Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Металисти-отшелници?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3
The_Crow
Смятате ли,че ние металистите сме нещо като отшелници и си живеем в наш собствен свят?
И акое така това правилно ли е.



........................................
Моето мнение е, че има и нещо отшелническо в нас (слушаме малко позната и отричана от глупаци музика, живеем и се обличаме по-особенно, но по-хубаво, от другите хора) Ами правилно е до някаде ...Сега не мога да пиша повече че закъснявам за училище. Пишете вие! bye.gif
Wolfheart
Не смятам.....




Аман от комплексарщина brickwall.gif
TerminalFrost
Аз също
InsArtTure
Леле, тотална идиотия! suicide.gif

Тъпак, метълът не е "отричана от глупаци музика" Глупакът си ти, задето си го мислиш. Обличаш се "по-хубаво" от другите? Бе ти за какъв се мислиш?

ОсобеНо се пише се едно "н".

Гони те слабоумие.
Dragontear
Ъ? ... наистина незнам какво да отговоря на тая тема.....то общо взето си е въпрос до човека...аз изобщо не се приемам за отшелник.. като гледам и другите маи не hmm.gif
Svetyl
Не, не се смятам за отщелник... лелей че тъпо. Тая тема си е за триене...
`Xandria`
Слушането на метъл не те прави по-специален по никакъв начин, нито те отличава от другите.
Това, че се обличаш различно, си е твой проблем, аз ходя нормално и както ми е удобно.
И за отшелничеството не съм съгласна, ако се делиш от хората, само защото слушаш метъл и си мислиш, че са глупаци и нищо не разбират, пак е твой проблем.
*
Човек на какви ли не теми попада докато си пие сутрешното кафе. guin.gif
SepulTeraHead
Аз живея сам в една пещера на 20 километра от София и се шибам с елени в гората.

И слушам метъл. То е затова!


П.С. И аз си пия кафенцето сега. Една сърна ми го донесе. Студено! Деба тъпата путка!
Rodd1ck
Вие го изядохте с отшелническите парцали, ба ти хората! laugh.gif
darga
Цитат(Wolfheart @ Feb 6 2007, 05:43 AM) *
Аман от комплексарщина brickwall.gif

^^ Кратко, точно и ясно казано... Егати тъпотията, половината теми във форума са все на тая тема, ай запрете се най-накрая.
Reign of Intolerance
Ако си го избереш, то няма да е защото слушаш "метъл"... Би било просто съвпадение по-скоро.
Mago De Oz
Супер отшелник съм аз, осбено в тоалетната по голяма нужда smile.gif Аве кви са тези глупости ве smile.gif
Danny47
Цитат(The_Crow @ Feb 6 2007, 07:02 AM) *
Смятате ли,че ние металистите сме нещо като отшелници и си живеем в наш собствен свят?
И акое така това правилно ли е.


........................................
Моето мнение е, че има и нещо отшелническо в нас (слушаме малко позната и отричана от глупаци музика, живеем и се обличаме по-особенно, но по-хубаво, от другите хора) Ами правилно е до някаде ...Сега не мога да пиша повече че закъснявам за училище. Пишете вие! bye.gif

Естествено, че сме такива... иначе не е метълско! Хората горе просто се правят на устроумни!
Dragontear
^Ти ако не кажеш нещо тъпо.... laugh.gif просто няма да си ти.....

даже се чудих каква неориентирана простотия би изръсил по тая тема...ама тва вече надмина очакванията ми laugh.gif laugh.gif Тъпко РУЛС
Danny47
^ Кур за тебе!
lodborg
Абе защо не сте съгласни бе, хора. Блондинките и сексът вървят винаги ръка за ръка.

Едит: Опа, грешна тема, извинявам се... Не че има значение. biggrin.gif
Dragontear
Дани Ако научиш нова псувня ... ще направя КУРбан laugh.gif
lodborg
Цитат(lodborg @ Feb 6 2007, 01:25 PM) *
Едит: Опа, грешна тема, извинявам се... Не че има значение.

Lodborg, ти си ебати тъпака! Разбира се, че има значение. Ние тука се опитваме да пишем смислени неща, а ти бъркаш темата.......... Какво повече да кажа?
Danny47
Всичките тука сте като невидели! "Айде тъпа тема и да я оспамим!". tongue.gif
lodborg
Цитат(lodborg @ Feb 6 2007, 01:29 PM) *
Lodborg, ти си ебати тъпака!

Ти нещо на отворен ли ми се правиш? К'ъв си ти бе?!
Dragontear
^ huh.gif huh.gif huh.gif

Внци казах ли ти днес да си пиеш хапчетата
SepulTeraHead
lodborg прегоря...
Warrior Of Ice
Мисля, че трябва да му сменим дозата, дори самите медикаменти. Или направо лекаря... happy.gif
TerminalFrost
Момент, да се ънсъбскрайбна от темата (:
SepulTeraHead
^^ LOL!

Аз очаквах нещо от сорта на "дръжте се прилично, че ще ви банна спамерските задници!", а той си се включи в забавата... laugh.gif
Danny47
Цитат(The_Crow @ Feb 6 2007, 07:02 AM) *
Смятате ли,че ние металистите сме нещо като отшелници и си живеем в наш собствен свят?
И акое така това правилно ли е.



........................................
Моето мнение е, че има и нещо отшелническо в нас (слушаме малко позната и отричана от глупаци музика, живеем и се обличаме по-особенно, но по-хубаво, от другите хора) Ами правилно е до някаде ...Сега не мога да пиша повече че закъснявам за училище. Пишете вие! bye.gif

Глей ся... за да привлечеш внимание не се пишат подобни постове! Първо: трябва да си сложиш някой много привличащ вниманието аватар или ще бъдеш забравен. Второ: бъди сигурен, че ще си създадеш поне 3 врага в този форум или няма да бъдеш забелязан от Dragontear и съответно няма да получиш голи снимки от него! Трето: Влизай във форумът през половин час и поне... поне 2 минути цъкай бутона Refresh в слуай, че някой е поснал нещо и бъди сигурен да постваш неща несвързани с метъла! Естествено следващият път като правиш нова тема, бъди сигурен, че си достигнал 4000 поста преди тва! Всички въпроси, които имаш можеш просто да ги изпратиш на Лично Съобщение на Warrior Of Ice!
Warrior Of Ice
^^ Стефане, как да се държи човек прилично в подобна тема?! laugh.gif


blackmetal.gif
Schaduwdans
Група: Админ
Съобщения: 10356
Дата на регистрация: 12-January 03
От: София
Потребител No.: 3


I'd crucify it! O.o
Wolfheart
^^Еми да....то все-едно да играеш класически балет по разорана картофена нива sp_ike.gif
ViolentBeauty
Дани, момче какво ти става пък на теб?
Тази тема е покъртителна тъпа и вече ми нарушава душевното равновесие.
darga
X_x ....

^^5 минути ми трябваха да спра да се хиля..Съзнавате ли какви сте ги изписали до тука laugh.gif Ох не,чак се разплаках:))Ахахахах:))

Обаче lodborg ме притеснява.. mellow.gif
Wolfheart
^Спокойно дете, ще те пазя от него laugh.gif
darga
Надявам се не хапе.. huh.gif tongue.gif
Danny47
Цитат(ViolentBeauty @ Feb 6 2007, 02:11 PM) *
Дани, момче какво ти става пък на теб?
Тази тема е покъртителна тъпа и вече ми нарушава душевното равновесие.

Тая тема рулира! icon_headbang[1].gif


Цитат(darga @ Feb 6 2007, 02:26 PM) *
Надявам се не хапе.. huh.gif tongue.gif

Все още не е установено!
Vehement`Desire
Цитат(The_Crow @ Feb 6 2007, 07:02 AM) *
Смятате ли,че ние металистите сме нещо като отшелници и си живеем в наш собствен свят?
И акое така това правилно ли е.

По-скоро "отшелниците" се насочват към метала, защото доста от различните видове метал предоставят възможност на човек да избяга от реалността за малко. За жалост някои се поувличат и забравят обратния път. Което не винаги е толкова лошо като се замисля... wink.gif
lodborg
Цитат(lodborg @ Feb 6 2007, 01:34 PM) *
Ти нещо на отворен ли ми се правиш? К'ъв си ти бе?!
Дори няма да си направя труда да отговарям на провокативния ти пост! Ти си някакво недоразумение и изобщо не знам какви ги вършиш в този форум? Аз познавам админа бе, ей! Прави ми се на много умен още малко и ще го накарам да те банне! И не виждаш ли и другите как ти се издразниха. Ходи си слушай скапания европауър някъде другаде!
Slash
Цитат(SepulTeraHead @ Feb 6 2007, 10:59 AM) *
И аз си пия кафенцето сега. Една сърна ми го донесе. Студено! Деба тъпата путка!

Цитат
Човек на какви ли не теми попада докато си пие сутрешното кафе.

Гъзари. Аз си разлях моето. sad.gif


tuborg не стига, че има име на бира, а се прави на интересен...
Wolfheart
^А на мене кракът ми ми го разля моето brickwall.gif
lodborg
^^Ха така, кажи му го на тоя, Slash! И аз не мога да го понасям отворковци като него...

... край със шизо изпълненията... поне от мен, за другия не мога да гарантирам...
wqwrrr
Ъъъм! Е, не! Вие ме закопахте. Н'ема такава тема!

Венци, не го очаквах това.. laugh.gif (не, не - сериозно.)
Vlad
Абе има няква логика в темата.Има доста хора дето са си некви темерути и са се изолирали до колкото могат.За да се оправдаят пред самите себе си слушат такава музика за да са различни.На всички е ясно кво е мнението на повечето хора за метъла.Нещо като дебелите момичета дето били метълки щото са дебели laugh.gif Или пък слушат разни депресиращи неща щото са си затворени по природа и тая музика им допада.Обаче тези хора са си такива не щото слушат определена музика,а просто щото са си такива
Revenant
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 21 2006, 12:36 PM) *
Това са висоти в осирането на форума, които не бяхме достигали отдавна.
Arq
ъъъъъъъъ баси темата честно... laugh.gif закОпахте ме 3 метра под земята...чета и не вервам laugh.gif отшелници има-няят си работа и искат внимание...иначе ние останалите не сме...или поне аз имам си супер приятели и нищо не ме различава от тях освен вкуса за музиката...па имам и таквиз дето същото слушкат кат мене...оше по-до добре...ама моля ви се истрийте я тая тема баси тъпотията laugh.gif





бтв...грешките и пропуснатите знаци са от мързел а не от т'ва, че съм неграмотна.


благодарЯ за фниманиету!
KingSlayer
И кво стана тука sad.gif

Човека със 6-те поста дали не му се еб. мамата?
Момчето реши да пусне интересна тема преди да замине на даскало и с надеждата после като се върне да прочете интересни и смислени постове... ама кво - гледа пцувни, обиди и дразги evil2.gif
Трябва да проверя дали случайно нема някви слънчеви, лунни, юпитерски или друг вид изригвания..

По темата, определено мисля, че има отшелници-метълисти!
Лично аз не съм такъв и не знам дали има тук такива.
Всъщност мога да пиша повече по темата, но разбрах вече, че не ви интересува.
Iron Maiden
E то напсуваха , наругаха , прокълнаха и незнам си кво още автора на темата , можеше и без обиди да се стига ама нали сме българи да еба мама му , ако не си покажем "българщината" няма да сме ние все едно.....

Темата не е никак глупава , защото има наистина такива хора , които са изолирани , нямат си приятели и само музиката им е останала , просто пренебрегвани от всеки намират утеха само в метъла , има такива хора и то доста , аз не съм един от тях , но не мога да отрека съществуването и на такъв тип хора......

Аре оплювайте сега на воля !
KingSlayer
^+1
wqwrrr
Ами, всъщност грешката е основно в това, че слагате метълите под общ знаменател.

Имам един приятел, слушаш предимно дет и мелодет, който си е с две висши, културен човек, ходи на църква, не пие, не пуши, не се дрогира и въобще си е абсолютно нормален, освен, че ходи с черни дрехи и има разни странни знаци по ръцете.

Нека си има и по-пресилени хорица, но това, според мен това не е от метъла, а от изолирането им, да речем. Не мисля, че такива действия като усамотяване и вглъбяване в себе си във никакъв случай не са повлияни от метъл музиката.
Wolfheart
И все-пак, музиката, която слуша определяща ли е за това, дали е отшелник или не? Вероятността един отшелник да слуша метъл е такава, каквато и да слуша техно, транс, прогресив рок, джаз, рап, чалга, диско и т.н.т
The_Crow
Arq Публикувано на Вчера, 08:24 PM
ъъъъъъъъ баси темата честно... закОпахте ме 3 метра под земята...чета и не вервам отшелници има-няят си работа и искат внимание...иначе ние останалите не сме...или поне аз имам си супер приятели и нищо не ме различава от тях освен вкуса за музиката...па имам и таквиз дето същото слушкат кат мене...оше по-до добре...ама моля ви се истрийте я тая тема баси тъпотията

Според мен пък такива хора са измамници и ползват метъл музиката като имидж.А хората които наистина са ОТДАДЕНИ на метъл (не само като музика) са и хората които са малко по затворени в себе си(не точно отшелници де малко силна дума съм използвал),но аз познавам такива хора и им се възхищавам! bowdown.gif


wqwrrr Публикувано на Вчера, 09:23 PM
Ами, всъщност грешката е основно в това, че слагате метълите под общ знаменател.


Общ знаменател? Е не казвам че сме аблолютно еднакви то всеки човек си е различен,но не е ли музиката тази която ни обединява?
InsArtTure
Цитат
E то напсуваха , наругаха , прокълнаха и незнам си кво още автора на темата , можеше и без обиди да се стига ама нали сме българи да еба мама му , ако не си покажем "българщината" няма да сме ние все едно.....

Темата не е никак глупава , защото има наистина такива хора , които са изолирани , нямат си приятели и само музиката им е останала , просто пренебрегвани от всеки намират утеха само в метъла , има такива хора и то доста , аз не съм един от тях , но не мога да отрека съществуването и на такъв тип хора......

Аре оплювайте сега на воля !

Не бе пич, просто ни писна да идват всякакви и да ни осират форума. Разбира се всеки е свободен да се регва и да пише. И съвсем не е длъжен да пише само хубави работи, ама някой длъжен ли е да го търпи. happy.gif

Много сериозно стана от моя страна...

@lodborg! Вие сте като Борг чата. Не се спирате. Изобщо не мога да ви разбера!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.