Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Александър"Дарон"Миланов
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Daron
Ами казвам се Сашо-на 14 от Пловдив.Уча в ТЕТА(ПГЕЕ,ТЕЕ)за съжаление от първата година ми се струва мизерно...Харесвам Нео,Траш метал и Крос Овър но оценявам всякаква хубава музика-макар и да не я слушам...Много се кефя на Соад,макар че повечето ми познати така и не разбират за какво пеят...Еми ако трябва да описвам Бунтарския си характер ще отнеме още половин час...Харесвам да рисувам(графити),Манга,ПСи игри... guitar.gif
bgm
Ewala, strashen buntar si kato gledam.Aide kam bunta, kwo sedish po forumi.
Crafter
Цитат(bgm @ Oct 12 2003, 07:10 PM)
Ewala, strashen buntar si kato gledam.Aide kam bunta, kwo sedish po forumi.

ПРЕСТАНИ БЕ! НЕ МОЖЕШ ЛИ ВЕДНЪЖ ДА НЕ СЕ ЗАЯЖДАШ?
Daron
Цитат(bgm @ Oct 12 2003, 04:10 PM)
Ewala, strashen buntar si kato gledam.Aide kam bunta, kwo sedish po forumi.

Глупак.
SepulTeraHead
bgm управлява. Пича досега не съм го видял да прави някакви тъпи изказвания, за разлика от почти всички други. Хах!

Цитат
Харесвам Нео,Траш метал и Крос Овър

Яко!
xskacorex
Цитат(Daron @ Oct 13 2003, 10:37 AM)
Цитат(bgm @ Oct 12 2003, 04:10 PM)
Ewala, strashen buntar si kato gledam.Aide kam bunta, kwo sedish po forumi.

Глупак.

Аргумент mad.gif Това, че някой си прави бъзик не го прави глупак! ranting.gif
bgm
Darion ili kakuwto si tam, znaesh li lubimata mi pogowrka "Za da mozhesh da se smeesh s drugite, purwo triabwa da se nauchish da se smeesh nad sebe si".E, wizh, za men da kazhesh, che sum tup, grozen, urodliw, debilen, padam si po zhiwotni, niama da se obidia (hmm, to kato se zamislia sa si werni neshtata, ama po princip priemai neshtata po-powurhnostno).Znaesh li koe nai-mnogo drazni idiota (kato men), da ne mu obrashtash wnimanie.

A takiwa kato teb deto se wika "sme gi wizhdali (s udarenie na purwoto "i")".Wseki 3-ti puber si misli, che e centarat na sweta, che e nekaw super buntar, outsider, razlichen ot drugite, nikoi ne go razbira, samo toi osuznawa sushtnosta si, che e tipichen schweizarec (kakto kazwa Horst Fuchs ot reklamata za Henckelbach).....abe kato cialo nishto nowo ne pokazwash, pone da beshe kazal, che obichash da oprawiash owce w swobodnoto si wreme, towa e dostoino za poklon....Taka che haide kam BUNTA, DRUGARI, to weche i takuw Matrix ima, revolution li kwo e tam...Izwodut e WTF am I talking about?

Sepp (na galeno ot SepulTeraHead wub.gif ) eto edno dobro nachalo na tupite izkazwania.
Daron
НЕЕЕ!!!Ти ме разгада-как можа по дяволите-живота ми е безсмислен!!!Знаех си че трябваше да убия Химичката след това приятелите ми и след това себе си!!!

Не бе-не е така-но не съм виждал друг човек като мене(бел.дяволско подсъзнание-Да бе с 5 души познати-кцъ w00t.gif )... icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Цитат
Sepp (na galeno ot SepulTeraHead  wub.gif ) eto edno dobro nachalo na tupite izkazwania.

Много хора така ми викат.

Дароне, виж - човека ми показа иконка със сърчица. Колко бунтарско! Гледай и се учи!
bgm
Ama podchertawam, che e s 2 p-ta biggrin.gif

tongue.gif EZIK - NOW THAT IS A FUCKIN REBEL, watch and learn badass...TRUE REBEL INSIDE.

wub.gif

cool.gif Yo, pimps, I use gay emoticons and i dont care bout noone so stfu, i'm a fuckin rebel.fux0r the sys7em, anarchy outside, true COMMUNIST INSIDE *surp and chuck*, stfu, you are all MASKARI.SATAN RULE5 *insert pentagram here, some blood and a teaspoon of black stuff*...>WE fuckin look cool, dress cool, nobody understands us, specially those pimps like the bgm.He is so fuckin normal, such a looser, lick my cock, bgm

VIVA FIDEL.

FREE TIBET>ANGRY TEENs UND H4x0ren werden die Welt durchficken
Crafter
Мдам! Дарон, всъщност БГМ е БОГ! Не БГМ! Той е просто леко неграмотен (ich nagramote mich) и си е сбъркал името. Неговата цел на земята е да помага на нео-метълчетата да правят бунтове и да прави щастливи всекви животни, по възможност от мъжки пол! ТВА Е ТО БГМ... ъъъъ БОГ!
Daron
Айде спрете де ...На колко чаши кафе сте-аз не съм врагът smile.gif
Crafter
Враг? Щото ти викам неометълче ли?

Ако е за тва? Що просто не слушаш хубав метъл! Айде примерно Машинхед или нещо такова! Не че КоЯн са лоши, но... Всички групи започващи с М управляват!
SepulTeraHead
Стига бе! Човека слуша готина музика. Общо взето и аз така... в смисъл; същата. Кросоувър, траш... icon_headbang[1].gif
Daron
Цитат(Sturmfuhrera @ Oct 16 2003, 08:42 PM)
Враг? Щото ти викам неометълче ли?

Ако е за тва? Що просто не слушаш хубав метъл! Айде примерно Машинхед или нещо такова! Не че КоЯн са лоши, но... Всички групи започващи с М управляват!

Чакайте сега-да съм казал какво ми е мнението за Машин хед-харесвам ги слушал съм доста-но не съм и търсил албумите досега!
Crafter
Спокойно! Глей сега... я първо чуй The Game - Motorhead... и и кажи мнението за нея!
Daron
Ами ако я намеря.
Crafter
В data.bg я има! Сори че не давам линка, ама се обълках и затворих прозореца!
Peter
Цитат(bgm @ Oct 12 2003, 07:10 PM)
Ewala, strashen buntar si kato gledam.Aide kam bunta, kwo sedish po forumi.

Buntut mai ne6to ti e bolna tema...
Anarkotika
Здравейте пичове...съвсем скоро открих тоя сайт и опрделено много ми хареса, защото намерих мп3-ки, където не мога да намеря другаде....и не само тва. Нещо съвсем накратко за мене- Казвам се Христо и съм от София. НА 18 години съм и съм запален по метъла от 7 години....свиря на китара, малко на бас и обожавам като сядам зад барабани( това не означава, че мога да свиря де tongue.gif )
Niilo
Гхаххаха smile.gif Баси манияка, изрови нечие представяне от 2003-та година, за да се представи в него!

icon_headbang[1].gif
lelqLora
@bgm, ш видиш ти като викнем всички в един глас riot oi и ти скъсаме шортите, за дето пречиш на революцията! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
And I pray, oh my god do I pray
I pray every single day
For a revolution.
както се пееше в една песньовка.


А ти Саше хич не им се връзвай на тез железари biggrin.gif Те са си заядливи по принцип biggrin.gif Драсти с други думи smile.gif
И последно за @bgm.... РЕ-ВО-ЛЮ-ЦИ-ЯАААААААААаааааааааааааааааа tongue.gif biggrin.gif tongue.gif
InsArtTure
Цитат
Здравейте пичове...съвсем скоро открих тоя сайт и опрделено много ми хареса, защото намерих мп3-ки, където не мога да намеря другаде....и не само тва. Нещо съвсем накратко за мене- Казвам се Христо и съм от София. НА 18 години съм и съм запален по метъла от 7 години....свиря на китара, малко на бас и обожавам като сядам зад барабани( това не означава, че мога да свиря де tongue.gif )


ХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХХХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Смея се с глас laugh.gif

Страшна работа се получи тука...хахахаххаа
scion_of_storm
^ROtFL-браво бе bowdown.gif
Можеше да си направиш отделна тема,ма карай.Та добре дошъл smile.gif
POISON GIRL
Цитат(Niilo @ Mar 14 2006, 03:23 PM) *
Гхаххаха smile.gif Баси манияка, изрови нечие представяне от 2003-та година, за да се представи в него!

icon_headbang[1].gif


Хахах леле вече 1 минута седя и си се смея с глас! Не, не направо ме убихте! laugh.gif
И все пак здрасти Anarkotika! biggrin.gif
Izkufelia
Адаш, евала от Izkufelia.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.