Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: "блондинките' и секса
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
Gybarko
незнам дали сте забелязали но колкото по красиво е едно момиче толкова по зле се държи "в леглото" не става вапрос само за секс - като чели повече са свикнали момчето да ги глези и някаси се губи всичко весело с тях
да не говорим за в леглото - преди това могат адски да те съблазнят а после лягат и чакат всичко на готово
извинявам се на всички момичета от форума предварително но нямам наблюдения за нашия пол така че мойете да хвърлите малко светлина по въпроса
InsArtTure
Това че хубавите момичета искат повече, пък ти не успяваш да им го дадеш или не щеш, значи ли, че тях не ги бива? blink.gif

Чакали наготово. laugh.gif Ами никой не те кара да правиш каквото и да било. tongue.gif
Pyjamka
Мене ме бяха споменали за нещо в нечий подпис, ама за какво ли?...
Iron Maiden
Поредната тъпа тема..... suicide.gif
Gybarko
не ме разбираи погрешно - не съм ходил с такова момиче от много отдавна - не го казвам понеже съм насабрал на някоя
просто изказвам мои лични преценки
а за задоволяването - напротив по лесно се задоволяват
InsArtTure
Гъбарко, блондинките за какъв такова за в кавички. Руси ли са или не са?

Преглед при доктор Га?
Gybarko
еми в кавички са понеже под блондинка не трябва да се разбира момиче с руса коса а с "рус" мозък


поздрави
InsArtTure
Сега пък нов аспект в темата. Нали говорехме за красиви момичета. КОито за мен изобщо не са руси, но как да е. А сега пък говорим за тъпи такива.. biggrin.gif

Поясни.
Iron Maiden
^Може да са красиви и тъпи едновременно както повечето чалгарки ufiw4.gif
InsArtTure
Или грозни и тъпи като повечете метъли.

biggrin.gif j/k
darga
Ей ей еееей,регна се във форума и веднага заби философска тема happy.gif
Gybarko
жалко само че никои не ми се върже - вместо да изкайат някакво философско мнение - веднага излизат "офф топик"

Поздрави Тери
Beerzebub
Абе, защо в заглавието пишеш за тъпи жени, а после изведнъж споменаваш само думата 'красиви'? Отговаряйки си на този въпрос ще разбереш, донякъде, защо е невъзможно да стане дискусия...
Gybarko
добре бе хора всичко като на малки деца ли трябва да обяснявам - мислете малко сетете се за какво е темата
нали знаеш за какво пиша - пиши и ти за него не се хващай за подробностите

извинявам се на всички но аз наистина много често оставам неразбран - знам че грешката е в мене просто незнам какво да направя


Поздрави

Цитат(Beerzebub @ Feb 5 2007, 12:04 AM) *
Абе, защо в заглавието пишеш за тъпи жени


повярваи такова нещо като тъпа жена няма
RazorJack
Цитат(Gybarko @ Feb 4 2007, 11:09 PM) *
повярваи такова нещо като тъпа жена няма

да все едно да кажеш много черно черно tongue.gif tongue.gif tongue.gif
enemy
Олеле то ако нямаше тъпи жени то и тая тема щеше да я няма.Аз мога да кажа друго - "Грозна жена няма ... има само недостатъчно пиян мъж" biggrin.gif
Beerzebub
Успокоявайте се вие, успокоявайте се... tongue.gif
Niilo
Още една аксиома се зароди тук - красивите момичета не са добри в леглото.
БРАТЯ, НЕ СИ ЛЯГАЙТЕ С КРАСИВИ МОМИЧЕТА!!!!!!!!!!!
SepulTeraHead
Тая тема трябва да утешава всички ламери, които не могат да си забият лицеприятна мацка ли, кво?
FallenAngel
То не зависи от това дали жената е красива или не. Важното е да има чувства, тогава е хубав секса. А въпросните момичета, които си споменал, са тези, които го практикуват само "за спорта" wink.gif
SepulTeraHead
Сексът може да е хубав не само с любов, но и с две мега пияни яки брюнетки/червенокоси, които се лижат една друга, докато им го слагаш на задна.
FallenAngel
^ Е ти па ся нищо не каза...
Всъщност не знам за пияни жени, но с пиян мъж не е особено приятно, да не кажа никак.

П.П. Сетих се за един случай на едно събиране... един приятел уж се беше усамотил с някакво пияно девойче... и дойде след малко омърлушен и ми вика "Тая заспа" w00t.gif
SepulTeraHead
Е то аз като съм пиян въобще не мога. На жените им е по-лесно, трябва да застанат само...
FallenAngel
Е ти какво, искаш да ти се просне като парцал и само ти да се потиш ли? w00t.gif
И представи си, че както е пияна ти се изповръща... w00t.gif whistle.gif
SepulTeraHead
Сега трябва ли да ти обяснявам, че не говоря за чак толкова пияни и, че не бих чукал особено прости свине?
Gybarko
Цитат(SepulTeraHead @ Feb 5 2007, 11:05 AM) *
Тая тема трябва да утешава всички ламери, които не могат да си забият лицеприятна мацка ли, кво?

по скоро тая тема е отворена за да помогне на младите да видят че една лицеприятна мацка не би тръгнала току така с някои тя винаги си има причина - и че няма са спечелят нищо от което
а човек който не може да забие
Цитат(SepulTeraHead @ Feb 5 2007, 11:05 AM) *
лицеприятна мацка
е единствено и само за сажаление понеже се е насочил към външността
FallenAngel
^^ Всъщност това за повръщането беше леко пресилено... ама както го каза в един от по-предните си постове останах с убеждение, че би чукал и особено прости свине rolleyes.gif
InsArtTure
Стефане, изпростял си. biggrin.gif
Все си мисля, че сексът е от интимните работи, ама не! Пропаганда за свободо изразяване.

Ниило, малко почваш да дразниш. Наистина ли се чувстваш толкова възвисен задаради активния си полов живот? Извинявай за директността в общественото пространство, но прекаляваш с това във всяка тема да обясняваш какъв секс идол си.

Темата е безсмислена, но кажи нещо смислено.
ViolentBeauty
Вярвайте ми, заболя ме главата докато се опитвам да прочета темата. Първо,може би е ама най- тъпата тема която съм виждала. Второ, Gybarko, МОЛЯ ТЕ човек, като си тръгнал да пишеш, поне първо се научи. Това твойто на нищо не прилича! Заболя ме главата докато се опитвам да ти прочета постовете. То бива, то може..... не знам на какво училище си ходил и кой изобщо те е пуснал да завършиш.!!
Niilo
Цитат(InsArtTure @ Feb 5 2007, 10:03 AM) *
Ниило, малко почваш да дразниш. Наистина ли се чувстваш толкова възвисен задаради активния си полов живот? Извинявай за директността в общественото пространство, но прекаляваш с това във всяка тема да обясняваш какъв секс идол си.

Нищо подобно, човеко. Просто всеки има своя собствен начин да каже "темата е безсмислена". Съжалявам, че се изказвам в този форум плоско и лаконично - от вътре ми идва. Това последното е съвсем сериозно.
`Xandria`
И кво' сега тази тема? Жените са зли. Русите жени са зли. Красивите жени са зли, така ли излиза? biggrin.gif
Wolfheart
Цитат(Iron Maiden @ Feb 4 2007, 11:41 PM) *
Поредната тъпа тема..... suicide.gif
+1




Пич, ходи във фоурма на тийнпроблъм, там ще намериш бая събеседници въпросите, които те вълнуват.
А по темата - обяснението е просто и от обяснението на закона на Ом - не-толкова красивите момичета се опитват да компенсират с усъвършенстване на уменията си.
Beerzebub
^ Тоест красивите ги нямат? huh.gif


Цитат(`Xandria` @ Feb 5 2007, 07:33 PM) *
Жените са зли. Русите жени са зли. Красивите жени са зли, така ли излиза? biggrin.gif

=> Всички жени са руси, красиви и зли.

Синтезирано. Теорема 1.
Wolfheart
^Не, просто казах, че се опитват да усъвършенстват уменията си...явно не бях се изказал много правилно, но си оправих поста, за да бъда по-ясен.
Beerzebub
Не си променил нищо. От написаното разбирам, че красивите нямат и не развиват уменията си, защото нямат нужда. WTF?
Wolfheart
^Къде точно съм писал, че нямат??
InsArtTure
УМЕНИЯ в секса! suicide.gif

Абе хора....
Iron Maiden
^Е и там се искат умения , не че го знам от личен опит де , защото не съм такова момче tongue.gif
laugh.gif
scion_of_storm
Теоремата на адаша трябва да бъде добавена в архивите!!11! icon_headbang[1].gif Какво да кажа по темата...Нищо? Разбиха ми се представите за света, такъв, какъвто не е ;( Вече не ще сънувам танцуващи руси валкирии о.О 'Щото са зли и ми мислят злото hmm.gif
Beerzebub
^^^ ?!?!

Владо, прочети поста си, където за пръв път спомена уменията. Внимателно.
SepulTeraHead
Цитат(InsArtTure @ Feb 5 2007, 08:27 PM) *
УМЕНИЯ в секса! suicide.gif

Абе хора....

Що бе? Аз си имам. Бая!
SteamOfBlood
Все ми едно с руса коса ли е или не icon_headbang[1].gif важното да е хубавичка wink.gif и надарена
Gybarko
Цитат(Wolfheart @ Feb 5 2007, 07:34 PM) *
А по темата - обяснението е просто и от обяснението на закона на Ом - не-толкова красивите момичета се опитват да компенсират с усъвършенстване на уменията си.

Евала - първият човек отговорил нещо по темата - при това точно за това за което говорех

що се отнася до коментара му преди тези тъи добри 2 реда ще го отнеса към Стадния Ефект
не че незнам защо но - нужно ли е когато един почне да оплюва нещо всичко да вървят зад него - вярно много по-лесно е да оплюеш някои които не познаваш от колкото да си кажеш че тоя човек е вкарал някаква мисъл към това което пише


поздрави

No hard fealings
Iron Maiden
^Пич не е необходимо да пишеш поздрави след всяко съобщение че става банално
stage
I'd hit it

/sep
Iron Maiden
stage , да не би ти да си въпросното гадже на лора rolleyes.gif
stage
Уви не icon_headbang[1].gif
Но аз не говорех за нея rolleyes.gif
Wolfheart
Цитат(Gybarko @ Feb 5 2007, 11:06 PM) *
Цитат(Wolfheart @ Feb 5 2007, 07:34 PM) *
А по темата - обяснението е просто и от обяснението на закона на Ом - не-толкова красивите момичета се опитват да компенсират с усъвършенстване на уменията си.

Евала - първият човек отговорил нещо по темата - при това точно за това за което говорех

Така е....


...но това не променя факта, че темата е ТЪПА. А има едни форуми, които обикновенно са с розов бекграунд, където такива теми се обсъждат много по-подробно. Или едно предаване по радио витоша, което се нарича тройка на разсъмване. А "отговора" беше опит да поиронизирам темата.
Gybarko
...но това не променя факта, че темата е ТЪПА. А има едни форуми, които обикновенно са с розов бекграунд, където такива теми се обсъждат много по-подробно. Или едно предаване по радио витоша, което се нарича тройка на разсъмване. А "отговора" беше опит да поиронизирам темата.

темата е тъпа но може да се вникне в нея - и как така реши че е останало място и за още ирония като цялата пращи по шевовете от такава


ДО АДМИНА - моля да бъде заключена темата поради очевидното нежелание да бъде обсъждана и поради очевидното желание на всички от форума да натрупат още един пост тогоре така че да е и още по трудно да бъде обсъдена - ако питаш мене (което знам че не е така) по добре изтрии направо темата заедно с постовете и

поздрави
SepulTeraHead
ОТ/

Има една много яка снимка на Лора Крумова в последния Maxim. На плажа е и си е бръкнала в бжанския и си гледа минджата, явно разочаровано.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.