Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Hello Metalheads :D
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
DimmuBorgir
Хайл на всички почитатели на тежката музика.Ок аз съм на 16.Хобито ми е да се дера като копеле biggrin.gif Не заради друго но съм вокал на хардкор/метълкор група.Гаражна група сме (По точно таванска ) а и надали някога ще станем нещо повече.Хмммм от към редпочитания към стил метъл.....хмм мнооогооо падам си както по олдскуул групи като Judas Priest King Damond Mercyful Fate така и по нови групички като Trivium Bullet For My Valentine Atreyu както се вижда от потребителското ми име съм фени и на DimmuBorgir кефя се многооо на Children fo Bodom Nightrage In Falmes Бодъм са ми любимите хаха.МРАЗЯ ЧАЛГАРИ и хора които се мислят за гангстери така че 50 Cent да мре там както и хората от моето даскало които си мислят че идват от гетото!Много си кефя на ЕМО и готик мацки миии нормално за не би да се кефя на чалгарки я!Дразня се на хора които не приемат метълите емотата и goth-овете и само ги хмм... акат и последно НЕ ОБИЧАМ НЮ МЕТЪЛА така че ме ми говорете за Корн и т.н.

Забравих да добавя слушам и Amon Amarth Napalm Death & Canibal Corpse сори че пиша 2 коментара 1 след длуг
sepulturatr
Браво за последния ред icon_headbang[1].gif
Добре дошъл и приятно постване drinks_drunk.gif

...ии може да кажеш от каде си cool.gif
Iron Maiden
Цитат(DimmuBorgir @ Feb 25 2007, 01:40 AM) *
Дразня се на хора които не приемат метълите емотата и goth-овете и само ги хмм... акат

Аз не само не ги приемам, ами ги ненавиждам, чалгар ли е, емо ли е, готик педал/ка ли е... се същото, няма разлика wink.gif

Иначе здрасти и от мене и приятно писане у форума
enemy
айде здравей и от мене.Слушаш някои много яки групи и специално боргир - и на мен са ми любимци
ако може да си сложиш снимка и да кажеш от къде си няма да е лошо biggrin.gif
и да те питам как може да се кефиш на емо гърли? blink.gif
conguestadors
^^Ти няма скоро да пораснеш.

Добре дошъл на новия и да си изкараш добре тук.
MadHatter
Браво за групите и по-леко с омразата happy.gif Приятно прекарване beer.gif
И да не забравиш да четеш материалите на сайта! tongue.gif
Mago De Oz
Цитат(conguestadors @ Feb 25 2007, 08:02 AM) *
^^Ти няма скоро да пораснеш.

Добре дошъл на новия и да си изкараш добре тук.

+1
SteamOfBlood
Цитат(Iron Maiden @ Feb 25 2007, 02:25 AM) *
Цитат(DimmuBorgir @ Feb 25 2007, 01:40 AM) *
Дразня се на хора които не приемат метълите емотата и goth-овете и само ги хмм... акат

Аз не само не ги приемам, ами ги ненавиждам, чалгар ли е, емо ли е, готик педал/ка ли е... се същото, няма разлика wink.gif

Иначе здрасти и от мене и приятно писане у форума

rolleyes.gif
Стига с този Borgir,бе!
Но,иначе добре дошъл ohmy.gif
scion_of_storm
Цитат(magodeoz @ Feb 25 2007, 10:25 AM) *
Цитат(conguestadors @ Feb 25 2007, 08:02 AM) *
^^Ти няма скоро да пораснеш.

Добре дошъл на новия и да си изкараш добре тук.
+1

Още едно и от мен за късмет drinks_drunk.gif
Ае добре дошъл, яки групи слушаш, доста от любимите ми. Приятно прекарване и кърти яко wink.gif
Slia
Колега от гаража!Здравей! bowdown.gif Писа ,че сте на таван но все тая!!Ми приятно писане и кажи нещо повече за ставащото на тавана!
Vehement`Desire
Хайл! Яки групи! \m/
Приятно четене и писане тук!

П.С. Corey, нещо против Borgir ли имаш??
lodborg
Приветско.
Wolfheart
Добре дошъл smile.gif
Slash
Добре дошъл!
noel_f
Здрасти и от мен bye.gif Имате ли нещо записано или сте любители happy.gif Ако имате, дай да чуем smile.gif
SteamOfBlood
Цитат(Vehement`Desire @ Feb 25 2007, 03:10 PM) *
Хайл! Яки групи! \m/
Приятно четене и писане тук!

П.С. Corey, нещо против Borgir ли имаш??

Защо да нямам whistle.gif
InsArtTure
Знаеш ли, струваш ми се повърхностен и от тия дето се правят на многознайковци.

Аман от толерантни посрещания. Не си добре дошъл.
Vehement`Desire
Хахаха, ми 'щот са яки! Учудвам се просто.
Цветомир
Welcome smile.gif
DimmuBorgir
Благодаря за топлото посрещане дори и от тези за които не съм добре дошъл. Относно записи все още нямаме но планираме да направим във скоро време. Трето не обичам да се правя на многознайко... защото все още съм много зелен.
SharondenAdel
Здравей bye.gif

Само така нека Borgir завладеят света icon_headbang[1].gif


П.П. bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif свалям глава пред тази група devilsmiley.gif
Vermic
^ laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Кво се скарахте за боргир ве ся остава и някой да се изцепи че е ТРУ БЛЕК МЕТАЛ и ще му се смея до утре...
`Xandria`
bye.gif Добре дошъл.
_sk8mastR_
Винаги са ми били странни хората, които за никове си слагат името на today's favourite band, защото след две-три години [или още по-рано, както при все още неориентираните индивиди, след месец, седмица..] няма да е актуално вече. Даже започват да се нервят, че ги наричат така, защото малко или много това си остава прякор, нарицателно...

Знам ли...

Аве, какво не им харесвате на чалгарките? Познавам много свестни и красиви момичета, които слушат такава музика, но изглеждат и се обличат много по-добре от останалите поп-фолк фенки. Недейте да слагате винаги всичко под общ знаменател и стига с това делене на 'наши' и 'ваши'. Никой не мрази метълите, просто вие така си мислите.
SteamOfBlood
Цитат(Vermic @ Feb 27 2007, 11:24 AM) *
^ laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Кво се скарахте за боргир ве ся остава и някой да се изцепи че е ТРУ БЛЕК МЕТАЛ и ще му се смея до утре...

+1! За първи път,да съм съгласен с теб happy.gif
Мразя Боргир защото,всяко момиченце което слуша ЛП и т.н. го изброява dry.gif
Warrior Of Ice
Страхотна причина да мразиш една група! laugh.gif
SteamOfBlood
Моля ти се happy.gif laugh.gif
Iron Maiden
Абе верно е така , при Найтуиш е същото положение , но айде няма да ги коментирам ся , има си тема за тях да си изкажа мъката wub.gif
wqwrrr
Е то май не става баш така. Ако исках да слушам Линкин Парк щях да си ги слушам. =)
sepulturatr
Цитат(_sk8mastR_ @ Feb 27 2007, 02:03 PM) *
Винаги са ми били странни хората, които за никове си слагат името на today's favourite band, защото след две-три години [или още по-рано, както при все още неориентираните индивиди, след месец, седмица..] няма да е актуално вече. Даже започват да се нервят, че ги наричат така, защото малко или много това си остава прякор, нарицателно...

При мен няма подобен проблем и едва ли някога ще го има ...
Mort
Цитат(Corey @ Feb 27 2007, 04:37 PM) *
Мразя Боргир защото,всяко момиченце което слуша ЛП и т.н. го изброява dry.gif

Тва па де си го чувал, че момиченцата, кефещи се на ЛП харесват и Боргир?! huh.gif Ако познаваш такава държа много да ме запознаеш с нея biggrin.gif !
Iron Maiden
^Аз пък познавам момичета кефещи се на поп музика да слушат Найтуиш , ако искаш ще те запозная лично с тях wink.gif
SteamOfBlood
^^ Нямаш проблеми laugh.gif
...Ама са от Русе laugh.gif
_sk8mastR_
Цитат(sepulturatr @ Feb 27 2007, 08:26 PM) *
Цитат(_sk8mastR_ @ Feb 27 2007, 02:03 PM) *
Винаги са ми били странни хората, които за никове си слагат името на today's favourite band, защото след две-три години [или още по-рано, както при все още неориентираните индивиди, след месец, седмица..] няма да е актуално вече. Даже започват да се нервят, че ги наричат така, защото малко или много това си остава прякор, нарицателно...
При мен няма подобен проблем и едва ли някога ще го има ...
Спор да няма. И все пак последните им албуми яко съкват, ама няма значение [за Sepultura говоря].

[само за информация, да не речете сега, че съм някакъв вчерашен ламер happy.gif]

Borgir... Подкрепям това за LP фенките. И аз не ги любя, ама който ги слуша - жив и здрав да е.
sepulturatr
Не те знам къв ламер си ,но знам със сигурност че последните албуми на Сепултура никак не "съкват" !
Дори и Сепултура да се разпаднат ,да се провалят или каквото и да направят винаги ще си останат любимата ми група ...или поне в следващите 5-10 години !
Незнам просто как да ти обясня колко силна е връзката !
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.