Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Отрязвания
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3
Svetyl
Аз знам, че тука има либофчии. Та как са ви рязали най-комично представителите на противоположния пол? За каквито и да е отрязвания става въпрос smile.gif

При мен:
"Трябва да се разделим защото... не е непринудено" smile.gif
t0xIc
Пропуснал си "вината е в мен ,а не в теб"
icon_headbang[1].gif
dambov
ами мен един път ме отрязаха за т'ва че съм метъл,но аз вече съм го споменавал в темата случайни глупости
lodborg
^^Хаха, класика. Придружено от задължителното "Нали ще си останем приятели".
t0xIc
Хаха това за приятелите е култ наистина icon_headbang[1].gif
Slash
Аз прочетох "обрязвания"... huh.gif


С две ръце ЗА предложението на t0xIc!
blame
Е не,най-любимо си ми е "не те заслужавам"... по-голяма глупост не се сещам... wub.gif
falio`
Баси вие не късате ли по същия начин кво се правите ахах
Rodd1ck
Достатъчно комично и странно е, че ме зарязаха он-лайн.. huh.gif
InsArtTure
" Какво правиш още тук?"
Wolfheart
"Още ценя приятелството в тебе" icon_headbang[1].gif thumbdown.gif
"Искам така да се държиш така с мене, както с другите си приятели." ....да бе, да thumbdown.gif


Цитат(Rodd1ck @ Mar 15 2007, 09:15 AM) *
Достатъчно комично и странно е, че ме зарязаха он-лайн.. huh.gif

Явно мацката не е имала достатъчно смелост да го каже пред очите ти.


Цитат(InsArtTure @ Mar 15 2007, 09:57 AM) *
" Какво правиш още тук?"

Мене така са ме гонили от час biggrin.gif
SoulThief
"Ма, ти си била метал?!"

Друго добро беше "Нищо против теб, но колкото повече се въртя около теб, толкова повече се страхувам за живота си."
sepulturatr
"Станахме 3ма познай кой е излишния"
"Започвам да те харесвам.Толкова между нас"
"Навярно ще се справиш по добре като "само приятелка""

bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif прилагал съм ги доста пъти ...
...имало е случеи когато сме се разделяли по взаимно съгласие ,но като цяло не са ме рязали досега!
Аз обаче съм devil.gif

П.С.Имал съм поне 6-7 приятелки досега с които съм ходил поне месец.
Wintersunset
"Осъзнах, че не те обичам. Харесвам те, но само толкова... "
Придружено с приятелството разбира се laugh.gif
Svetyl
"Не мога да изляза с теб, трябва да разхождам кучето".
"Не го чувствам".
"Не си се бръснал, няма да ме целуваш" smile.gif
ManOwaRadO
"Не сме един за друг" май го пропуснахме smile.gif
stage
Цитат(Svetyl @ Mar 15 2007, 04:20 PM) *
"Не си се бръснал, няма да ме целуваш" smile.gif

crying.gif Ужас, в най-чистата му форма ...
InsArtTure
А целуването какво общо има с бръсненето? Все пак с уста се целува, доколкото знам. Но е разпространено де.
SteamOfBlood
При мен е по комерс. "Вече сме просто приятели" happy.gif
stage
Цитат(InsArtTure @ Mar 15 2007, 07:33 PM) *
А целуването какво общо има с бръсненето? Все пак с уста се целува, доколкото знам. Но е разпространено де.

iИ аз туй питам brickwall.gif Жени... blackmetal.gif
t0xIc
На един познат бившата му изръси ,че наскоро се била напила зверската и се излизала с някаква друга кифла и вече минала на женско.
````````
Аз си мислех, че ще си разказваме за пиянски истории... не за обрязвания... хаххаха"))

Ми... ще прибавя още един глас към "Между нас има само приятелство" и скъсване тип "Е как са нещата между нас според теб? ..Щото аз мисля, че не вървят"

А относно мустаците... брадите и тям подобни.. Мустаците тип крали марко бодат.. много бодат. Сега.. катинарчета и т.н не знам... но всичко друго четинесто.. thumbdown.gif
Reign of Intolerance
Аз мисля че за пиянство иде реч. Пък то...
darga
Хахахах:))Браво,сладка тема:))

И мен са ме зарязвали он-лайн..беше нещо от типа:"Харесвам те само като приятелка,но физическото привличане ще си остане.." laugh.gif
А последното беше "Не го чувствам вече"..нооо физическото привличане пак щяло да си остане suicide.gif И всичко винаги придружено с евъргрийна "ще си останем приятели"..
..боожее,чак сега си давам сметка,че са идентични boxed.gif

Това за бръсненето е тъпо.Ако харесваш някого няма значение дали боде малко,love hurts..както казват tongue.gif
RazorJack
как може да пропуснете култовото "чувствата ми се промениха" icon_headbang[1].gif

а тва за брадата наистина незнам къф им е проблема ама постоянно мрънкат обръсни се ... не знаят колко е досадно... а може и да знаят де laugh.gif
darga
Цитат(Svetyl @ Mar 14 2007, 10:05 PM) *
"Трябва да се разделим защото... не е непринудено" smile.gif

Ама верно де...това ще остане в историята biggrin.gif
Dawn^^
или пък "Ти искаш повече отколкото мога да ти дам..."
Ся като гледам назад направо ми идва да падна от стола и да ритам с крака във въздуха като се сетя... biggrin.gif
Dark`Crimson
biggrin.gif Хахах, това и на мен... w00t.gif
Nickolleta
Мен са ме отрязвали с "Чувствам те по-скоро като сестра" boxed.gif

А пък аз много пъти съм отрязвала неразбиращите от намеци с "Много съм претециозна, имам много изисквания и никой не отговаря на тях (ти - още по-малко!)" evil.gif Това винаги минава - няма контра на него и си е самата истина. devil.gif
InsArtTure
biggrin.gif
noel_f
Цитат(Svetyl @ Mar 15 2007, 02:20 PM) *
"Не мога да изляза с теб, трябва да разхождам кучето".

laugh.gif Това ме кефи laugh.gif


Цитат(t0xIc @ Mar 15 2007, 08:27 PM) *
На един познат бившата му изръси ,че наскоро се била напила зверската и се излизала с някаква друга кифла и вече минала на женско.

laugh.gif


Цитат(```````` @ Mar 15 2007, 10:07 PM) *
"Е как са нещата между нас според теб? ..Щото аз мисля, че не вървят"

rolleyes.gif
stage
OMG
Vehement`Desire
Най-тъпото отрязване (всъщност като се замисля май единственият път, когато са ме отрязвали) беше нещо от сорта: "Влади, напоследък имам много четворки в училище и трябва да се стегна, затова мисля, че е по-добре да се върнем към приятелството." biggrin.gif
Надявам се някои хора да не се засегнат... whistle.gif
Sirenia_fan
Цитат(lodborg @ Mar 15 2007, 12:30 AM) *
^^Хаха, класика. Придружено от задължителното "Нали ще си останем приятели".

тая реплика как я мразя само! много пъти съм я чувал и отговарял с "не". само на едно момиче отговорих с "да".
а как са ме рязали... хм, как ли не. най-често с "харесвам те само като приятел". това също е една реплика, която много мразя, но вече взех и да й свиквам. освен, че не искам да имам скоро гадже, поне не и сериозна връзка, вече се опитвам и да си потискам чувствата ако харесам някое момиче, защото знам, че няма смисъл да й казвам каквото и да било - така или иначе ще ме отреже, за какво да си хабя нервите.
Svetyl
^^ icon_headbang[1].gif
darga
Цитат(Sirenia_fan @ Mar 17 2007, 03:42 PM) *
за какво да си хабя нервите.

Абсолютно за!Сам човек винаги се чувства по-добре..а ако опре до някой нужди,все ще се справи някак..Сериозните връзки са нещо твърде ангажиращо,ако не разполагаш със солиден запас излишни нерви за хабене и чувства за изливане..пас.
Sirenia_fan
Уот дъ фак дид ю миин уит дис емотикън icon_headbang[1].gif ?
ManOwaRadO
Хахаха, темата започна яко да ме кефи laugh.gif


Цитат
На един познат бившата му изръси ,че наскоро се била напила зверската и се излизала с някаква друга кифла и вече минала на женско.

Ама тва изтрепа сичката риба у гьола!!!
Countess_Bathory
мен последно ме отрязаха с.........хъхъ не го помня точно щото бе отдавна но беше нещо като "Ти си голяма романтичка пък аз съм здраво стъпил на земята..." blink.gif
а нааай най изтръпналото отрязване е без да ти кажат...ей така просто един ден виждаш своя верен принц на бял кон да ухажва друга принцеса...макар че ако се замислим при това отрязване няма такива смешни изцепки като "Ще си останем приятели налииии? crying.gif "...
SARUMAN
Ах, деца, не разбирате вие любовта. Решавате да обичате докато сте млади, зелени...

Може да обича онзи, дето много е горял в пламъците на живота. Никак не търсете своите любими измежду младите.

Единението пък е свято действие. Човек е най-стойностен, когато е сам.
stage
Глуупости, голямото очо ти е размътило мисълта hmm.gif Лъжливи думи думаш
SharondenAdel
Цитат
Достатъчно комично и странно е, че ме зарязаха он-лайн..

hmm.gif Ех, и аз съм го изпитала вече, но за жалост наистина е комично,че просто някой хора нямат смелостта да ти го кажат в очите! mad.gif crying.gif


Цитат
"Е как са нещата между нас според теб? ..Щото аз мисля, че не вървят"

Това е едно от най-просташките извинения за късане, въпреки че често се използва е адски тъпо!
`Xandria`
Цитат(stage @ Mar 17 2007, 07:57 AM) *
OMG

+1

Бюро оплаквания, приемаме и поръчки за елиминация на хора! devil.gif
Edit: По темата- Не са ме "рязали" май досега, но помня как в детската градина Гошко ме отряза, защото бях по-висока една глава. crying.gif Или беше Тошко, не помня... Децата могат да бъдат наистина жестоки понякога!
SteamOfBlood
Цитат(SharondenAdel @ Mar 21 2007, 04:32 PM) *
Цитат
Достатъчно комично и странно е, че ме зарязаха он-лайн..

hmm.gif Ех, и аз съм го изпитала вече, но за жалост наистина е комично, че просто някои хора нямат смелостта да ти го кажат в очите! mad.gif crying.gif

Шшшът! blush.gif
Sirenia_fan
Цитат(SARUMAN @ Mar 21 2007, 01:12 PM) *
Може да обича онзи, дето много е горял в пламъците на живота.

ТОВА е най-голямата и безпочвена глупост, която съм чувал! ти явно не си се влюбвал изобщо за да говориш глупости, че можел да обича само не-знам-си-кой-горял-на-не-знам-си-кво. rolleyes.gif
SoulThief
Разбра ли изобщо какво искаше да каже човека или просто реши да го оплюеш?
Sirenia_fan
не съм искал да го обидя, а си казах мнението. и разбрах какво искаше да каже - това и друг път съм го чувал, само че казано по друг начин. казва, че сме прекалено малки и не сме наясно дали обичаме или не.
Dawn^^
Цитат(Corey @ Mar 21 2007, 07:19 PM) *
Цитат(SharondenAdel @ Mar 21 2007, 04:32 PM) *
Цитат
Достатъчно комично и странно е, че ме зарязаха он-лайн..

hmm.gif Ех, и аз съм го изпитала вече, но за жалост наистина е комично, че просто някои хора нямат смелостта да ти го кажат в очите! mad.gif crying.gif

Шшшът! blush.gif

Ифчо и ти ли?! laugh.gif

Иначе тук попаднах на някакви откази...
http://www.4love.hit.bg/fun/fun7.htm
SteamOfBlood
Шът и на тебе бе! laugh.gif То си е мой проблемъ какво съм правил! devil.gif
Vermic
Ех всички имаме големи раздели дори и мен ме сполетя вчера...Е поне беше от приятните в който и двете страни си казват истината...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.