Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Falkenbach
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Бранник
Какво ви е мнението за проекта на "изследователя"?
Аз:Много интересно звучене, голямо разнообразие и неомръзваща музика.Поредният велик немец. bowdown.gif
Vermic
Омръзва,рано или късно омръзва...но има хубави работи...
Airin Of Ancelot
Не мен албумите на Falkenbach не са ми омръзнали все още. wink.gif Изключително приятен проект, с удоволствие го слушам. Величествена работа...
Revenant
ами един от най значимите в стила bowdown.gif
ManOwaRadO
Страхотен е, много ми харесва (незнаех, че е немец, мислех че е някакъв скандинавец)
Jesus Goat
Vratyas Vakyas е легенда!
Finntroll
Имам всичките му дискове, Falkenbach е нещо невероятно.
ManOwaRadO
А слухове за нещо ново?
scion_of_storm
Аз лично не съм чувал....

WHEN GJALLARHORN WILL SOUND icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Taка де, много добър проект. Много!
ZerraX
Пет години след излизането на Heralding - The Fireblade, Vratyas Vakyas отново ни готви дългочаканата порция от Blackened Folk/Viking Metal с епична атмосфера.
Албумът e записан и миксиран в Tidalwave Studio с помоща на Patrick Damiani. Napalm Records плануват излизането му на пазара през Януари 2011. Доколкото е известно записът ще е с продължителност 50 минути и ще съдържа 7 песни като една от тях ще е бонус към лимитирата серия.
Twilightfall
Само "...Magni Blandinn Ok Megintiri..." съм слушал и много ми допада. ;р

...When Gjallarhorn Will Sound.
ZerraX
Значи "прегледай" и другите работи на Falke, сигурен съм че Ok Nefna Tysvar Ty ще ти хареса. Страхотен албум. Новият албум ще има подобни елементи ато в Ok Nefna Tysvar Ty.

Donar's Oak
...As Long As Winds Will Blow...
Aduatuza
Midnightsun
Сети се най-сетне да издаде нещо, направо го бях отписала.

^ Не бях си го пускала от много време, добре ни го припомни.
Twilightfall
^^
Прислушвал съм и част от другите му неща, но нищо не може да ме грабне както "...Magni Blandinn Ok Megintiri...". Може би не съм слушал достатъчно, не знам. Сега съм на друга вълна и не ми се занимава.

В интерес на истината, щеше да ми харесва много повече ако пееше на немски, колкото и странно да звучи. ;р
Midnightsun


Това е пише в официалния сайт на Falkenbach. Из нета намерих дати 26-ти и 28-ми януари.

FALKENBACH - `TIURIDA´

Intro
...Where His Ravens Fly...
Time Between Dog And Wolf
Tanfana
Runes Shall You Know
In Flames
Sunnavend
Asaland (Bonustrack)

To be released by Napalm Records
in January 2011.

Artillery
О перфектно, в най-скоро време ми се струва, че трябва да изтче по торентите smile.gif ако някой нещо дочуе да свирка!
ZerraX
Falkenbach - Tiurida (2011) via megaupload
Falkenbach - Tiurida (2011) via torrent

ЛЕЛЕ ВЕЛИКА РАБОТА!
Where His Ravens Fly... bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Имам време само нея да чуя сега, но... ЕТО ТОВА Е FALKENBACH ! Vratyas Vakyas - ВЕЛИКАН!
Midnightsun
@ZerraX, мерси!!! drinks_drunk.gif
Направо отнесох албума! Вече има някои песни и в тубата:
Where His Ravens Fly...
http://www.youtube.com/watch?v=X64_gMZTiPw
Time Between Dog And Wolf
http://www.youtube.com/watch?v=mxninFBWcMM
Twilightfall
"Where His Ravens Fly..." звучи много добре, ще взема да прислушам целия албум, че и останалата част от творчеството му.

Тъкмо се чудех какво ново и интересно ми се слуша. ;р
mordred
За мен един посредствен Викинг - прехвалено мнооооого . Едно Myrkgrav е КЛАСИ над . . . .
Artillery
Чудно! Дърпам го. При Фалкенбах нема слабо!
ZerraX
Цитат(mordred @ Jan 11 2011, 06:20 PM) *
За мен един посредствен Викинг - прехвалено мнооооого . Едно Myrkgrav е КЛАСИ над . . . .

И какво му е посредственото? Какво му е прехваленото? Когато Jensen още е сукал млЕко от майка си, Markus вече е бил доста напред с материала.
Това, че ти е любима група, не прави Falkenbach слаб проект . . . . . .
Всяка група си има чара. На Myrkgrav определено ме кефят повече блек вокалите от колкото тези на Falkenbach, защото са по-зли и плътни, също така и ударните (особено в официалвото демо). Clear вокалите обаче хич не ми харесват. Атмосферата и clear вокалите на Falkenbach определено ми харесват повече от тези на Myrkgrav. Определено се чака Forteljinger frå Finnefjerdingen да видим какво е сътворил Jensen във втория си дългосвирещ.
mordred
Ще видим - трябва да чуя и новото FaLCKENBACH за да съм напълно обективен, но говоря по принцип иначе wink.gif
krava_v_kosmosa
Могъщо завръщане на Vratyas Vakyas, хвала! С ръка на сърцето мога да кажа, че в тавата няма лабаво парче!
Enslaved
Поредната велика творба на Vakyas! Голям творец, няма две мнения.

Сравненията с Myrkgrav са доста смешни.
Во Царствии Твоем
Така и не можах да му стана луд фен, с изключение на няколко песни, които ме радват, но новият му албум - bowdown.gif ... Дали Куортън не му помага - много Баторски звучи smile.gif
Midnightsun
В началото на ноември се задава нов албум - Asa. Какво ли ще е сътворил този път?
Midnightsun
Много добър албум!
спътъх
не съм го слушал!

много ми е досадна тая група!
Discipline
Супер чуков нов албуН.
sharon
Леко бяга, звучи ми по-скоро като компилация. И все пак е в пъти по-добре от недоразумението "Tiurida". Доста добър ход направи с "Eweroun" за сингъл, безспорният ми фаворит в албума.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.