Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: kittie
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
abigor
кажете си мнението- мен лично само идеята за тежка музика правена от "нежния" пол ме кефи, ама те точно...
illblood
ahhh govorime za 2rata mi lubima grupa biggrin.gif kfo da kaja KITTIE RULZ nai dobrata jenska drupa... naskoro slushah JAckOffJill i nqkvo za 1na sedmica si misleh 4e sa po qki ama drujki KITTIE ROXXXX icon_headbang[1].gif
alpha prime
wajnoto e da kefi muzikata spored men 6topm we kafi kak zwu4i ako 6te i hipopotami da swirqt smile.gif
t0xIc
ne me kefqt ..ni6to li4no ina4e protiv jenskoto prisustvie v metul-a
q vijte vokalistkata na Otep kakvi gi vur6i pred mic-a [ne tozi na radka piratka]smile.gif
Beerzebub
Бива, бива, добра резачка правят мацките!
Хмм... тук ще изкажа едно мнение, което може и да ядоса по феминистично настроените от вас:
Смятам... хммм... не, УВЕРЕН съм, че ако групата беше съставена от мъже тя нямаше да е толкова успешна. Смятам, че музката на Kittie е малко безидейна и канонизирана, но пак става!
А и не на последно мяст - басистката им ме кефи wink.gif
Warrior Of Ice
Цитат
q vijte vokalistkata na Otep kakvi gi vur6i pred mic-a [ne tozi na radka piratka


Слабо, много слабо, в сравнение с Angela Gossow или Sabina Classen...
SepulTeraHead
Pain e страшна песен. Кавъра на Run Like Hell също ме кефи адски много...
blood_freak
не са лоши банди с жени или пък банди с жени вокали ... например ... eXtremum е една мноо яка БГ банда с жена вокал ...

на Кити съм слушал някои песни не са лоши ...
illblood
be Kittie rox... osobeno Spit, carlotte, suck, Run Like Hell, pain, Trippin', safe i immortal estestveno :] be noo qka grupi4ka sa!! Verno 4e taq barabanistkata e izrod malko... to i kitaristkata mai... malko ama vokalistkata i... imashe predi nqkav druga tam sa qki!
_SiegfrieD_
Първо като им чух името се изсмях-какъв ли метъл ще правят с това име?Но след като ги чух останах приятно изненадана(не съм феминистка и не ми харесват само защото са жени),но яко си се дерат момичетата.Браво!
RAPTOR
От както чух Arch Enemy нищо вече не ме учудва. А за Kittie ми каза един авер, който вече 3 години слуша черно ... Абе лошо няма, да перефразирам малко: "Няма кофти музика (освен чалгата), има само хора, които не могат да я оценят." biggrin.gif
illblood
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 14 2003, 06:17 PM)
Първо като им чух името се изсмях-какъв ли метъл ще правят с това име?Но след като ги чух останах приятно изненадана(не съм феминистка и не ми харесват само защото са жени),но яко си се дерат момичетата.Браво!

ahhahah pi4 v 1no interviu s vaprosnata MegaUltraSuperNe4oveshkiQka Grupa kitaristkata mai behse kazala 4e za tfa sa izbreali takova ime! Kato nqkoq gurla (demek nqkoq R&B, 4alga, rap macka) vidi albuma i vidi 4e pishe KITTIE se seshta za malko sldko kosmato kotence... ahh greshka puhkavo de, i o4akva da stava duma za nqkav nejna teen-pop grupa! Oba4e kato se pribere i 4u e 1vata pesen.... ahaaahhahahhahahahah prosto nqma smisal.... 1vata na SPiT e spit i prosto po4va s super ludi kitari :]
_SiegfrieD_
Малеее ква преебавка ще е за въпросната гърлааа.Чак ми става кеф като си помисля:) biggrin.gif tongue.gif
illblood
headbang[1].gif icon_headbang[1].gif DAAAA leleel super qko she e taka da q vida otstrani kak sh reagira kato go 4ue ahahhahahahahahhahahahahahahhha biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif laugh.gif tongue.gif smile.gif tongue.gif smile.gif biggrin.gif laugh.gif \m/
Beoulf
Kittie са противяги, ще е хубаво да поработят върху имиджа си малко, много са противни горките. Вярно е че се мъчат, но...както пишеше ш в Pro Rock, слушайте ArchEnemy с Angela и Kittie наистина ще са си...kittie
illblood
are ot men da mina sh slusham malko Arch...kfoto beshe... samo mi kajete kav stil e? Ako e nqkav Black Heavy... si se vrushtam na Kittie... to i ako mi haresa pak sh si se vurna na kittie tui 4e... be sq sh valq nqkoi tehni raboti
Beerzebub
Arch Enemy са Death/Trash по мое мнение!
Чуй:
Silent Wars
Burning Angel
Enemy Within
Ravenous
Dead Bury Their Dead
Web Of Lies
Имай в предвид, че само последните им два алума са с Angela Gossow, а именно: "Wages Of Sin" (2001) и "Anthems Of Rebellion" (2003)!
Warrior Of Ice
Имат и някои хеви елементи при китарните хармонии и по-специално - солата, но като цяло са си точно траш/дет. А към списъка на култовите парчета бих добавил и Leader Of The Rats! icon_headbang[1].gif
illblood
sq svalqm "Wages Of Sin" (2001) :]... pak sh vidim...
Beoulf
да, последните само са с Анджела, преди това е бил мъж, не че има разлика...
SepulTeraHead
Ама тя е била мъж преди това ли?
illblood
a we sho ne kazahte 4e tfa e death we... grrrr mad.gif ...

> Kittie - Safe
lq lq lq lllqllqllql smile.gif
Sw1tched
Цитат(Beoulf @ Oct 19 2003, 12:36 AM)
да, последните само са с Анджела, преди това е бил мъж, не че има разлика...

Цитат
Ама тя е била мъж преди това ли?

hahaha както го казва стефан LMFAO!!! ..нищо чудно, всеки слушал арх енеми отначало така си мисли.
deadsoul
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 15 2003, 03:03 PM)
Малеее ква преебавка ще е за въпросната гърлааа.Чак ми става кеф като си помисля:) biggrin.gif tongue.gif

да, определено искам да присъствам на нещо такова... Представете си да се запише на някоя камера реакцията и... аааааа и да разпространим в нета това... Ще си е чиста реклама на групата smile.gif smile.gif smile.gif
Ех... мечти
illblood
ahhhh dam... noo sh e izrodsko... az vpro4em tfa go prilagam po nqkoi put na gurlite ot moq klass... tui kato v walkmena vinagi mi e kittie shot druga kasetka nqmam :] i kato vidq nqkoi gurla i vikam "Iskash li da 4uesh qna noo qka grupa? Nqkvo R&B, pop e nqkvo! Kote se kazva grupata..." i tq nqkvo se suglasqva shot s tfa imeee si misli 4e sh e qko... i kato i dam slushalkata i dori malko predi da si q dopre do uhoto mi q vrushta... i me gleda 1no takova... noo strannoo (trudno opisuem pogled) :] heeheehehe
deadsoul
ще е яко да пуснеш walkman-а до край след като вече си е сложила слушалките. Тогава може би по неописуема ще е физиономията и smile.gif
SepulTeraHead
Абе кво се занимавате с глупости. Слагаш The Great Southern Trendkill в уредбата, надуваш до край, можеш да им кажеш каквото си искаш - примерно "това е новия Азис", за да има по-голям ефект и пускаш.

ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!
icon_headbang[1].gif \m/ THE GREAT SOUTHERN TRENDKILL \m/ icon_headbang[1].gif
deadsoul
Да, може и така..., но по принцип такива индивиди рядко посещават моята къща..., за да им пусна на уретба. Но за сметка на това комшиите вече са третирани достатъчно smile.gif
Beoulf
абе слагаш в уреТбата SODOOOOOOOOOOOM!!!! s Reincarnation i chakash.
Arthas
Kittie ??? Ако надуя уредбата с Deicide тез моми4енца ще ги издухам "сосе перуките". punk.gif
_SiegfrieD_
Аз моите съученички трябва малко да ги поуграмотя с Marduk,Gorgoroth,Demoniac...и други подобни.Е те сигурно няма да да искат да ми вземат уоукмена
,защото ми знаят външния вид и ме гледат с тих ужас как чаткам по коридора с подкованите кубинки. w00t.gif
Ed_Hun†eR
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 21 2003, 07:01 PM)
Аз моите съученички трябва малко да ги поуграмотя с Marduk,Gorgoroth,Demoniac...и други подобни.Е те сигурно няма да да искат да ми вземат уоукмена
,защото ми знаят външния вид и ме гледат с тих ужас как чаткам по коридора с подкованите кубинки. w00t.gif

Nie w nemskata se cqlmo mnozinstwo we imame edna grupa ot 11 klas 6-7 metal-a. We are the men who walk alone when the night begins to change!
illblood
tc tc tc tc tc tc... sq sh se govorime koe e po dobro ot Kittie li? Emi na4i ima 1no... i to e Machine Head :] razbira se tfa go kazvam az, nqkav si neo-metal... no nqkoi death sh kaje SODOM e N1, puk drug death sh kaje ChildrenOfBodom ROX i tnt... i taka ima si govorimeee...

Vaprosa e Kittie staa li, ili ne staa? Do tuka stana qsno 4e STAVA :]

taka 4e KITTIE ROX hehe :]
_SiegfrieD_
Цитат(Ed_Hun†eR @ Oct 21 2003, 09:57 PM)
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 21 2003, 07:01 PM)
Аз моите съученички трябва малко да ги поуграмотя с Marduk,Gorgoroth,Demoniac...и други подобни.Е те сигурно няма да  да искат да ми вземат уоукмена
,защото ми знаят външния вид и ме гледат с тих ужас как чаткам по коридора с подкованите кубинки. w00t.gif

Nie w nemskata se cqlmo mnozinstwo we imame edna grupa ot 11 klas 6-7 metal-a. We are the men who walk alone when the night begins to change!

Идвам при вас! headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Цитат
nqkoi death sh kaje SODOM e N1, puk drug death sh kaje ChildrenOfBodom ROX


Спри се, моля те, че пак взе да ме избива на обобщения за музикалната култура на нео-феновете... biggrin.gif
illblood
ahahhahahahha Warrior Of Ice spiram spiiiiiiiiiiiram biggrin.gif shot verno ve4e... stana 1naaaa

are peace i > machine head - days turn pale to gray
Grishnackh
Kittie suck. Айде чуйте кви ги върши Rachel в Sinister и пак ще си говорим за дране и грухня.
anonimna_dx
Чувала съм ги, но немога да кажа че съм и фен.Готино режат и изглеждат, но до тук:)А пък за феминизма- всеки с мнението си:) wink.gif headbang[1].gif headbang[1].gif bowdown.gif bg.gif bounce8.gif
Peter
Abe ne sa mi koi znae kolko ljubima grupa Kittie (ama vuob6te), ama nqma ni6to lo6o jeni da pravqt tejka muzika, daje si e qko tongue.gif
The_Berzerker
По принцип не ми харесват такива бадни ама има и изключения cool.gif
The_Berzerker
Цитат(Arthas @ Oct 21 2003, 06:27 PM)
Kittie ??? Ако надуя уредбата с Deicide тез моми4енца ще ги издухам "сосе перуките".  punk.gif

Deicide ??? Ми аз ако надуя уредбата с Internal Suffering тез момченца от deicide ша излеждат като невръстни ученички!
_SiegfrieD_
Чудя се-ако не бяха женска банда дали щяха да ги издават.Могат да се дерат,но със свиренето са зле.
ЕЕЕЕ Infernal Suffering кърти фаянс! tongue.gif
SepulTeraHead
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jun 6 2004, 03:18 PM)
Чудя се-ако не бяха женска банда дали щяха да ги издават.Могат да се дерат,но със свиренето са зле.
ЕЕЕЕ Infernal Suffering кърти фаянс! tongue.gif

Нямаше да ги издават естествено. Има безброй мъжки банди които едвам свирят и никой не ги издава. Въобще на жените метъла не им е сила...
_SiegfrieD_
По-скоро забрави от жени да работят в екип.Не,че са по-некадърни ами просто ще се избият.Има много жени в други метъл банди,но по единично.
InsArtTure
AAAAAAAAA Arch Enemy Sa velika grupa. A myjkiq vokal e neveroqten-samo 4uite Diva Satanica,Sinister Mephisto i Dark Of The Sun(the best) i 6e se uverite.

6e e qko da uznaq kyde se podvizava tozi vokalist. Ina4e jenskiq im vokal si e perfecten sega. A pyk baranbanista im e biv6 4len na In Flames no se otklonih de

ta za kittie-emi stavat ama 4ak pa za liubima grupa no.gif
Beerzebub
Arch Enemy - Black Earth
АААААААААА!!! icon_headbang[1].gif headbang[1].gif icon_headbang[1].gif headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Ataegina
not to be
not for me
Nikola Bathory
сега ми припомнихте, че имам аз едно перо на kittie.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.