Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: In Death's Embrace
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
In Death's Embrace
Ами малко късно правя тази тема, надявам се няма проблем. Та казвам се Силвия, на 15 съм и живея в Бургас.Уча в местната немска гимназия.Метъл слушам от около 4 години, предимно дуум, блек, мелодичен дет, готик и симфоничен.Любими групи имам много, но в по-общи линии Nightwish, Draconian, Swallow The Sun, The Old Dead Tree, Katatonia, My Dying Bride, Daylight Dies, Funeral, Fallen, Lord Belial, Naglfar, Darkthrone, Rotting Christ, Dissection, Runemagick, Dimmu Borgir, Graveworm, Immortal, Wintersun, The Sins Of Thy Beloved, Summoning, 1349, Anorexia Nervosa, Eternal Tears of Sorrow, Dark Tranquillity, Amon Amarth, Solitude Aeturnus, Shape of Despair, Skepticism, Pantheist, Novembers Doom, Nokturnal Mortum, Finntroll, Moonspell, Old Funeral, Grave, Gorgoroth, Catamenia, Carpathian Forest, Burzum, Cemetary Of Scream, Forest Of Shadows, Forgotten Tomb, Forgotten Woods, Impaled Nazarene, On Thorns I Lay, Kalmah, Lake Of Tears, Satyricon, Rain Fell Within, ....

skype: in_deaths_embrace

Ако имате въпроси.... rolleyes.gif
lodborg
Добре дошла! На 15, а вече толкова добре запозната с доста стилове! Браво.
scion_of_storm
Оуууу яки групи!!! Признавам те за про от гледна точки на изброените банди, добре дошла и приятно прекарване \m/
````````
И защо такъв ник?

Здравей:")
`Xandria`
Цитат(In Death's Embrace @ Mar 29 2007, 12:08 AM) *
Nightwish, Draconian, Swallow The Sun, The Old Dead Tree, Katatonia, My Dying Bride, Eternal Tears of Sorrow, Dark Tranquillity,Moonspell,Forest Of Shadows....

Все любими неща...bowdown.gif

Добре дошла bye.gif , още една бургазлийка тук, нарастваме. icon_headbang[1].gif
wqwrrr
Привет и от мен, наистина приятни групи си изредила. smile.gif Приятно писане наоколо.

Та, да те попитам - какво четеш, любима книга?
Countess_Bathory
ооо Сисе добре си дошла! happy.gif
П.П.идва ваканцийка обещала си да излезем в морската...бира ще пийнем ще нападнем някой и друг заблуден метъл...или човек biggrin.gif само да не забравиш!
Vehement`Desire
bye.gif
Яки групи! super.gif
In Death's Embrace
Цитат(```````` @ Mar 29 2007, 09:29 AM) *
И защо такъв ник?

Ами идва от името на една песен на Dimmu Borgir, която освен че ми е любима тяхна, с нея зарибявах незапознатите с групата.


Цитат(wqwrrr @ Mar 29 2007, 03:48 PM) *
Та, да те попитам - какво четеш, любима книга?

Ами чета фенъзи и хорър предимно.Любими книги....Като цяло творчеството на Толкин.Но най-любим си ми остава разказът му "Листо от Нигъл".Също така обожавам Кинг.Която и да е негова книга която хвана я чета на един дъх, но "То" си е класика.Също наскоро препрочетах "Една нощ през самотния октомври" на Зелазни и ме накара по-сериозно да се отнеса към нея и да започна да се чудя кои всъщност са главните герои....Друго любимо четиво ми е сагата на Тери Брукс за Шанара (само не праветегрешкта като мен да ги четете в разбъркан ред).Но класиката си е класика, любим си ми остава Пътеводителят на галактическия стопаджия....един двоен пангалактически гаргаробластер, моля!

Цитат(Countess_Bathory @ Mar 29 2007, 08:26 PM) *
ооо Сисе добре си дошла! happy.gif
П.П.идва ваканцийка обещала си да излезем в морската...бира ще пийнем ще нападнем някой и друг заблуден метъл...или човек biggrin.gif само да не забравиш!

Помня, помня.....само да изтрезнея и да ме приберат в къщи, веднага ще излезем....само че сега се спотайвам да нападам, щот много оплаквания има вече....
sharon
Wow, страхотни групички си изредила, да не говорим и за комбинацията фентъзи-фантастика, мернах Зелазни... wub.gif Добре дошла!
Karazhan
Добре дошла icon_headbang[1].gif Винаги ще се радваме на готини метълки във форума tongue.gif Много готини групи си изброила metal.gif Успех !
Dark`Crimson
Оооо! Кинг, да той е краля все още за мен! Поздрави! smile.gif
FallenAngel
Здравей...
Някак си ми се струваш много позната huh.gif
In Death's Embrace
^ Ами светът е малък....
scion_of_storm
Ъъъъ сега виждам, че и на теб любима Боргир песен ти е "В прегръдката на смъртта". Поздравления, при мен е същото положение!
wqwrrr
Цитат(In Death's Embrace @ Mar 29 2007, 08:31 PM) *
Ами чета фенъзи и хорър предимно.Любими книги....Като цяло творчеството на Толкин.Но най-любим си ми остава разказът му "Листо от Нигъл".Също така обожавам Кинг.Която и да е негова книга която хвана я чета на един дъх, но "То" си е класика.Също наскоро препрочетах "Една нощ през самотния октомври" на Зелазни и ме накара по-сериозно да се отнеса към нея и да започна да се чудя кои всъщност са главните герои....Друго любимо четиво ми е сагата на Тери Брукс за Шанара (само не праветегрешкта като мен да ги четете в разбъркан ред).Но класиката си е класика, любим си ми остава Пътеводителят на галактическия стопаджия....един двоен пангалактически гаргаробластер, моля!

Браво, браво. Всички книги на Тери Брукс ги е превеждала майка ми, между другото. smile.gif Ако не я знаеш, горещо ти препоръчвам "Черният Еднорог", както и другите книжки от "Кралството на отвъдната замя".
Megadeth
Добре дошла drinks_drunk.gif
In Death's Embrace
Завърнах се, по-скоро. wink.gif
Crafter
Стига гонил жени, Блъде!
scion_of_storm
особено дъщеря ми wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.