Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Бакшишите - смърт!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Nikola Bathory
Днес сутринта тъпите бакшиши са блокирали София?!?!?
И полицията не ги маха, а ги пази!
Смърт на бакшишите! Само това заслужават! Много се радвам, че през нощта са теглили ножа на един от тях - една отрепка по-малко!
А, и никога повече не ползвайте такси - нека ги оставим да пукнат от глад! Да ровят по кофите!
dambov
brickwall.gif Вземи се стегни,хората си стачкуват с основание.
верно е,че малко преувеличават нещата с тва стачкуване,но все пак е убит човек.
SepulTeraHead
Разбирам, че са притеснени и искат по някакъв начин смъртта на колегата им да не остане ненаказана, обаче много други хора биват убивани по дяволите. И близките им нямат коли колкото да блокират цяла София, нали?
scion_of_storm
Цитат
Много се радвам, че през нощта са теглили ножа на един от тях - една отрепка по-малко!

Да ти еба майката, копеле гадно. Това че си шибан кретен не ти дава правото да говориш така за човешки живот, кучка с кучка.
lodborg
Цитат(SepulTeraHead @ Feb 9 2007, 10:03 AM) *
цици
Мамка му, прав си! Това е решението на всичките ни проблеми!

Колкото до темата, съжалявам, че са убили човека, но не мога да разбера защо трябва да се събират и да стачкуват. Какво се опитват да постигнат така - да накарат убиеца да закъснее за работа?!?! Спомням си за още един подобен нелеп случай преди няколко години, но от далеч по-голям мащаб, когато на топа на устата им заради убийство на дете беше Иван Костов!!! Понякога страшно се чудя на хората в България - мислят ли поне малко или просто гледат да си излеят гнева върху някого.
Reign of Intolerance
Човешки, кучешки, котешки - животът си е живот и е нещо безценно.
Комплекси, злоба, комплекси, злоба, Крейдъл ъф Филт...
SepulTeraHead
Цитат(lodborg @ Feb 9 2007, 10:09 AM) *
Цитат(SepulTeraHead @ Feb 9 2007, 10:03 AM) *
цици
Мамка му, прав си! Това е решението на всичките ни проблеми!

Всъщност без да искам постнах 2 пъти и промених втория на тва. Въобще не отива на темата. Надявам се Ицо да го изтрие, ебати...
ViolentBeauty
Цитат(Nikola Bathory @ Feb 9 2007, 09:57 AM) *
Днес сутринта тъпите бакшиши са блокирали София?!?!?
И полицията не ги маха, а ги пази!
Смърт на бакшишите! Само това заслужават! Много се радвам, че през нощта са теглили ножа на един от тях - една отрепка по-малко!
А, и никога повече не ползвайте такси - нека ги оставим да пукнат от глад! Да ровят по кофите!

Ти си краен идиот!!! Как не те е срам да пишеш подобни неща, бе! Нещо за Господ ли се мислиш? Става въпрос за човешки живот. За ЧОВЕК, който има жена, деца, приятели и това което работи не го прави отрепка! Ако постъпят по този начин с твой близък, ще опищиш всичко, нали?
Как не те е срам, тъпо комплексирано копеле!!!!!
Vlad
Изглежда те са единствените които могат да се организират да протестират в тая държава.Другите само седят , мрънкат и нищо не правят.Е да евала сега си слагат лентички и ще се съберат да се молят евала.Аз лично после бих отишъл да подкрепя тия хора на които 3 колеги бяха убити за 2 месеца като си вършат работата за да могат да си изхранят семействата.
Niilo
Какво му се връзвате изобщо на поривите blackmetal.gif
Интересни са исканията им - да бъде поставена предпазна решетка (телена и стъклена) между шофьора и задните седалки. Ако това стане, аз повече в такси няма да се кача - в крайна сметка идеята е да ми е комфортно, а не да се чувствам все едно ме карат към лудницата no.gif

Кофти за човека, иначе. Още един пострадал от шибани наркоманчета, предполагам...
scion_of_storm
^Имат искания и за GPS и за паник-бутони и други неща, трудно ще станат тези неща според мен, доста пари си трябват, пък и колите сигурно ще трябва да се сменят. Абе гадна работа ;/
t0xIc
Айде бе. Ако бяха убили някой от нас или примерно някой лекар вечер в линейката дали на другата сутрин щяха всички лекари да блокират София? Бакшишите са егати лешовете. Използват един трагичен случай да намажат от цялата работа. Искали това, искали онова. Ами имат си работодатели - те да им изпълняват желанията. Днеска няколко човека от групата ми за малко да не бъдат допуснати на изпита заради простотията на тия зомбита. Да не говорим ,че след убийството искат "да може да се кара 20 годишна " кола. Егати олигофрените.

Да не говорим ,че нищо чудно да се скарали заради пари рано сутринта. Знаете лафа "нямам да ти разваля 10-те лева" . И колко му е на един наркоман да пощръклее...
Slash
Няма излишни протести в тая държава.


Цитат(Nikola Bathory @ Feb 9 2007, 09:57 AM) *

Много си доволен откакто си разбрал, че от олигофрения не се умира. Не ги слушай обаче докторите, лъжат... icon_headbang[1].gif blackmetal.gif
t0xIc
Айде де няма. Преди години тъпите таксиджии пак блокираха София заради "отвлеченото" дето ...което се оказа по-късно ,че майка му го е убила. Е тия като какви се изявяват? Хем искат някакви закони ,хем потъпват всякакви правилни норми с този безумен протест.
RazorJack
и в крайна сметка всичко пак се свежда до мангалите в люлин smile.gif

и кво очакват да постигнат тея малоумници като блокират софия? И какво очакват да направят депутатите като се изсипят пред парламента? И те нямат идея ама нали не се работи, дай да намерим някой виновен и да го псуваме. Па ако намажем и някой лев бонус що не нали.

убийства стават всеки ден, с какво това да е по-различно от другите?
Slash
Цитат(t0xIc @ Feb 9 2007, 03:30 PM) *
Хем искат някакви закони ,хем потъпват всякакви правилни норми с този безумен протест.

Ти нали не очакваш ред и логична мисъл сред обикновените хора, след като в горните етажи няма?! Нещата не могат да станат по обратен начин, колкото и уникални да сме...
wqwrrr
Лека му пръст на човека, който е умрял.

Сега по спора - Не съм особено съгласен с Никола Батори. И те са хора и имат право да стачкуват, когато интересите им са засегнати от управлението и случайно са най-организираното съсловие в България, случайно имат на разположение достатъчно коли за да блокират за толкова време центъра на София, значи са в правото си.
Винаги ще има доволни и недоволни, според мен. Разбира се, цялата история е повече от абсурдна!

В крайна сметка не знам точно какво искат с тази стачка - всичко, което видях петдесетина коли на орлов мост, разни полицаи, които явно нямаха нищо против и насъбралите се пред Народното Събрание таксиметрови шофиори, които крещяха "Оставка" пред председателя на Парламента и Волен Сидеров, който крещеше нещо по мегафон.
Vehement`Desire
Таксиджиите са си съвсем в правото, даже шапка им свалям, защото са едни от малкото, които се обединяват за някаква кауза. Ако няма стачки, как очаквате нещо да се промени? Разбира се, че ще има много недоволни, много засегнати, които с нищо не са виновни за случилото се (като закъсняващите за работа например), но ако за всичко винаги си мълчим, доникъде няма да стигнем. Хората просто знаят какво да направят, за да бъдат чути. Това убийство е само един нещастен повод, причината е куцото устройство на държавата ни като цяло.
t0xIc
Това убийство след седмица ще бъде забравено и никой освен близките и приятелите на убития няма да си спомня. Както е лафа " Нищо ново не е научено и нищо старо не е забравено".
Уатева...не ме мислете ,че ми е яко ,че са убили някой ,но тия просто се престарават в борбата с "неправдата". Но нямат нищо против да ми вземат 10 лева от Плиска до Централна гара в ден без никакво движение. Ми техен си риск.
Iron Maiden
Цитат(Nikola Bathory @ Feb 9 2007, 10:57 AM) *
Смърт на бакшишите! Само това заслужават! Много се радвам, че през нощта са теглили ножа на един от тях - една отрепка по-малко!
А, и никога повече не ползвайте такси - нека ги оставим да пукнат от глад! Да ровят по кофите!

Дано всички фенове на Cradle Of Filth да не са толкова тъпи колкото тебе
Vehement`Desire
Не са.
lodborg
Между другото вероятността стачката да е политическа поръчка е доста голяма. Иначе самата стачка ми се вижда повече от безумна и необоснована. Скандиране пред народното събрание за оставка още повече.
sepulturatr
Цитат(Iron Maiden @ Feb 9 2007, 04:12 PM) *
Дано всички фенове на Cradle Of Filth да не са толкова тъпи колкото тебе

Амм аз съм фен на Кредъла и съм тъп ...но няма наблюдения към другите.
KingSlayer


Дай му на простият народ повод за сеир!

Тези същите олигофрени къде са с напудрено-пернишките си щайги, когато например;

- Намерят изнасилени и обезобразени момиченца
- Измъчван 2-3 часа дядо, умрял в болките си
- Дузина загинали хорица паднали от паянтов мост с автобус
- Зверска катастрофа с 4-5 загинали, заради улична яма
- Намерено мъртво пеленаче в кофата за смет
...........
...........

А сега тая пасмина спря живота в столицата за един ден, понеже в 3 през ноща ром-бакшиш е скачал на FastMoney - бутона (на скоростният лост) белким излъже в сметката някой пиян и надрусан тинейджър!


Това показва колко сме прости по душа и природа, както и че сме нация от лесно маниполируеми прасета evil2.gif
Iron Maiden
^ + 1

Напълно вярно , а тия като ги гледам май са отишли да се посмеят едно хубаво.....
Vlad
А къде сме ние рпи гореспоменатите случаи?Нормално е да протестират като е убит техен колега и поне го правят.Поне не си мрънкат под носа като всички нас.И е ето че пак има някви дето само мрънкат thumbdown.gif
peacecrusher
Иван Костов е виновен !!!
;]
noel_f
Цитат(KingSlayer @ Feb 9 2007, 07:46 PM) *
Дай му на простият народ повод за сеир!

Тези същите олигофрени къде са с напудрено-пернишките си щайги, когато например;

- Намерят изнасилени и обезобразени момиченца
- Измъчван 2-3 часа дядо, умрял в болките си
- Дузина загинали хорица паднали от паянтов мост с автобус
- Зверска катастрофа с 4-5 загинали, заради улична яма
- Намерено мъртво пеленаче в кофата за смет
...........
...........

А сега тая пасмина спря живота в столицата за един ден, понеже в 3 през ноща ром-бакшиш е скачал на FastMoney - бутона (на скоростният лост) белким излъже в сметката някой пиян и надрусан тинейджър!


Това показва колко сме прости по душа и природа, както и че сме нация от лесно маниполируеми прасета evil2.gif

Нещо не мога да се съглася с теб. Не можеш да слагаш всички таксиджии под един знаменател. Според мен са напълно в правото си да стачкуват. Убили са техен колега и явно е имало и други такива случаи и им е кипнало просто и наистина буди възхищение колко бързо са се организирали да стачкуват. Както казах, очевидно им е писнало да бъдат денонощно изложени на риск и едва ли щеше да се направи нещо по въпроса ако стачката не се бе състояла.

Не мога да разбера каква е тази омраза към таксиметровите шофьори. Да ги наричаш '' пасмина'' сякаш говориш за някаква малцинствена група е направо възмутително! Потресена съм!
Mort
Не се протестира като затваряш центъра на столицата! Що на Уоул Стрийт никой не протестира, а?! Всеки има право да изказва мнението си, но да не пречи на десетки хиляди хора, правейки го. Да не говорим, че протестът им е противозаконен, защото за такива събития първо се пита общината, организира се ескорт от полицаи и т.н. Бакшишите са гадно, но добре организирано племе (да ви напомнят за едно малцинство в България?!). Виждал съм с очите си как при катострофа между обикновен шофьор и таксиджия (който беше и виновен), таксиджията вика аверчетата и хвърлят бой на невинния в случая шофьор. Лошо е това, което се е случило с човека, на никой не го пожелавам, но таксиджийте не са прави днес. Особено красива картинка се получи - от едната страна митинг за медиците, от другата тия от горната снимка крещят "оставка". И защо пред парламента, бе? Да не би политиците да са убили човека, или пък да са дали оръжие на убиеца ли, що ли?! Абсолютно съм съгласен с KingSlayer! Ако ме заколят мен утре ще се събере ли целия форум на metal-world да вика оставка? Намериха си повод просто да поставят исканията си. Паник бутон за таксиметровия шофьор, а за пътника питам аз? Че така един приятел се качва на такси вечерта и се събужда в 2 часа през нощта в някво поле с разбита глава - таксиджията го обрал, пребил и оставил по долни гащи на минус 5 градуса навън.

Уф, бая изписах, ама се е насъбрала злоба нещо, обаче здраво ми излазиха по нервите тия бакшиши, че и на мен бая време ми преебаха днес.
darga
Ей сега слушах на някакво предаване по някоя от треторазрядните кабеларки...събрали в едно студио няколко таксиметрови и една лелка взъни в студиото и им казва: "Изтървахте момента да свалите правителството момчетаааа,днеска трябваше" huh.gif ...божей
stage
майка ти е бакшиш снобе
Rodd1ck
Изглежда авторът на темата е още по-тъп, отколкото си мислех. Айде мастурбирай си на снимките на Жезебел Дева и не се занимавай..
SepulTeraHead
Вчера по новините като казваха, че е задържан вече извършителят, споменаха и, че причнината за убийството е 15 лева сметка. Заеби!
Reign of Intolerance
Хахахах първо бил наркоман на който му трябвали пари за наркотици, после като се разбра че всъщност парите на таксиджията не са пипнати се оказа че е някакъв друг наркоман...

Цитат
Според полицаите престъплението е с чисто битови мотиви, а 27-годишният Георги Пейков е бил наркоман преди време, пушел е марихуана. Няма данни към момента на убийството той да е бил под влиянието на алкохол или наркотични вещества.


ХАХАХАХАХ laugh.gif Наркоман ??!
t0xIc
Оле вече като се качвам в такси ще има дрегер за марихуана и на място ще ме прибират в панделата.
Reign of Intolerance
наркомани ааааа наркоманите са виновни за всичко те са виновни че сте прости те са виновни че сте нещастни те са виновни че нямате работа те са най-големите врагове на държавата и обществото убийте ги с камъни
наркоманииииии помоооооощ huh.gif
Niilo
http://bezbakshish.hit.bg/
Arq
абе ти наред ли си бе? имаше си основателна причина за болкирането на софия...нещо прекрасно за мързелите с наднормени килогами който не слизат от колата или се возят само на такси или рейс. малко разходка. пък и 'се пак човек е бил убит нали? а беше болкирано и заради митинга за медиците ни. и кво? бакшиш бтв е много просташка дума...а да и прояви малко човечност бе. и на тебе да убият близък или колега не бунт ами ше трошиш наред нали?
max.666
Питам се що не проявяваме малко човечност и при другите такива неща които се случват в нашата китна страница. Един приятел от Кюстендил изчезна преди 2години беше студент в София и кво раздухаха го за няколко дни и толкоз. Тогава с едни приятели лепяхме постери с снимката му и тел. на който хората да се обаждат ако имат някв информация.
На другия ден повечето бях скъсани или не се виждаха от др.който бяха лепнати върху него...............
Така че ква човечност очаквате в България.................
Мисля че това е показателно..............
Написаното не е по темата ноооооооооооооооооо
SepulTeraHead
Това за колана като го казаха по новините вчера... някво WTF!!!! Министърът ан бътрешните работи бил разпоредил на плоцаите да не спират вече таксиджии, които карат без колан. Понеделник щяло да се спусне като наредба това от министерството. И някъв такъв със сериозния си тон обяснява "Проблемът с колание, за мен е решен". Лелееееееее мале каква долна свинщина!
Beerzebub
Жалко е че едно убийсто се използва просто като някакъв повод да се поставят искания, които май нямат много общо със сигурността. Жалко!
И далеч не смятам, че таксиджиите се организират. По-скоро ги организират. Стига сте им се прекланяли... brickwall.gif
Nikola Bathory
Да бойкотираме бакшишите!
Аз повече на такси няма да се кача, ще ги оставя бакшишите да пукнат от глад! Яко, а!? smile.gif
scion_of_storm
^Незадоволена путка си smile.gif Стига си привличал вниманието към себе си с подобни простотии, смешен си smile.gif
MadHatter
Alekto
Цитат(Arq @ Feb 10 2007, 08:39 PM) *
абе ти наред ли си бе? имаше си основателна причина за болкирането на софия...нещо прекрасно за мързелите с наднормени килогами който не слизат от колата или се возят само на такси или рейс. малко разходка. пък и 'се пак човек е бил убит нали? а беше болкирано и заради митинга за медиците ни. и кво? бакшиш бтв е много просташка дума...а да и прояви малко човечност бе. и на тебе да убият близък или колега не бунт ами ше трошиш наред нали?

Знаеш ли какво, девойче, осъзнай се или се самоубий. Скапаните бакшиши не само че не стачкуваха заради смъртта на колегата им, ами и се изгавриха с нея. А що се отнася до медиците - не знам кой излиза глупак като ми прави шествия след 8 години. Open up your ears and clean out your eyes!
Rodd1ck
Това че повечето са бивши затворници и пропаднали мангали е така, изглеждаха смешни с думите и скандиранията си. Но все пак си е тяхно право да скандират. Има свестни хорица, които не са могли да получат образование по много причини, които вие мамини синчета и дъщерички трудно бихте разбрали. Има свестни хорица, които с това преживяват, защото с такава професия не се забогатява, но все пак е малко по-престижно, отколкото да работиш с още по-пропаднали типове на разни строежи!

За коланите преди време мисля, че имаше закон, който позволяваше да карат без такива при положение, че шофьорът превозва пътници.

А не виждам пък сериозна причина за политиците, които не помня какви точно привилегии имаха при каране на превозно средство, май да говорят по телефон без хендсфрийй..
stage
Цитат(MadHatter @ Feb 12 2007, 12:12 AM) *

+1
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.