Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какви мъже/жени харесвате?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Mago De Oz
^а моята кака малко се усеща...ама малко brickwall.gif Явно с годините стават все по сватливи...ама нали са си наши , ще ги треам и ще си правим каквото си искаме! Ей , наборе drinks_drunk.gif
DAEMONAXIA
smile.gif Prayer4eto ...Traektoriq-душа,направо те чувствам като сянка wink.gif шегувам се разбира се..
За перверзното излъчване,...това е едно особенно излъчване,което немога да опиша,може да е в погледа,или устните,,къде ли не..Но когато видиш някой с первезно излъчване,определено ти се иска да го разсъблечеш с
поглед,...и не само с поглед... rolleyes.gif
smile.gif SepulTeraHead-Ми след като някой девойки не са се научили да ходят на токчета,да не се качват,.....
но има доста които са осъвършенствали това изкуство tongue.gif
Beerzebub
"Перверзно" буквално означава "различно", "неортодоксално"... В тоя смисъл всеки го разбира по различен начин.
Бе ако и двамата "искат да разсъблекат не само с поглед" е ясна работата. Останалото са празни приказки.
На мен поне вкусът на Адел ми звучи като, в общи линии, стандартния за почитателка на метъла такъв.
Или греша?
Duh5
Цитат(_TNT_ @ Jul 24 2007, 11:04 AM) *
И аз да кажа какви НЕ харесвам. Не харесвам жени, които не знаят какво искат. Не харесвам жени, които дават напразни надежди. Не харесвам лигли и егоистки.

Ауу, колко точно!
Mago De Oz
"Какви жени харесвате?" - голи и послушни...донякъде drinks_drunk.gif
traektoriq
DAEMONAXIA smile.gif само да отбележа , че ти си по младата
А перверзното изъчване вие сте достатъчно изчерпателни smile.gif
важното е да се стигне до събличането smile.gif
Mago De Oz
Абе оставете вие первезното излъчване, важен е первезният секс ! drinks_drunk.gif
InsArtTure
Милене! annoyed.gif
Mago De Oz
Кире, какво се възмущаваш или греша smile.gif
InsArtTure
Развращаваш ДЕТската аудитория. whistle.gif Научи ги, че не сексът прави семейството, а подкрепата и взаимността. А това как те се проявяват-вече си е индивидуална работа и всеки сам си го открива. wink.gif
Mago De Oz
аз за ДЕТската аудитория съм съгласен...ама нали за това сложихме червената точка....пък и не бива за учител, но като цяло си прав smile.gif
Beerzebub
Цитат(InsArtTure @ Jul 27 2007, 01:11 PM) *
Развращаваш ДЕТската аудитория. whistle.gif Научи ги, че не сексът прави семейството, а подкрепата и взаимността. А това как те се проявяват-вече си е индивидуална работа и всеки сам си го открива. wink.gif

В една връзка сексът си е нещо изключително важно, както и да го въртим. Не е по-назад от факторите, които изброяваш. (Без да се стига до крайности, разбира се.) А и децата от сравнително ранна възраст почти инстинктивно усещат, че именно това е нещото, което върти света. Та не смятам, че има опастност да развратим някого.
prayer4eto
^ За въртенето на света има да поспорим доста, при това чисто философски ... smile.gif

Макар че сексът е солиден двигател на много постъпки, далеч не е единственият или пък със солиден процент ...
От цялата гама усещания, които човешкото същество може да изпита, доста малък процент довеждат до гореспоменатото, а и почти винаги производните се оказват съвсем друг функционален клас... (ако въобще ме разбрахте ... laugh.gif)
Според мене малко доста се оказва насадено от обществото (и духовното ниво на развитие, в което то се намира ...).
Beerzebub
^ Единствен - далеч не, със солиден процент - определено да.
Mangalf
принципно харесвам богати, умни и красиви мъже.
traektoriq
prayer4eto много ми се ще да те подкрепя , но не мога. Основно при мъжете нещата се вртят около секса , около многото секс. Например добрата работа= пари= съпруга= секс. Или пари= много жени= секс. Пак ще изляза повърхностна. Както и да въртим нещата те опират основно до секса рано или късно.

(вероятно не се обосновах добре за което ме извинете , ще опитам по-късно пак smile.gif )
Eddie_The_Beast
Намерила съм си моя мъж .Друг не ми трябва..
Dragontear
И на мен ми трябваше време да се приземя... и сега съм адски ........адски ... щастлив ... и не съжалявам за нито една секунда от времето си прекарано във въздишане и мрънкане по въпросната девойка... защото си заслужаваше

иначе... харесвам всякакви жени ..... за мен жените са ... странни същества... трудно ги разбира човек но може да им се вярва
RazorJack
Цитат(Dragontear @ Jul 27 2007, 09:37 PM) *
за мен жените са ... странни същества... трудно ги разбира човек но може да им се вярва

Е точно за последното категорично не съм съгласен.
Освен ако нямаш предвид че можеш да вярваш в непостоянството им, в такъв случай едва ли ще сбъркаш wink.gif
Mangalf
щял да им вярва... и той един ахмак...
Mago De Oz
Цитат(traektoriq @ Jul 27 2007, 11:44 PM) *
prayer4eto много ми се ще да те подкрепя , но не мога. Основно при мъжете нещата се вртят около секса , около многото секс. Например добрата работа= пари= съпруга= секс. Или пари= много жени= секс. Пак ще изляза повърхностна. Както и да въртим нещата те опират основно до секса рано или късно.

(вероятно не се обосновах добре за което ме извинете , ще опитам по-късно пак smile.gif )

Ама да ти кажа , че си права...кой какво и да ти говори, всичко опира в един момент да секс или до пари или и до двете. И няма как да е различно, тези две неща движат света !
traektoriq
Знам , че съм правя. Яд ме е че е така , и аз искам много като по детски да се блъсна в някой на улицата у да се влюбя безрасъдно И той да е единствен и аз са съм му единствена и заживели дълго и щастливо....
ама няма такива работи... мислиш и преценяваш не сме малки ...
prayer4eto
^ Еех, защо ли аз по детски ... rolleyes.gif ... съм го срещал вече ... happy.gif ... ама го изпуснах ... thumbdown.gif crying.gif
traektoriq
верно smile.gif значи си имал нещо истинско
дано се повтори ....
Mago De Oz
Цитат(traektoriq @ Jul 28 2007, 02:10 PM) *
Знам , че съм правя. Яд ме е че е така , и аз искам много като по детски да се блъсна в някой на улицата у да се влюбя безрасъдно И той да е единствен и аз са съм му единствена и заживели дълго и щастливо....
ама няма такива работи... мислиш и преценяваш не сме малки ...

Да де, като съветски филм за войната, сниман в средата на 60-те smile.gif
DAEMONAXIA
smile.gif Manqalf,душа къде са тези умни ,красиви,та и богати мъже.. biggrin.gif
по отделно този вид-мъже съществуват..може да са умни или богати или красиви...
ама неочаквано добрата комбинация-3 в едно...си е почти изчезнал вид ;)Всъщност някога съществувала ли е
такава комбинация .. biggrin.gif
Virgin_Steel
Опира до секс ако си с беден сексуален живот...
Не мога да разбера ако си презадоволен и логически следователно разочарован , в търсене на нещо сериозно, къде точно го видяхте секса...
pa®tci
МЛАДИ!




натам идват по-Ония претенции :х
traektoriq
^^ Как си стигнал до това презадоволяване....със секс...Всеки понякога има моменти в които не му е до това. А тва сериозното какво ще го правиш, ще се гледате в очите. Може да срещнеш най- страхотната жена, като характер ,ама ако не ти го вдига няма шанс. smile.gif това по темата със сериозното,. Секса си е там.
Virgin_Steel
Тука претендирате СЕКС > ВСИЧКО... аз пък казвам, че ако сериозно ще има Всичко СЪС СЕКС.
Всичко друго звучи като детинщина дето се говори...
melhaer
Цитат
Всъщност някога съществувала ли е
такава комбинация ..

ми колкото съществувуа умна, красива и немрънкаща за пари/шопинг/гримове итн неща жена, толкова съществува и въпросният мъж...
RazorJack
Цитат(melhaer @ Jul 29 2007, 09:38 AM) *
немрънкаща

само това прилагателно за жена е достатъчно абсурдно а какво остава за другото laugh.gif
traektoriq
Virgin_Steel твърдя , че всичко води до секс. Но секса не е всичко. Само секс става до едно време , няма ли други е просто едно приятно преживяване и нищо повече. Я го запомниш я не.
Според мен не си разбрал , какво се опитваме да кажем.


RazorJack аз познавам, ма си имат други косури smile.gif
Beerzebub
Цитат(traektoriq @ Jul 29 2007, 12:49 PM) *
Според мен не си разбрал , какво се опитваме да кажем.

Според мен не се е и опитал.
Virgin_Steel
Няма да си правя труда да цитирам постовете , просто звучат адски несериозно !

^ Според мен е излишно според теб....

Цитат
Основно при мъжете нещата се вртят около секса , около многото секс. Например добрата работа= пари= съпруга= секс. Или пари= много жени= секс. Пак ще изляза повърхностна. Както и да въртим нещата те опират основно до секса рано или късно.
traektoriq
Щом е излишно не поствай smile.gif

Много ясно че сме несериозни... dry.gif давай ти си възвишен, остави ни да си правим секс на кубицииии и не ни съди.
Mago De Oz
и аз, и аз drinks_drunk.gif guitar.gif drinks_drunk.gif metal.gif openwidehug.gif
Virgin_Steel
Не мисля, че иронията по какъвто и да било начин е адекватен с поста ми, но карай... опитах се да бъда малко сериозен в тая тема, ама явно това не е на почит... и естествената реакция на хората, които не могат да поддържат линията на хвърчащите си мисли е да почнат да нападат.
Тъжно но факт dry.gif
pa®tci
Цитат(traektoriq @ Jul 29 2007, 01:47 PM) *
... Много ясно че сме несериозни... dry.gif

просто не знаете какво искате, но за сметка на това се хвърляте в него презглава, очаквайки всичко накуп и впоследствие се разочаровате (от мъжете), че не ви разбират smile.gif
traektoriq
Не те интересуват нашите постове , но изкаваш менение. Получаваш ирония. НА мен ми звучиш несериозно, казваш нещата за да предизвиквааш точно тази реакция. т.е постовете ти са с цел да създадат спор. Ако се опиташ да разбереш идеите ни ще видиш ,че сме на едно и също мнение ...
Virgin_Steel
Опитах се и единственото, което разбирам е че хората понякога не се изразяват правилно, в случая няма да коментирам дали това съм бил аз или ти/вие , защото да не пораждам спор.
На който му се спори прави конфликити, аз не виждам къде съм дал и наченка на такова нещо...
traektoriq
Ще съм толерантна и няма да отговоря на това което написа подобаващо. Е опитал си не си разбрал , що постваш? няма значение де ..пиши ще чакам да рабереш за какво иде реч. dry.gif
Virgin_Steel
Не обясних ли достатъчно ясно със цитата по-горе, че не си се изразила правилно !??!?!?!?!?!?
Тия равнотата дето си ги сложила не се ли замисляш , че са двусмислени или плюсчета/стрелки щяха да свършат по-добра работа? Защото ако със следващия пост казваш
Цитат
че всичко води до секс. Но секса не е всичко.
предния - НЕ !
Още обяснения ще има ли нужда да дам?
prayer4eto
Що заспорихте за идеали ? wink.gif

Май жегата ви се отразява зле ... rolleyes.gif
Virgin_Steel
ами не става въпрос за идеали специално в диалога... хора със стриктни претенции, че трябва да бъдат разбирани, трябва да имат толкова стриктни преценки в изказването си ако искат наистина някой да ги разбере...
traektoriq
Цитат(traektoriq @ Jul 27 2007, 11:44 PM) *
(вероятно не се обосновах добре за което ме извинете , ще опитам по-късно пак smile.gif )

Ето това ми се стува, че си пропуснал. smile.gif а претенции нямам никакви
Нещата са свързани, парите секса... това искам да кажа. Но секса не е всичко. The end

(за да не водим безсмислени разговори на тема, кой какво казал и какво искал да каже .........)
Virgin_Steel
Не съм го пропуснал и точно така, аз чаках да се 'опиташ' по-късно, но уви получих само нападки , защото не съм 'Ви' бил разбрал...
Нормално е парите и секса да са свързани...също толкова колкото храната и ВИК- София АД rolleyes.gif
Разбрахме се smile.gif

Аз не знам дали съм писал по темата преди да се развие до тук, но черна коса и много тъмни очи...такова момиче може да ми преобърне черното сърчице smile.gif
traektoriq
До колкото знам приятелката ти не изглежда така ?

Да разбрахме се smile.gif
Virgin_Steel
Е то аз си мечтаех за Thesis ама нъцки - Дедра и пак си я обичам и ако ми е верна не бих я заменил... dry.gif
Но аз съм човек, който мрази идеалите и ги преустановявам за сметка на други неща ... затова няма значение, ако навлеземе в материята какво искаме и какво получаваме, тая тема съвсем ще се разводни...

(btw How The Hell знаеш коя и как изглежда 'моята' приятелка... )
InsArtTure
Кой не знае вече? wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.