Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какви мъже/жени харесвате?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
InsArtTure
^ :thumbs up:
А "отвътре"?
SepulTeraHead
...

Имам го тоя брой. happy.gif

edit: В този ред на мисли.........



.........
parabellum
Цитат
edit: В този ред на мисли.........

Tazi e THE FAT OF THE LAND; NO FAT CHICKS!!!
Ol' Skull
Тука изглеждат по-грозни тризначките. В смисъл, като съм ги гледал си мислех как бих им напълнил гъза с безработни миньори, ама на снимките изглеждат кофти. Така или иначе, еба ти претенциозните чекиджии сте тея, дето само ги псувате... кой подбира маструбира.


Цитат(parabellum @ Jan 29 2007, 12:44 AM) *

Daaamn, nigga!
SepulTeraHead
Цитат(parabellum @ Jan 29 2007, 12:48 PM) *
Цитат
edit: В този ред на мисли.........
Tazi e THE FAT OF THE LAND; NO FAT CHICKS!!!

Болен ли си...
Gybarko
най близкото до обяснението ми е думата
Жива

поздрави
peterjohnhenry
Много често човек си изгражда измислена престава за "идеалната жена", а после попада на нещо съвсем различно...

Трябва да привлича, дори и без да е красива, да вдъхва разум, дори и без да е умна...
Да бъде страст и нежност.

smile.gif
tears_of_blood
Да е истински мъж... да не е ограничен и надменен, щото тези качества ми действат като студен душ mad.gif Относно външния вид - нямам определени "изисквания", но винаги се заглеждам по големи ръце... големи длани... дълги пръсти... wub.gif
sepulturatr
Правилно значи казват хората, че женските си падат по любовната игра преди секс...
Arq
^епа как? естествено! laugh.gif
noel_f
Като се замисля най-важното е да е интелигентен. Има хора, на които просто от погледа им лъха някаква глуповатост. Любовта се базира на уважението, на възхищението към другия.Също важно според мен е и да си приличаме по характер, защото макар и да не го осъзнаваме ние подсъзнателнохаресваме хора като нас. С интересите обаче е различно. Аз например бих му "простила", че не слуша метъл да речем, но че е безхарактерен например - никога.
Dawn^^
Падам си по хм... по странни хора съм си падала до сега като се замисля... важното е Човекът да е приветлив, да има нещо в главата си (тази на раменете).
За музиката - там е ясно (може би това ограничение с музиката много съкращава броя на хората, които бих харесала), за външния вид - приличен + чар + да има какво да се гушка biggrin.gif
И все пак най-важно е излъчването - да не е някоя безлична муха, която като я убиеш с палката и никой да не забележи.
InsArtTure
laugh.gif
noel_f
Цитат(Dawn^^ @ Mar 16 2007, 09:45 PM) *
да има какво да се гушка biggrin.gif

wub.gif wub.gif wub.gif
Wolfheart
Цитат(Dawn^^ @ Mar 16 2007, 09:45 PM) *
да има какво да се гушка biggrin.gif
Това как да го разбираме? Повече килограми?
Dawn^^
Е, това не означава да е културист или разплута баница тежаща 150 кила, просто като го прегърна и да не си събирам лакътите. wink.gif
noel_f
Да, не е хубаво да е прекалено кльощав, но не и прекалено едър. Ако има мускули - wub.gif но пак не много големи, всмисъл да не е като културист, защото е грозно.
Dawn^^
Именно!
Slash
Да ви го нарисувам на paint желаете ли, дами?
noel_f

^ wub.gif
Nick Lachey wub.gif
Много ме дразни приятелката му Ванеса Минило. devil.gif С Джесика си бяха готина двойка. sad.gif
SepulTeraHead
Подмокрих се.
Dark`Crimson
Важно е разнообразието, но условията са - коефициент на интелигентност > от средния, да може да разговаря с мен, и да не е "кущрамба" (по чисто физически причини) smile.gif


Цитат(SepulTeraHead @ Mar 16 2007, 09:23 PM) *
Подмокрих се.

Тогава или трябва да стоиш без гащички, или да ги смениш - и двете водят до различни предимства в зависимост от компанията... biggrin.gif
`Xandria`
...и да е Супермен! oneeyedsmiley02.png icon_headbang[1].gif
darga
Цитат(Dawn^^ @ Mar 16 2007, 08:07 PM) *
просто като го прегърна и да не си събирам лакътите. wink.gif

biggrin.gif Ти каквато си ми хърбавичка..съвсем ще се изгубиш покрай някой хилав младеж.


Цитат(Slash @ Mar 16 2007, 08:18 PM) *
Да ви го нарисувам на paint желаете ли, дами?

Давай!Аз искам laugh.gif

Та по темата..Харесвам открити прями хора,които са наясно какво искат и преследват целите си.Човекът трябва да е достатъчно интелигентен и да усеща нещата..и това да определя поведението му(тук не става дума за интуиция).Трябва да е мил и нежен,но решителен и с характер.За музиката ..ясно,ако набляга на някакъв друг вид музикално течение ще имаме мъничък проблем.
Иначе за външния вид..той не е толкова важен,но си падам не,ами умирам по високи,тъмнооки типове,не много здрави tongue.gif
Единствената ми странност е,че си падам по носове..Умирам по момчета с прави носове..ъъ,правилни,оф не мога да го обясня.. Избивам комплекс явно mellow.gif
noel_f
^^Е, много ясно. oneeyedsmiley02.png wub.gif
InsArtTure
Цитат
Единствената ми странност е,че си падам по носове..Умирам по момчета с прави носове..ъъ,правилни,оф не мога да го обясня.. Избивам комплекс явно

Ооо, носът е много важно нещо. Какъв комплекс пък избиваш?

Аз понякога много се нервя на носа си, че не е остър happy.gif А аккво разбираш под правилни носове?
noel_f
Какво точно ще рече остър? huh.gif Прав, може би unsure.gif
InsArtTure
Чип.

Латиностайл. laugh.gif
sepulturatr
Цитат(darga @ Mar 16 2007, 10:46 PM) *
Давай!Аз искам

Направили са си го вече хората ...

noel_f
Цитат(InsArtTure @ Mar 17 2007, 12:01 AM) *
Чип.

Латиностайл. laugh.gif

Чип е гадно.
darga
Цитат(InsArtTure @ Mar 16 2007, 09:41 PM) *
Ооо, носът е много важно нещо. Какъв комплекс пък избиваш?

Аз понякога много се нервя на носа си, че не е остър happy.gif А аккво разбираш под правилни носове?

Радвай се, хората с остри носове обикновенно са злобни или твърде рязки. Не във всички случаи разбира се.
Избивам комплекс, защото моя е като отварачка за консерви... наследствена черта thumbdown.gif
Хмм... ами какво разбирам под правилни..наистина не мога да го обясня.Плавен преход от костната част към хрущялната,което води до прав профил,добре оформено носово крило,но в никакъв случай чип нос!...ъъ..ако някой ме разбра huh.gif Имам малко изкривени представи sp_ike.gif
InsArtTure
Разбрах те. ПОне и аз си го представям правилния така.
SepulTeraHead
Моят нос е ебати якия.
Sirenia_fan
ми аз харесвам умни момичета. тоест, за да харесам някое момиче и да ми привлече вниманието, трябва първо да я уважавам заради интелекта й. ако е някоя куха лейка като чалга "певиците" просто няма шанс - тотален игнор и/или ебавки от моя страна. плюс това ми харесва момичето да има малко повече (но не прекалено) месо по нея. в смисъл, да не е дебела ами лееееко закръглена. да има за какво да я ощипеш, така да се каже. не харесвам надутите ку*ки с вид на изсъхнало дърво - кльощави и наклепани с 2 мегатона грим. също така не обичам и силиконовите изпълнения по тях - гъз, цици, уста... уши, ако щете. и прекалено големите цици не ми харесват.
Dark`Crimson
Цитат(Sirenia_fan @ Mar 17 2007, 04:36 PM) *
ми аз харесвам умни момичета. тоест, за да харесам някое момиче и да ми привлече вниманието, трябва първо да я уважавам заради интелекта й. ако е някоя куха лейка като чалга "певиците" просто няма шанс - тотален игнор и/или ебавки от моя страна. плюс това ми харесва момичето да има малко повече (но не прекалено) месо по нея. в смисъл, да не е дебела ами лееееко закръглена. да има за какво да я ощипеш, така да се каже. не харесвам надутите ку*ки с вид на изсъхнало дърво - кльощави и наклепани с 2 мегатона грим. също така не обичам и силиконовите изпълнения по тях - гъз, цици, уста... уши, ако щете. и прекалено големите цици не ми харесват.

True, true ... devilsmiley.gif
conguestadors
^^Аз никога повече няма да направя грешката да си взема жена по умна от мен. Жена ми винаги успява да излезе победител в споровете и това много ме дразни. boxed.gif
Sirenia_fan
хех, щото не знаеш как да спориш. трябва да я накараш да си забрави мисълта, а също и да я накараш да се съгласи с теб. smile.gif просто ти трябват по-силни доводи. smile.gif мен мацка никога не ме е оборвала в спор, за сега поне още няма такава. wink.gif
Alekto
Цитат(SepulTeraHead @ Mar 17 2007, 08:50 AM) *
Моят нос е ебати якия.

Добре, че бях аз да те открехна.Наистина, трябва да го пипнете.
sepulturatr
Цитат(conguestadors @ Mar 17 2007, 09:06 PM) *
Аз никога повече няма да направя грешката да си взема жена по умна от мен. Жена ми винаги успява да излезе победител в споровете и това много ме дразни. boxed.gif

Просто не понасям когато женката ми ме превъзхожда с нещо ...МРАЗЯ !!!

...не че се случва често де naughty.gif laugh.gif
Beerzebub
^^ Ако правилно съм дочул как точно е ставало самото пипане - по-добре не... biggrin.gif


Иначе поред мен, щом се опира до превъзходство в отношенията между хората, значи нещо не е в ред.
Alekto
Шо, какво си чул, за бога!? laugh.gif
Countess_Bathory
харесвам:

за вътрешни качества...обичам тихи момчета(за приятели същото важи...обичам и мисля че оценявам тишината)...не обичам хора които искат да са център на внимание...и обичам да са по умни от мен...или поне да знаят неща които не зная аз...за да има поне за какво да си говорим...да имаме общи интереси...предпочитам да показва че ме обича с действия...малки жестове...отколкото на думи...обичам ревнивковците...не знам сладурско е...показва че човека до теб истински те обича...
за визия..........тъмна коса...обожавам дълги чупливи коси...за очи...зависимост от очите...вс очи са красиви по свой собствен начин...все пак са огледало на душата и...може би от това зависи...харесвам високи момчета...

мразя:
невъзпитани грубияни...които зачитат жените и момичетата като прости робини...не обичам момчета които прекаляват с досаждането...примерно искат постоянно да сме заедно или нещо такова...не обичам селски гъзарчета без покритие...
а като визия всички варианти на "пичове" от бой банди puke.gif
Vehement`Desire
Цитат(Countess_Bathory @ Mar 19 2007, 11:14 PM) *
обичам ревнивковците...не знам сладурско е...показва че човека до теб истински те обича...

И аз мислех така, докато не попаднах на такъв... hmm.gif
Sirenia_fan
Цитат(Countess_Bathory @ Mar 19 2007, 11:14 PM) *
обичам ревнивковците (...) показва че човека до теб истински те обича...

това не показва, че те обича, а че е несигурен в себе си и че има огромен страх от зарязване. а когато ревността му стане повече от непоносима за теб, това вече не е любов от негова страна, а увереност, че ти си негова собственост и трябва да му се подчиняваш. и няма нищо "сладурско" в това да ти ограничава собствената свобода и да ти забранява да се виждаш с приятелите си.
един месец джитках с една кака (аз бях на 22, тя на 28) и когато нейната ревност взе да минава всякакви граници й казах, че ако смята да ми забранява да се виждам с приятелите си и да играя любимите си игри ( blink.gif ), значи нямаме бъдеще заедно.
InsArtTure
Може и да е ценяла нещо в теб за иска да й обръщаш повече внимание. Това да се виждаш с компании и да джиткаш игри в клуба също явно не е вашето бъдеще...
Sirenia_fan
не знам какво е ценяла и какво не. знам обаче, че съм човек, който не търпи да бъде ограничаван за каквото и да е от когото и да е. никога не съм слагал някакви ограничения във връзките ми какво да прави тя и очаквам същото и от мацката. ако не й харесва това положение - censored2.gif .
Countess_Bathory
Цитат(Sirenia_fan @ Mar 20 2007, 03:19 AM) *
Цитат(Countess_Bathory @ Mar 19 2007, 11:14 PM) *
обичам ревнивковците (...) показва че човека до теб истински те обича...

това не показва, че те обича, а че е несигурен в себе си и че има огромен страх от зарязване. а когато ревността му стане повече от непоносима за теб, това вече не е любов от негова страна, а увереност, че ти си негова собственост и трябва да му се подчиняваш. и няма нищо "сладурско" в това да ти ограничава собствената свобода и да ти забранява да се виждаш с приятелите си.
един месец джитках с една кака (аз бях на 22, тя на 28) и когато нейната ревност взе да минава всякакви граници й казах, че ако смята да ми забранява да се виждам с приятелите си и да играя любимите си игри ( blink.gif ), значи нямаме бъдеще заедно.

не знам... може би съм си страхлива... аз и за това много не обичам да се занимавам с жажета thumbdown.gif
а и аз ви говоря за... невинна ревност а не караници от типа "Къде беше мааааа? с кой беше мааааа?!? ко прайхте маааа?!"... от тази невинна ревност която продължава няколко часа (понякога минути) започва със сърдене и мусене и завършва с гушкане happy.gif
sepulturatr
^ревноста за която приказваш е яка.

А за другото ,да страхлива си! Аз съм дързък човек и в любовта пак съм дързък ...днес е едно утре друго ,абе живота ми е тва бе!
Не съвсем ,но ранообразието му е майката drinks_drunk.gif
SoulThief
Цитат(sepulturatr @ Mar 20 2007, 12:31 PM) *
Аз съм дързък човек и в любовта пак съм дързък ...днес е едно утре друго ,абе живота ми е тва бе!
Не съвсем ,но ранообразието му е майката drinks_drunk.gif

По-точната дума за това е непостоянен.
InsArtTure
laugh.gif Само така. Хей, момче, хвани живота си в ръце!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.