде интересна съдбоносна за тези, които си я пожелаят такава! smile.gif

аз прекарах необикновена нова година - различна. Не съм и предполагала, че толкова юначни стада овце ще сбере тоя площад - Батенберг. Малко попретупаха дунавското хоро, но фойерверките бяха на ниво. Красиви и ярки цветя периодично разцъвтяваха по небосклона. Прекраснотия беше и светлинното шоу.
Всенародно веселие имаше ще видим до кога biggrin.gif... объркана история smile.gif
Wolfheart
Цитат(Warrior Of Ice @ Jan 1 2007, 02:29 PM) *
Това беше най-хубавата Нова година, която съм посрещал някога. smile.gif Благодарности на всички приятели, които направиха това възможно (и най-вече на ViolentBeauty и Dragontear)!

P.S. Ще му се не види, прегракнал съм от толкова пеене на Sonata Arctica... happy.gif

Абсолютно!
Дано и цялата година да е такава, като посрещането.
FallenAngel
Аз си изкарах невероятно smile.gif Както всички други тъй като гледам. Познавах само един човек от всички, но и другите се оказаха много весели и забавни хора. До към 6-7 всичко беше нормално - музика, танци, алкохол, след това почти всички изпозаспаха, а четирима останахме да спорим кое е било първо - математиката или философията laugh.gif И към 9 и ние заспахме... smile.gif На сутринта не мисля, че е нужно да описвам какви ни бяха физиономиите и колко ни боляха главите laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.