Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Руски метъл
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
sharon
И нещо задължително:



Темнозорь - 2010 - Урочища Снов
gareth
getalbums.ru
Богат и подреден!!! biggrin.gif
In Death's Embrace
Нов Темнозорь и Сварга w00t.gif !! Нещо съм назад с информацията! Благодарности, че сте ги качили!
Kent
Аз пък наскоро чух Miriada и не мога да спра да ги слушам. wub.gif Жалко, че е само един албум.
Ulair


Dragobrath - Fra Myrer Taake... - (2010)

Най-новото творение на фолк-блекаджиите от Львів!
Midnightsun
Благодаря на качилите албуми с руски метъл! icon_headbang[1].gif

На Сварга - Кровь-Река, за съжаление дава Invalid or Deleted File.

Поздрав!
sharon
^ Пробвай се тук със Сварга.
Midnightsun
^ Сега стана. Мерси! smile.gif
ZerraX


Butterfly Temple - Earth (2010)
Midnightsun
Благодарности на ZerraX и всички даващи линкове към албуми в тази тема! metal.gif
Ulair


Metsatöll - Äio (2010)

Новата тава на естонците (Пу, не мога да го напиша като хората whistle.gif
lodborg
Помогнах ти. smile.gif Тавата ми хареса доста, бтв.
Midnightsun
И на мен ми хареса. icon_headbang[1].gif
ZerraX
Ма туй архо вЪ. Тъй де новият на Пипирудения храм доста убаво звучи :sure: макар че съм до 5тата песен за сега съм доста доволен. Екстръ албумчик. Ще го чуя и тоз на метсата скору дай Один.
Ulair
^ Ъхъ, новото Butterfly Temple управлява отвсякъде! Доста се зарадвах на албумчето и аз. Дio-то пък се оказа доста добра изненада. Засега един от най-силните албуми на естонците, според мен! Има адски добри попадения и явно още дълго време ще се преслушва.

Поздрав за феновете с... к'во да бъде... айде с бая напевното Nььd Tulge, Mu Kaimud!
blame
Тъй, и без друго си търсих какво да слушам напоследък! Огромни благодарности почвам със Сварга (които се каня да преслушам по-обстойно от година може би вече) и Темнозорь, пък ще видим. smile.gif)
Naso



Путь солнца - Победитель всегда остается один 2010 (Русия)

Водят се Pagan/Thrash, но май го удрят повече на дет. Чуват се сола, на места женски вокали, като цяло разнообразно албумче. Поне на мен ми харесаха smile.gif
dilinjara
Какво е това-руски метал!
Тия освен филми за войната нищо друго не могат да правят... Опа... забравих водката
Warrior Of Ice
От всички безумия, които съм прочел в този форум през последните седем години, твоето току-що грабна едно от челните места. То бива болни русофоби, но да принизиш едно огромно културно наследство до военни филми и водка си е ново ниво на кретенизъм.
sharon
Ахахах, вярно си е. laugh.gif С малко повече усилия щеше да е директен "Что Делает?" кандидат, не че и така му липсва потенциал.
Ulair
Я да повъзродим малко темата...с този брутален дебют:


Last Wail - Tale Of The Endless Night [2010]
Last Wail - Viking Metal от Русия. Може би леко шаблонен донякъде, но все пак радващ предостатъчно!


Woodscream - Pentadrama (2010) EP

Woodscream. За тези, които не са чули демото и Ep-то: туй ще да е приятен руски Folk Metal с немного дразнещ женски вокал!
Shitable
За мен има една руска група - Слот!
Kasiel
^ Даа! smile.gif Слот са готини.. аз напоследък доста слушам Глубина моих дней. (:
Ulair
Чудесно, на 31-ви излезе най-после новата тава от Алконость!
Никой ли не се сети да я спомене поне?


Alkonost - On The Wings Of The Call (2010)
Midnightsun
Новият албум на Алконост много ми хареса.

Чур - фолк-метъл от Украйна, три албума.
2006 - Брате Вiтре
2008 - З Мороку... Огнецвет - половината албум е на Чур, другата половина на Опричь
2009 - Лихо


sharon
Alkonost ще трябва да се чуе срочно, нещо ми е избягал от полезрението. Но пък ще се включа с култов мелодет дебют, който ми прикова вниманието:



Solerrain - 2010 - Побеждая Иллюзии
Warrior Of Ice
^^ Изключително качествен дебют. Свежо звучене и много свирене - точно нещо такова ми се слушаше!
Damn it!
Ария, Кипелов wub.gif
Руския език е адски красив и, странно, много отива на тежка музика (въпреки мекото си звучене).
ZerraX


Drudkh (Ukr) - Handful of Stars (2010)
Elf_s_karirana_riza
Dominia Ме радват значително Sympho-metal
MetallicaAntiFan
^Cephalic-a съм го изтеглил. Ще се слуша happy.gif
Иначе, новия Acephala е много добър и Guttural Decay! Coprobaptized Cunthunter също! axesmiley.png
Midnightsun

Волколак - 2010 - Сгинуть
ZerraX
Нов Волколак <3 Айм вери ексайтед! 5 години минаха, очаквам култов изпълнен с фолк мотиви и омраза албум.
Midnightsun
^На мен ми хареса новият Волколак, в стила на първите албуми. Текстовете също ги бива и най-вече добре се чуват и разбират.
lodborg
Oo, мойте хора от Catharsis имали нов албум! icon_headbang[1].gif

Поздрав със "Сердце Мира" от златните им времена.
Midnightsun
Аз се зарадвах на новата Калевала, направили са пореден приятен за слушане албум.
MetallicaAntiFan


Още не съм чул Cephalic Impurity, мамка му!
Midnightsun
Цитат(sharon @ Dec 4 2010, 01:03 AM) *

Мерси! icon_headbang[1].gif
sharon
^^ Този Devilish Distance бие на руска реплика на Vader. devilsmiley.gif Ще преслушам и предните записи в скоро време.
monolithe
Не мислех, че сте подминали този шедьовър. Едно от най-силните заглавия (за мен) на руската сцена въобще.

Midnightsun

Beer Bear - 2010 - Myod

Името на групата и обложката подвеждат, съвсем не е някоя лигня, може да с каже нещо като руски еквивалент на Корпиклаани.
http://beer-bear.ru/
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.