Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: пращене
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Sirenia_fan
начи, имам един проблем с тази песен. в началото като почва освен цигулко-наподобяващия звук се чува едно пращене, както когато слушалките са пренасилени от някъв много мощен звук. и интересно, че това пращене го има само в началото на песента. та, питането ми е - някой от вас имал ли е подобен проблем и как го е решил? но така че да се запази качеството на песента. това пращене е много гаден и отвратителен за тъпанчетата звук и ми се иска някак си да го премахна. песента като я свалих беше 587 kbps и аз я конвертирах на 256 kbps хем да запазя качеството, хем да заема по-малко място в мп3ката. обаче пращенето си остана. sad.gif някой да има предложения как да оправя това?
InsArtTure
Най-добре си вземи оригиналния диск. Там проблеми няма да има.
Sirenia_fan
то това е лесно. трудното е да го намеря. вече минах през няколко музикални магазина и като ги питам за Сирения ме гледат все едно съм кацнал с летяща чиния пред магазина. brickwall.gif ако знаех поне кой ги издава в БГ щеше да ми е по-лесно.
Sirenia_fan
златен си! много благодаря! само не искай целувка. laugh.gif tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.