Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Конкурс за оформление и лого на Metal World
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Страници: 1, 2, 3, 4
MadHatter
Предлагам светлочерен надпис върху тъмночерен фон, който да се състои от 13 думи, 12 от които да са прилагателни, а ако някой успее да го разчете, да бъде обесен и изгорен.
People = Shit
Отдавна не бях влизал тук и случайно видях тази тема ... все още ли приемате предложения ? smile.gif може да скалъпя нещичко tongue.gif
MadHatter
Предлагай на воля, успех! punk.gif
Dragontear
Бобе ти имаш ли нещо ново ...и хайде да се захванем по-новото ти предложение... (дето ми го спомена преди време
а според мен и Ицо трябва да каже горе-долу какво си представя, за да насочим идеите си в тази насока smile.gif
pa®tci
само да вметна, че между лого и банер има лека разлика tongue.gif
prayer4eto
Че разлика има - има. Но не разбрах - само цветовата гама ли ще се променя или дизайна на страницата ? Защото "дизайн" е много общо ...
MadHatter
Цитат(Dragontear @ May 24 2007, 08:56 AM) *
Бобе ти имаш ли нещо ново ...и хайде да се захванем по-новото ти предложение... (дето ми го спомена преди време
а според мен и Ицо трябва да каже горе-долу какво си представя, за да насочим идеите си в тази насока smile.gif

и вземи затвори някъде тая скоба, че ме дразни... happy.gif
dambov
пък аз като съм компиутърен инвалид и не знам как да направя иначе ушким имам някаква идея,КОЯТО вероятно е тъпа,но все пак crying.gif
prayer4eto
Поствай директно - инвалиди тука няма openwidehug.gif . Има само "харесва ми", "не ми харесва" rolleyes.gif
SepulTeraHead
Какво стана с тоя нов дизайн?

Ле-ле к-во стана?!?
Кажи к-во стана!
Копеле, к-во стана?!?
Я кажи к-во стана!
Нема кинти, нема, нема кинти!
Скоро нема да си зиам Bently.
PzyClone
Какво стана с въпросния конкурс?
Виждам, че е от преди доста време.. но важи ли още? smile.gif
Dragontear
ВАЖИ!!!

и аз вече имам някои идеи
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.