Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: IRON MAIDEN в Сърбия
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2
Dragontear
Една моя мечта скоро ще стане реалност 11 години чакам този момент и той вече е близо

bowdown.gif IRON MAIDEN на живо в Блеград на 14 март... аз вече съм горд собственик на билет wub.gif


Интересува ме кой друг от вас възнамерява да ходи... ЗА ИЦО вече знам rolleyes.gif
Warrior Of Ice
Очертава се за втори път да ги гледам - първият беше преди година и половина в Атина. smile.gif Един лайв на Maiden добре показва защо са сред най-големите... А сега и с култовите нови парчета... w00t.gif


P.S. Няма ли и Нели да е с нас? unsure.gif
RazorJack
дееба как старателно ни заобикалят mad.gif яки групи ходят у шибаната сърбия, у скапаната турция и у смотаната гърция ама тук - нец мама им devil.gif

Я дайте подробности - с кво ше ходите дотам, колко хора ще сте заедно, колко пари ви излиза пътя и колко билета? Па мое се завлека icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Няма да излезе никак скъпо. Билетът струва 35 евро; мисля, че все още се продават в ОЧЗ. Пътят - петдесетина лева.

Засега групата ни е около 10 души. Нали, Ники?
Airin Of Ancelot
Щастливци! smile.gif
ViolentBeauty
Цитат(Warrior Of Ice @ Feb 1 2007, 06:25 PM) *
P.S. Няма ли и Нели да е с нас? unsure.gif

Ми, Нели ще е ясна до няколко дена! tongue.gif Ама, ако ме питаш, искам повече на Kamelot !! openwidehug.gif
Но, не пречи и да двата, нали? biggrin.gif
Dragontear
^^^ ами до сега по груби сметки сме 15 човека....и всичко излиза 130 лв ако искаш да се включиш няма да е проблем... пиши на мен или на Ицо
wqwrrr
Не знаеш как ми се иска да отида, но за жалост няма да стане. Жалко, наистина. Завистта ми е искрена biggrin.gif
Dragontear
ААА споменах ли че в тези 130 лева влиза и пътя отиване и връщане...(БЕЗ ПИЕНЕ)
Airin Of Ancelot
С автобус или влак ще ходите?
conguestadors
И аз ще дойда.
Revenant
Продавам колелото и бурканите с кисели краставички и идвам
Dragontear
^^^ С автобус ...оставя ни пред залата и ни взима от там пак след концерта ..с 2-3 часова почивка след концерта (ЗА БИРИ)
Revenant
хм...maiden в зала...ако можеш прати линк да я видим
Warrior Of Ice
Залата е с капацитет 20,000+ души.
Stiff
Зала за 18 000. Май доста хора ще говорим български. И ще се веселим в автобуса. devil.gif
Dagon
Moi aussi devil.gif
Iron Maiden
Баси немам пари и аз да дойда crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif
Dragontear
ЕТО ГО И СЕТ-ЛИСТА КОЙТО ЩЕ НИ МАХНЕ ГЛАВИТЕ.....ОСТАВА ПО МАЛКО ОТ МЕСЕЦ ДО НОВОТО ЛЕТОБРОЕНЕ.. tongue.gif

1.Different World
2.These Colours Don't Run
3.Brighter Than A Thousand Suns
4.Wrathchild
5.For The Greater Good Of God
6.Rainmaker
7.The Longest Day
8.The Trooper
9.The Aftermath
10.No More Lies
11.The Reincarnation Of Benjamin Breeg
12.Iron Maiden
13.The Clairvoyant
14.The Number Of The Beast
15.Hallowed Be Thy Name
16.Run To The Hills
Warrior Of Ice
drinks_drunk.gif metal.gif suicide.gif

В тази последователност. happy.gif
Dragontear
drinks_drunk.gif metal.gif icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif suicide.gif

По-скоро в тази biggrin.gif
Vlad
А въпросния реис кви кинти е?
Warrior Of Ice
60 лева всичко за отиване и връщане.
Dragontear
Останаха 3-4 дни до заветното събитие, вече ме свива стомаха... въпреки че и на 4 юни ще ги видим, мисълта за този концерт още ме втриса... една велика генерална репетиция... за това което ще ни се случи след около 3 месеца icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
kikk4o
Доста път ще е но ще си заслужава. drinks_drunk.gif metal.gif
Dragon's Bride
Ице, ще се радвам да се видим !!!

и аз стягам камуфлажа icon_headbang[1].gif
ще пътувам с още 3ма човека

а инак по инфо сме 5 автобуса bowdown.gif
wqwrrr
Пожелавам приятно прекарване на всички, които ще ходят. =)
Dragontear
Мерсиии аз си пожелавам и да се върнем живи здрави и трезви icon_headbang[1].gif ....тук ще пием
Dragon's Bride
Цитат(Dragontear @ Mar 12 2007, 01:50 PM) *
Мерсиии аз си пожелавам и да се върнем живи здрави и трезви icon_headbang[1].gif ....тук ще пием

sp_ike.gif един приятел откак проспа един концерт /по-добре да не казвам чий/ се зарече повече да не пие преди, а само след ... и като си помисля, че искам да спя, защото на следващия ден съм на работа... hmm.gif
Dragontear
То специално и аз се зарекох за този концерт така...може само 1-2 бири за тонус.......ама след негооо laugh.gif laugh.gif
Courage
След него ще е просто drinks_drunk.gif. drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif ( drinks_drunk.gif ) (жалко подобие на в период wink.gif ) и пак icon_headbang[1].gif . Много култово ще е metal.gif
FireMaster
Да наистина мн ми се ходи но няма да имам вазможност sad.gif .Наистина мн жалкоо metal.gif
Airin Of Ancelot
Приятно прекарване утре и лек път! openwidehug.gif
lodborg
Страшно размазване пожелавам на всички, които ще пътуват. И да се върнете живи, здрави и разбити. biggrin.gif
Dragon's Bride
dry.gif Благодаря!

на мен стомаха ми е свит на топка от факта, че все още съм на работа и няма изгледи скоро да си тръгна, а не съм се приготвила за път ... а трябва да дам и инструкции за детето blackmetal.gif

ааарррррггггхххх brickwall.gif
ViolentBeauty
Хайдеее, малко остана tongue.gif И да върнете админа жив, ей biggrin.gif sp_ike.gif
zelatorr
И умната laugh.gif
Dragontear
Ако не го върнем аз ще стана ли админ ...(ако се върна и аз де) laugh.gif
lodborg
Усещам как се подготвя атентатът от сега... Има много задкулисни игри и в нашето малко метално общество.
MadHatter
Лигльовци tongue.gif
Warrior Of Ice
Не мога дори да започна да описвам това, на което станахме свидетели. Гледам Maiden за втори път на живо (скоро ще има и трети, живот и здраве), но и всяка седмица да идват, не би ми омръзнало да ги гледам. Няма такава банда, няма и да има...

Очаквайте скоро линк към снимките от пътешествието в съответната тема, както и подробен репортаж в предстоящия ъпдейт на сайта.
lodborg
Ники, жив ли си бе, момче? Кажи нещо!
Warrior Of Ice
В момента вероятно се къпе. Веднъж за себе си и веднъж за мен, понеже съм "на работа" в момента... laugh.gif
ViolentBeauty
Не е вярно в момента пие бира, при мен!!!!!! sp_ike.gif
Dragontear
Както казва нашия скъп админ... "Сетивата ми още не могат да възприемат това което се случи"

Монументален концерт...който ще бъде изместен разбира се от този в София на 4 юни

Лошата организация на сърбите и простотията им все пак беше на лице.....
Warrior Of Ice
^ Трябва да се отбележи, че залата, при все големината си, не беше най-подходяща за подобно събитие. В един момент имах чувството, че ще се пръсне по шевовете... Особено хората пред сцената се бяха натъпкали като сардели и непрекъснато изнасяха припаднали.

Добре, че беше Боряна да ни вкара във VIP зоната на балкона. Все още не разбирам как успя да го направи. laugh.gif
Airin Of Ancelot
Много се радвам, че сте прекарали хубаво! Чакам репортажа... rolleyes.gif
Dragontear
Тъй като мого хора от патуването ще търсят също снимки тук ...трябва да кажа че ще ги имат някъде към неделята с ъпдейта на сайта. Пък и се опитвам да събера снимките от всичките фотоапарати в едно.

по нета завързах и връзки с доста сърби който са били на концерта и е доста вероятно да получим и снимки от залата icon_headbang[1].gif
wqwrrr
Радвам се, че сте си изкарали приятно и очаквам репоратажа с нетърпание.
Dragontear
IRON MAIDEN СЕ ВРЪЩАТ В СЪРБИЯ!!!

Билетите за концертът на Iron Maiden в Сърбия тръгнаха в продажба и в България
Окончателните цени на билетите са:

Трибуни – (приблизително) 32 евро
Партер - (приблизително) 40 евро
Златни места - 46 евро
Фен яма - 56.78 евро

Столичния metal бар THE BLACK LODGE и OFFICIAL FAN CLUB IRON MAIDEN BULGARIA предлагат оферта за отиване до Белград и връщане до София с автобус. Цената на пътуването в двете посоки е 60 лв.


Поради невъзможността да се запази голямо количество билети и удобството, че се продават за всички сектори в цялата мрежа на Евентим в България пакетната цена за екскурзя отпада. И офертата остава единствено за пътуване.

Записването може да стане в бар THE BLACK LODGE или ако не сте от София като пишете на maidenbulgaria@abv.bg
Необходимо е да имате валиден задграничен паспорт с валидност поне до Октомври 2009
и да платите капаро от 30 лв
При записване също така ще трябва да се запишат трите ви имена на латиница и кирилица(както са изписани в паспорта), както и номера на самия паспорт, също така и телефон за връзка с вас
Останалата част от парите ще се събира от 15 до 30 Януари.

Очаквайте скоро нова информация и подробности относно пътуването.



UP THE IRONS!!!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.