Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Привет на всички :)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
CuMnaTu4ko
Здравейте и от мен. Казвам се Фердун, но повечето приятели ми викат Фери, Ферди, Фердо или нещо от тоя сорт или пък Симпатичко, нямам претенции в това отношение (или поне не много големи wink.gif). От около 7-8 години вече съм заседнал в голямото село, наречено София и май нямам намерение да мърдам оттук в скоро време.
Относително късно започнах да слушам метъл (на около 23 години), като преди това наблягах повече на рок, електронна и етно музика, но преди 3 години, когато малко случайно попаднах сред фенове на Nightwish и след като послушах, взе че ми хареса. Та оттогава съм почитател на по-твърдата музика, като наблягам на power и heavy стиловете чрез Nightwish, Sonata Arctica, Stratovarius, Epica, Wuthering Heights, Thunderstone, Iron Maiden, Manowar, Ария, Арда, Епидемия и т.н., а отскоро прослушах и melodic black с фолк елементи - In Flames, Finntroll, Ensiferum, Korpiklaani. Държа да отбележа, че всъщност това не изчерпва списъка с нещата които минават през WinAmp-а ми, но това е една сериозна част wink.gif
Мисля да приключвам с представянето, за да не ви отегчавам. Ако някой нещо се заинтересува, може и да пита, не хапя wink.gif
Iron Maiden
Здрасти от мене и приятно прекарване тук smile.gif

P.S In Flames са мелодик дет
scion_of_storm
Яки групи, добре си ни дошъл happy.gif
sepulturatr
icon_headbang[1].gif и от мен drinks_drunk.gif
Dragontear
Здрасти Симпатичко радвам се да те видя и тук smile.gif .. хаиде дано ти хареса тук smile.gif bye.gif
lodborg
Здравей, добре дошъл на борда. Наистина хубави групи си изредил, давай само така. Нищо не каза за олд-скуул блек-а. Харесват ли ти групи като Emperor, Immortal, Satyricon и т.н.? Някои от тях може и да ти допаднат (особено по-новия период на Emperor). А след като харесваш мело блек може да си потърсиш и няколко вайкинг банди - Wintersun са задължителни (особено щом харесваш Ensiferum), още Amon Amarth или Manegarm.

Както и да е - и аз май се отплеснах. Може да разгледаш и на самия сайт metal-world.com - има интересни материали и току виж се зачетеш с интерес smile.gif
KingSlayer
Е как може да се кръстиш така laugh.gif а и тая котка icon_headbang[1].gif
FallenAngel
Никът ти ми изглежда много познат unsure.gif

Както и да е... добре дошъл smile.gif Интересно име имаш, откъде идва?
CuMnaTu4ko
Iron Maiden: Съжалявам за объркването с In Flames, никога не ме е бивало да различавам особено стиловете blush.gif

lodborg: Относно олд скул блека и изброените групи, още не съм ги слушал, но има време да го направя и евентуално да ми харесат. Винаги съм бил отворен към нови неща wink.gif

KingSlayer: Този ник си го измислих преди около 4 години, когато бях почти непрестанно в irc и имах нужда от свеж ник и това можах да измисля wink.gif А котките са ми любими животинчета.

FallenAngel: Твоят ник също ми е познат, може би сме се засичали из irc. Учиш Математика и информатика - колежка значи wink.gif И аз съм завършил това чудо, макар че сега не работя като учител. Името ми е турско и означава единствен, уникален, както има и вторично значение - скъпоценност, бижу (това намерих в Интернет).
Nikola Bathory
мяу!!
И аз много обичам котки!
ViolentBeauty
Здравей Симпатичко, добре дошъл! Радвам се да те видя тук smile.gif Весело постване tongue.gif
Ataegina
Чудно име имаш Фердун cool.gif

благозвучно и приказно
wqwrrr
Ами добре дошъл bye.gif Личи си, че имаш хубав вкус за музика, надявам се да се застоиш за дълго и прекарването из форумите да ти бъде приятно.
CuMnaTu4ko
Благодаря на всички. Не се съмнявам, че ще ми е интересно тук, още повече, след като познавам някои от присъстващите във форума wink.gif

Ataegina, ти си първата/първия, която/който казва, че името ми е благозвучно и приказно, че и чудно;)
`Xandria`
bye.gif Добре дошъл.
Не си започнал късно да слушаш метъл според мен, никога не е късно да опознаеш нещо, стига да искаш.
Приятно постване тук, сигурна съм, че ще намериш доста информация за любимите групи, поне аз бях така, когато се регистрирах. smile.gif
Iron Maiden
Пич ти си написал че харесваш хеви и пауър метъл - препоръчвам ти да чуеш Virgin Steele , Blind Guardian , Dream Evil , Hammerfall и Dragonforce - много мелодични и много приятни групи а от по-тежките ти препоръчвам Children Of Bodom , просто уникална група а стилът е пауър/спийд със harsh вокали
SharondenAdel
А добре дошъл и приятно изкарване из страниците на metal-world
CuMnaTu4ko
Iron Maiden: Благодаря за съветите. За Virgin Steel, Blind Guardian, Children of Bodom и Hammerfall съм чувал. Hammerfall ги послушах, но не ми харесаха чак толкова. Blind Guardian съм слушал няколко парчета и това, което чух определено си струва. На Children of Bodom съм слушал единствено гавъра на Oops, I Did It Again, определено си го бива wink.gif Virgin Steel, както и Dragonforce са още непозната територия smile.gif
lodborg
^Children of Bodom трябва да бъдат чути. Мога да си представя доволно ухилената ти физиономия след като си чул Hatebreeder албума примерно. Моята беше застинала в демонична усмивка за седмици след това радостно събитие. smile.gif
Iron Maiden
^ Най големият им албум за мене е лайф албумът Tokyo Warhearts , със него се зарибих по Children Of Bodom , просто уникален лайф албум icon_headbang[1].gif
conguestadors
Добре дошъл и от мен. Надявам се тук да ти хареса.
InsArtTure
Добре дошъл. Късно си се сетил за праведната музика... biggrin.gif

Така и така единият от светата троица просветители се произнесе, произнасям се и аз: Doom Metal слушаш ли?

Семейство имаш ли?
Vermic
Добре дошъл и приятно прекарване,дай някой пик smile.gif
MasterOfDisaster
абре имало група като Арда hmm.gif как да е


аре здраво кво ти дреме на колко си важното е да си пукаш черепа
CuMnaTu4ko
Съветите на просветителите са взети предвид и ще бъдат оползотворени в най-кратък срок metal.gif

InsArtTrue: Доколкото ми е известно не съм слушал doom или най-малкото да не ми е било известно, че е такова. А семейство - още не съм женен, ако това питаш wink.gif

MasterOfDisaster: Това е една руска групичка. Не са лоши. И изобщо доста си падам по руски метъл. Но след като открих Елфийская рукопись на Епидемия, се чувствам като иманяр в непретарашена тракийска гробница smile.gif
Mort
Цитат(InsArtTure @ Jan 24 2007, 02:46 PM) *
Така и така единият от светата троица просветители се произнесе, произнасям се и аз: Doom Metal слушаш ли?

Тия пък тримата кои са да ги спукам от бой, че се правят на интересни? tongue.gif

Драсти иначе на Симпатичко, добре дошъл и сред форумните ни редици!
Vermic
^^Дано smile.gif очакваме...
Wolfheart
Добре дошъл smile.gif
scion_of_storm
Цитат
Но след като открих Елфийская рукопись на Епидемия, се чувствам като иманяр в непретарашена тракийска гробница

Само така човече icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
CuMnaTu4ko
Радвам се, че не съм единственият metal.gif
Danny47
Охоо, здрасти... теб от кога не съм те чувал... за мноо години biggrin.gif!
FallenAngel
Я сподели в кои канали влизаш в IRC. Сигурна съм, че сме си приказвали, само че не мога да си спомня кога, къде, как, защо и т.н. unsure.gif
CuMnaTu4ko
Дани: За много години и на теб.

FallenAngel: Преди влизах в irc доста в канал nightwish, elf, fantastika, rpg и разни други канали, в които по принцип не бях толкова редовен. Дали сме си говорили, нямам никакви спомени, но помня, че съм виждал ника ти някъде smile.gif. Ти ще кажеш дали се бъркам smile.gif
Slash
Здравей, пич!
emerald
И аз да се наканя да кажа едно добре дошъл! smile.gif
Dark_Prince
Здравей Симпа,радвам се да те открия тук.Не сме се виждали отдавна smile.gif
FallenAngel
#nightwish, #rpg... знаех си! w00t.gif
CuMnaTu4ko
Тъмни принце, трябва скоро да поправим тази грешка wink.gif

Паднала Ангелке, това като нещо положително ли да го разбирам? smile.gif
FallenAngel
Да, от #nightwish те знам smile.gif
CuMnaTu4ko
Значи и аз те знам оттам wink.gif Само че вече не влизам толкова редовно в ирц и съм позабравил кого къде съм виждал wink.gif
Crafter
Хей, добре дошъл и от мен! Виждал съм те само два пъти, но си ми направил изключително добро впечатление и се надявам да прекараш добре тук!
zelatorr
Хубаво е че поздрави човека година по-късно. whistle.gif
usmif
Я! Симпа smile.gif Здравей и тук smile.gif
Crafter
Цитат(zelatorr @ Feb 7 2008, 10:10 PM) *
Хубаво е че поздрави човека година по-късно. whistle.gif

Е той сега се завърна, след като не беше идвал от много време и за това така.
CuMnaTu4ko
Цитат(usmif @ Feb 8 2008, 10:15 AM) *
Я! Симпа smile.gif Здравей и тук smile.gif

Лори, радвам се да те намеря и тук smile.gif


Цитат(Sturmfuhrer @ Feb 8 2008, 12:44 PM) *
Цитат(zelatorr @ Feb 7 2008, 10:10 PM) *
Хубаво е че поздрави човека година по-късно. whistle.gif

Е той сега се завърна, след като не беше идвал от много време и за това така.

Да се включа и аз в същия дух (е, не точно година, но малко ми остана laugh.gif ) и да благодаря Щурма wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.