Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравей Мetal World, казвам се Ива...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Dawn^^
...казвам се Ива, на 18години без месец съм (ех този пуст 1 месец) и съм част от известната русенска мафия. хаха smile.gif Обичам да се смея и все пак не съм наркоманка, хората, които ме познават ще кажат, че съм непушач, а като се замисля май и една цигара не съм допушвала докрай. Обичам да се разхождам сама безцелно, обичам да си пея по улиците, обичам и френския език, колкото и да не го знам...
Интересувам се от хиромантия. Искам да отида в Индия и да измисля рецепта на шоколад от който не се напълнява. Търся изчезналия кивот и бутилката вино, която зарових мин. година в задния двор...

И след това лирично отстъпление трябва да кажа, че съм кандидат-студентка с обикновено ежедневие, която се радва на всяка по-различна петъчна вечер. Събирам кураж след изпитите си да се подстрижа 2-ри номер и да си пробия езика. Стискайте палци. rolleyes.gif
Warrior Of Ice
Добре дошла! smile.gif
scion_of_storm
Русссееееееееенската мафия продължава, а tongue.gif Добре дошла, и да си прекараш приятно tongue.gif
conguestadors
Добре дошла. bye.gif
Знам си аз, че русенци ще ни завладеят. blackmetal.gif
sepulturatr
Добре дошла и от мене drinks_drunk.gif
Iron Maiden
Здрасти наборке,приятно писане във форума smile.gif
Exilia
Здрасти и от мен smile.gif
Revenant
Bonsoir...кво е хиромантия ???
SharondenAdel
Добре дошла съгражданке bye.gif
С това темпо съвсем скоро ще надминем софянците smile.gif
Надявам се че ще ти хареса тук!
SteamOfBlood
Това момиченце съм го виждал на Митьо!
Добре дошла icon_headbang[1].gif !
Форумна среща,хиър уи ком!
Rodd1ck
Здравей, колежке от един друг форум! tongue.gif
Dawn^^
Хиромантия... гадаене по линиите на ръцете, демек може да има нещо вярно когато циганката по улицата ти каже "Ела како, да ти гледъм на ръкъ мъ! Голям успех у чужбината тъ чака дъ знайш!"

иначе...
Хубав край - хубави хора! whistle.gif wink.gif
Rodd1ck
Гадаенето е голяма психология, половината от нещата може да ги пише в разни книги, но всичко е до бърза качествена преценка на човека пред теб. wink.gif
Vehement`Desire
Ивииииииииииии! biggrin.gif Добре дошла!
lodborg
Привет!
Wolfheart
Добре дошла smile.gif
Напълно ти разбирам кандидат-студентското ежедневие. И аз съм преминал през него.

Цитат(Dawn^^ @ Feb 18 2007, 05:16 PM) *
Събирам кураж след изпитите си да се подстрижа 2-ри номер и да си пробия езика. Стискайте палци. rolleyes.gif
За изпитите ще стискам палзци. А за подстрижката - тц thumbdown.gif
Pyjamka
Не знам кой от русенци още не се е регнал у форума! Добре дошла, Иве, приятно писане! smile.gif
Slash
Добре дошла! Може би си имаш и любими групи, чакам да ги изредиш... bye.gif
darga
Ивкааааааааааааааа laugh.gif Алохаааа!А преди две седмици ми викаше,че няма да се регне във форума нашта,нееее,не и тяяя happy.gif
Приятно писане,мила!
enemy
добре дошла и от мене bye.gif .приятно писане във форума.ама наистина що не казваш кои са ти любимите групи ... тайна ли е? wink.gif
evil_ivo
Я кой се бил регнал тука wink.gif
Добре дошла и от мене icon_headbang[1].gif
Dawn^^
Type O'Negative, SOAD, Nine Inch Nails, Soundgarden
такива работи...
InsArtTure
Опа, по-добре да не беше изреждала. laugh.gif

Здрасти! bye.gif
max.666
Здрасти bye.gif
`Xandria`
Добре дошла
Slash
Цитат(Dawn^^ @ Feb 19 2007, 10:29 AM) *
Type O'Negative, SOAD, Nine Inch Nails, Soundgarden
такива работи...

Аха, и аз слушам много алтърнатив. Винаги съм харесвал най-много Alice In Chains, но Soundgarden не са лоша банда. Stoner? Kyuss?
MadHatter
Дласти и от мен bye.gif Приятну писане sp_ike.gif happy.gif
MadHatter
Дласти и от мен bye.gif Приятну писане sp_ike.gif happy.gif
Dawn^^
Цитат(Slash @ Feb 19 2007, 02:06 PM) *
Цитат(Dawn^^ @ Feb 19 2007, 10:29 AM) *
Type O'Negative, SOAD, Nine Inch Nails, Soundgarden
такива работи...

Аха, и аз слушам много алтърнатив. Винаги съм харесвал най-много Alice In Chains, но Soundgarden не са лоша банда. Stoner? Kyuss?

no.gif Tool, Cold...
Wolfheart
Щом Tool слушаш, може и Isis да ти харесат smile.gif
bluemoon
smile.gif)))Ивее openwidehug.gif laugh.gif , е най накрая видях и твоето представяне:))
Sirenia_fan
Цитат(Dawn^^ @ Feb 18 2007, 05:16 PM) *
...казвам се Ива, на 18години без месец съм (ех този пуст 1 месец) и съм част от известната русенска мафия. хаха smile.gif Обичам да се смея и все пак не съм наркоманка, хората, които ме познават ще кажат, че съм непушач, а като се замисля май и една цигара не съм допушвала докрай. Обичам да се разхождам сама безцелно, обичам да си пея по улиците, обичам и френския език, колкото и да не го знам...
Интересувам се от хиромантия. Искам да отида в Индия и да измисля рецепта на шоколад от който не се напълнява. Търся изчезналия кивот и бутилката вино, която зарових мин. година в задния двор...

И след това лирично отстъпление трябва да кажа, че съм кандидат-студентка с обикновено ежедневие, която се радва на всяка по-различна петъчна вечер. Събирам кураж след изпитите си да се подстрижа 2-ри номер и да си пробия езика. Стискайте палци. rolleyes.gif

не знам как е в русе, но тука ако почна да си пея по улиците ще ме закопчаят онея с белите престилки. rolleyes.gif и като намериш бутилката с вино се обади да дойда да ти помогна за нея. biggrin.gif tongue.gif
а как живееш на оня въздух в русе, напрао ни'нам. един път бях в руси, повече нема да ида (за бутилката вино ще напрая изключение smile.gif ). тоя въздух там си е смърт по бързата процедура. rolleyes.gif
Revenant
icon_headbang[1].gif Аз се чудя що не сме с всичкия си то било от въздуха
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.