Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: HATESPHERE!1111
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
Влюбен съм wub.gif Тотално!

За пореден път уцелват правилния (според мен) баланс между бързо, брутално, право в лицето, мега агресивно и прочие качества, които трябва да притежава една траш банда (другите като мелодия, путки, минзухарчета и прочие, както се сещате, са напълно излишни). Не знам дали има друга музика освен този модерен, брутален траш метъл, която да ме кара по-силно да искам да се потроша тотално, понасяйки със себе си надолу всичко около мен.

HateSphere заслужават тази иконка - icon_headbang[1].gif - много повече от мнозинството от бандите, които се слушат тука, защото свирят БЪРЗО, както и тя куфее!

П.С. Ако някой не се кефи примерно на последния The Haunted, ето му лекарството.
InsArtTure
Цар си да не даваш лийкидж линкове! Отивам да търся. icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
http://www.metal-world.info/forum/index.ph...880&st=1140 wub.gif
Slash
Стабилно! icon_headbang[1].gif
Можеш да си слушаш албума при всякакво настроение. Парчетата са кратки, точни и ясни, както си трябва за стила. "The Slain" & "Feeding Тhe Demons" са моите фаворити. drinks_drunk.gif


Цитат(SepulTeraHead @ Mar 10 2007, 11:22 AM) *
HateSphere заслужават тази иконка - icon_headbang[1].gif - много повече от мнозинството от бандите, които се слушат тука, защото свирят БЪРЗО, както и тя куфее!

icon_headbang[1].gif Логика icon_headbang[1].gif
KingSlayer
Forever War - размазваща биячка icon_headbang[1].gif

Точно такъв траш харесвам devil.gif
wqwrrr
Не е баш стила ми, но определено лъха на хубаво албума. Прекрасно попадение на момчетата от групата. bowdown.gif
SepulTeraHead
Цитат(Slash @ Mar 10 2007, 05:38 PM) *
"The Slain" & "Feeding Тhe Demons" са моите фаворити. drinks_drunk.gif

А кво ще кажеш за "Drinking With Teh King Of The Dead"?

icon_headbang[1].gif I never met a bottle I didn't like... icon_headbang[1].gif

Поезия!
Slash
Още от първо слушане ми прозвуча различно, в добрия смисъл. В началото бие на Metallica от "Load"... punk.gif
SepulTeraHead
На мене ми звучи леко пантерски. Което е яко. Яко е и, че след като загина всякаква надежда за реюниън на Pantera, някакви новички* банди като HateSphere и Lamb Of God започват да демонстрират тия си влияния все повече...

*горе-долу, де...
abductor
Много приятен албум, макар и предишния да ме кефеше една идея повече май... Ама има още да се слуша де
sepulturatr
Цитат(SepulTeraHead @ Mar 10 2007, 11:22 AM) *
баланс между бързо, брутално, право в лицето, мега агресивно и прочие качества, които трябва да притежава една траш банда

ХъХъ ..Сигурно е страшен !!
Требва да си направя регистрация в арена sad.gif
MO3bKb
МЕГА ХИПЕР УЛТРА - ТЦ! - Тук-Там някой стабилен риф, който веднага бива осиран от типичните за шведите готенбург изгъзици и РАЗБИРА СЕ I WANNA BE C00L BR00TAL THRASH вокала, който е направо жалак. Обикновенна шведска помия в стил АРЧ ЕНЕМИ, КАРНАЛ ФОРДЖ и шампионите Дъ Хаунтед, но щом си те радва няма лошо.
SepulTeraHead
Ами ти туко що изброи някви ебати яките банди и ги нарече помия след тва. laugh.gif
Deadly Conviction
Много яка група , харесват ми
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.