Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Как си представяте...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Countess_Bathory
нз дали има такава тема мързеше ме да проверя всеки си знае работата и тн и тн...айде няма да изпадам в големи безполезни подробности...

та как си представяте че ще свърши мизерничкия/величествения ви животец/живот...може малко да поразвихрите фантазията си :Pдори е препоръчително...

аз представям си представям смъртта си.....хм...може би ще скоча от някоя сграда...ще е яко :)поне последното чувство което ще изживея ще си заслужава...винаги съм си мечтала да мога да летя...малко тъпо и изтъркано нали...но е истина!много бих желала...ей така просто...литваш :)без самолети парашути и други такива глупости!определено ще е страхотно изживяване...макар че приземяването.....ако все още съм жива...ще боли...доста....
Countess_Bathory
хмммм...не мисля че темите са такива ноооо....няма да претендирам за нищо щото съм новак и не ми се меси из шамарите.. happy.gif
идеята на темата ми еее...как вие самите си представяте смъртта си просто да развихрите фантазията си...примерно че ще си завържете камък на врата и ще се пльокнете в близкото езеро или ще изпиете всички хапчета които намерите вкъщи...не ви карам да се правите на врачки и да си предсказвате смъртта а просто малко да пофантазирате...
stage
Темата за Смъртта, спря да ме интересува, когато навърших 12...тогава гледах Барон Мюнхаузен...
Countess_Bathory
Цитат(stage @ Feb 10 2007, 09:17 PM) *
Темата за Смъртта, спря да ме интересува, когато навърших 12...тогава гледах Барон Мюнхаузен...

ууу че не възпитано!... добре добре тъпа тема suicide.gif трийте на воля... само мир да има...
scion_of_storm
Аз ще напиша същото, квото написах в моя любим ( wub.gif ) Тийн проблем ( wub.gif )
Тичам като гламав из някаква гора, намирам олтар на вече отдавна забравено езическо божество, идва глутница вълци и ме изяжда. А аз си крещя Одииииин laugh.gif icon_headbang[1].gif
stage
^Tва добро Саш blackmetal.gif

Аз си представям, че ще умра пред монитора, докато чета поредната малоумна тема...написана или от мен или от някой друг biggrin.gif
SharondenAdel
skull.gif Хм.......смърта съм си я представяла по какви ли не начини, но най - вълнуваща ми беше фантазията, (знам че може да се повторя с първия пост донякъде ;/) че скачам от някой небостъргач и политам, просто така политам и за първи път се чувствам волна, свободна и накрая падам, но оживявам, но никой не знае това и ме погребват жива и в ковчега умирам от бавна и мъчителна смърт, докато ме гризът мишките и плъховече..... Или пък една също доста вълнуваща фантзия ми беше, че както си спа усещам как някаква ръка ме бута и виждам смърта в стаята ми, той ме хваща за ръка и тръгваме заедно по една червена пътека през гората и виждам една табела 'Hell -> this why' и в следващия момент се виждам в леглото и живота ми минава като на лента и изведнъж всичко потъва в мрак.... evil.gif Но сигурно ще си умра от старост, ако някой не ме гръмне,пребие,премаже,намушка и т.н. още на младини, или някой ден да препия и да умра от алкохолно натравяне.. whistle.gif axesmiley.png bash.gif icon_axe.gif
MadHatter
Няма да умра
`Xandria`
Много филми на ужасите сте гледали ми се струва...Да си представям собствената си смърт?! Ненормална работа.
По темата: blackmetal.gif
InsArtTure
Ще умра в гората. Сам. От болест.
emerald
Ще се влюбя истински и ще се самоубием двамата,за да потвърдим мита за вечността на истинската любов. blackmetal.gif blackmetal.gif

Защо някои хора смятат, че не трябва да отварят прозорците, когато си мислят, че навън е студено, защо си мислят, че им трябва парно (огън) за да се стоплят, когато им е студено..
Arq
не съм мислила до сега...и честно казано и не искам...на 15 не ме късае как ще умра още...знам че ще искам всички да са в бяло...това е.
SteamOfBlood
Само Софито е разумна... И я подкрепям happy.gif Няма да умра ..
Arq
^ и аз съм на това мнение бтв... blackmetal.gif
Slash
Най-несправедливото нещо в живота е начина по който свършва. Егати, животът е труден. Отнема голяма част от времето ти. И накрая какво получаваш? Смърт! Какво е това, някаква премия?


Мисля, че жизненият цикъл е обърнат наопаки. Първо би трябвало да се умира, да се отметне това от графика. След това отиваш да поживееш в старчески дом. Оттам те изритват, защото си прекалено здрав. Отиваш и си получаваш пенсията. След това, при започване на работа, за възнаграждение получаваш златен часовник на първия работен ден. Работиш 40 години, докато станеш достатъчно млад, за да се наслаждаваш на пенсионирането. Пиеш, веселиш се и се подготвяш за гимназията. Стигаш до началното училище, ставаш дете, играеш си, нямаш отговорности, ставаш бебе, после влизаш обратно, прекарваш последните си 9 месеца в луксозна обстановка с централно отопление, джакузи, румсервиз на почукване, и накрая свършваш като оргазъм. Амин!
InsArtTure
ohmy.gif wub.gif wub.gif wub.gif
scion_of_storm
^^ icon_headbang[1].gif Философски погледнато, браво! icon_headbang[1].gif
wqwrrr
^^^ Заслужава си да напишеш книга за това, абсолютно сериозно.

Ами...ще си умра от старост и ще оставя един пълноценен живот зад себе си. happy.gif
Iron Maiden
Цитат(Slash @ Feb 10 2007, 11:58 PM) *
и накрая свършваш като оргазъм. Амин!

Ехааа , това беше яко wub.gif
Countess_Bathory
Цитат(Slash @ Feb 10 2007, 11:58 PM) *
Най-несправедливото нещо в живота е начина по който свършва. Егати, животът е труден. Отнема голяма част от времето ти. И накрая какво получаваш? Смърт! Какво е това, някаква премия?


Мисля, че жизненият цикъл е обърнат наопаки. Първо би трябвало да се умира, да се отметне това от графика. След това отиваш да поживееш в старчески дом. Оттам те изритват, защото си прекалено здрав. Отиваш и си получаваш пенсията. След това, при започване на работа, за възнаграждение получаваш златен часовник на първия работен ден. Работиш 40 години, докато станеш достатъчно млад, за да се наслаждаваш на пенсионирането. Пиеш, веселиш се и се подготвяш за гимназията. Стигаш до началното училище, ставаш дете, играеш си, нямаш отговорности, ставаш бебе, после влизаш обратно, прекарваш последните си 9 месеца в луксозна обстановка с централно отопление, джакузи, румсервиз на почукване, и накрая свършваш като оргазъм. Амин!

това мисля че съм го чела някъде ноо... прочетох го още веднъж и още веднъж му се накефих tongue.gif
Dark_Prince
Заобиколен от скърбящи млади дами и още по скърбящи хора на които дължа пари laugh.gif
SepulTeraHead
Това сериозно мисля, че е най-тъпата тема, която съм виждал някога! brickwall.gif
Beerzebub
Що бре? Не е ли романтично? icon_headbang[1].gif
sodomicdream
абе понякога си мисля че ще умра сама у дома от преяждане със сладко w00t.gif
Иначе.. някъде в гората или на покрива на блока от студ blink.gif
enemy
въй ебати и темата сериозно biggrin.gif
аз не мога да си представя как ще умра но мога да си представя погребението си - ох направо ми се стопля сърчицето жалко само че няма да съм жива та да се накефя красиво ще е devil.gif
но като се замисля ако умра сигурно ше е от алкохолно натравяне drinks_drunk.gif
Vlad
Бахти кво значение има как ще умреш като след тва вече си мъртав и няма да помниш
sepulturatr
Е то ко тана е ...Никой няма да мре sad.gif ГРЕШКААА всички ще умрете devil.gif
По темата:
<<<<
<<<<
<<<<

П.С.Пусках такава тема вече ,но както и да е rolleyes.gif
П.С.2 Може и да е от свръхдоза laugh.gif
Dragontear
Аз искам да умра като Иван Вазов ...който не знае как..... да се поразрови и ще намери smile.gif
darga
^То това е май мечтата на всеки мъж happy.gif

Най-вероятно аз сама ще си видя сметката.Като остарея и не мога да се понасям повече ще измисля начин mellow.gif Удавянето ми се нрави..Тъхмо нямам желание да се уча да плувам..
Svetyl
^^Dragontear, точно това исках и аз да напиша smile.gif
KingSlayer
Цитат
аз представям си представям смъртта си.....хм...може би ще скоча от някоя сграда...ще е яко :)поне последното чувство което ще изживея ще си заслужава...

Още на 2-3тата секунда и щи се е пръснало сърцето, тъй че нищо няма да можеш да усетиш, камоли да преживееш. Ако искаш да се вълнуваш толкова, по-добре скочи от третия етаж, може и да имаш шанс после да се кефиш на якият скок laugh.gif

Абе вие у ред ли сте, ква яка смърт. Тва да не ви е едно време, когато са се кефели да умрат достойно и величествено, примерно blackmetal.gif
...
Се пак, аз предпочитам да умра на Плутон laugh.gif
sepulturatr
Цитат(Dragontear @ Feb 11 2007, 07:24 PM) *
Аз искам да умра като Иван Вазов ...който не знае как..... да се поразрови и ще намери smile.gif

Общо взето ако имам 3ти вариант за умиране, то ще е по време на полов акт wub.gif
stage
Цитат(Slash @ Feb 11 2007, 12:58 AM) *
Най-несправедливото нещо в живота е начина по който свършва. Егати, животът е труден. Отнема голяма част от времето ти. И накрая какво получаваш? Смърт! Какво е това, някаква премия?


Мисля, че жизненият цикъл е обърнат наопаки. Първо би трябвало да се умира, да се отметне това от графика. След това отиваш да поживееш в старчески дом. Оттам те изритват, защото си прекалено здрав. Отиваш и си получаваш пенсията. След това, при започване на работа, за възнаграждение получаваш златен часовник на първия работен ден. Работиш 40 години, докато станеш достатъчно млад, за да се наслаждаваш на пенсионирането. Пиеш, веселиш се и се подготвяш за гимназията. Стигаш до началното училище, ставаш дете, играеш си, нямаш отговорности, ставаш бебе, после влизаш обратно, прекарваш последните си 9 месеца в луксозна обстановка с централно отопление, джакузи, румсервиз на почукване, и накрая свършваш като оргазъм. Амин!

+1
Взе ми думите от устата rolleyes.gif
Хубаво го е казал wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.