Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Я вижте бе ;р
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Reign of Intolerance
Интересно ми е какъв ще е вашият коментар ;р

http://youtube.com/watch?v=zAHHjfUxERY
Svetyl
Брех... еми то се вижда какво ни очаква. Между другото всички кадри бяха от 98-ма, много ми е интересно има ли го това още...
Reign of Intolerance
Възможно ли да са толкова пропити със злоба за нищо ?
Евреите са 50 пъти по-добре въоръжени и искат земята им, въпреки че никога са нямали държава там и никога не са воювали за нея... И колкото и да се мъчат евреите да изкарат мюсюлманите егати изродите, точно тяхната религия е най-примитивната, безумна и жестока простотия.

Ние не сме застрашени, споко. Чифутята да му мислят ;р
Svetyl
Ми да, най-млада е, логично е да е най-несъвършена...
Reign of Intolerance
Щом е най-млада е най-логично да е най-съвършена, но аз за юдеизма говоря, която е една от най-старите ;р
Svetyl
А сори, не те разбрах smile.gif Не знам почти нищо за юдеизма и за религиите като цяло... мога само да кажа, че ако тоя клуб е работил досега, то децата от филмчето сега са на по 18-19...ужас.
Knut
все едно Израел не е ебати измислената държава...
Iron Maiden
Незнам , но тая религия Исляма е изпълнена със злоба и нищо добро няма да донесе на света..... поне християнската религия не учи децата от малки да стават suicide warriors.... за някаква измислена кауза.....
t0xIc
My eyes they burn. Айде моля ви стига линкове с тъпи камилари. И не мога да ви разбера за какво са виновни на всички евреите.
stage
Цитат(Iron Maiden @ Feb 13 2007, 03:18 AM) *
Незнам , но тая религия Исляма е изпълнена със злоба и нищо добро няма да донесе на света..... поне християнската религия не учи децата от малки да стават suicide warriors.... за някаква измислена кауза.....

Голяма глупост изръси, не знам дали го осъзнаваш...
Iron Maiden
Stage , много ми е интересно мнението ти относно Jihad и тези религиозни фанатици дето водят така наречената "свещенна война" blackmetal.gif

Вярно , не съм много добре запознат с религията им , но като им гледам последователите не ми приличат на набожни миролюбиви хора , по скоро на религиозни фанатици терористи , вярно е , че не всички са такива , но голяма част от тях са именно такива - терористи , водещи война в името на Алах , сякаш някой бог би искал такива жертви....
Ако някой знае по-вече подробности моля нека да обясни
Reign of Intolerance
Цитат
Незнам , но тая религия Исляма е изпълнена със злоба и нищо добро няма да донесе на света..... поне християнската религия не учи децата от малки да стават suicide warriors.... за някаква измислена кауза.....

Християнството в своята същност отрича принципите на юдеизма. Юдеизма подкрепя всяка жестокост, която на евреите им изнася, в Тора си пише (око за око, зъб за зъб, вие сте ми любимци и затуй ви давам ей тая земя, вие до сега сте били роби и затова от днес целият свят ще ви служи и т.н.). Ислямът е много близък като идеи до християнството, но омразата към евреите при тях е по-явна. Ако Валентин случайно пак мине насам сигурно ще обясни по-подробно, той е по-запознат със съдържанието на Корана и идеите на исляма, може и за джихада да каже.

А каузата им не е измислена - на тяхната земя сега има евреи, които имат танкове, самолети и т.н.
sepulturatr
Цитат(stage @ Feb 13 2007, 04:56 AM) *
Голяма глупост изръси, не знам дали го осъзнаваш...

Непомня в коя тема беше, но всички защитавахте Исляма ...Просто глава ме блъсна puke.gif
Едва ли не се вилнееха некви проповеди за корана и някви такива puke.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.