Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Божурище
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Sirenia_fan
старателно претърсих форума и не видях такава тема, така че се надявам да не ми я изтриете или заключите. искам да ви питам някой от вас кефи ли се на тунинговани коли, ходил ли е преди на Божурище и днеска беше ли на откриването на сезон 2007? ако да, какви са ви впИчатленията?
conguestadors
Аз не съм ходил, но иначе наша фирмена кола ще пресъства там.
SepulTeraHead
Държавата го продава и ще правят бизнес парк там. laugh.gif Ни коли, ни летище ще има след година примерно.
SteelDragon
Аз съм тунинг фен. Но драга не ме кефи. Ходил съм на Борурище, но не и когато е тоя прословут шампионат по драг!
Sirenia_fan
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 30 2007, 08:55 PM) *
Държавата го продава и ще правят бизнес парк там. laugh.gif Ни коли, ни летище ще има след година примерно.

ще ти се. сигурен съм, че Гого и Киров няма да се откажат току-така от пистата.
SepulTeraHead
Защо пък да ми се ще? huh.gif
SteelDragon
Тях пък кой ги пита?
zelatorr
Това там си е абсолютен битак и ако някой реши да го прави на търговски или бизнес център, плати ли си няма кой да го спре. devil.gif
Sirenia_fan
зависи. полицията има полза от тая писта, защото ако я продадат ще трябва да се занимават с уличните състезания вместо с истинските престъпници. а и разрешение за състезанията върху тази земя даде и бат' Бойко, а на него също му изнася да се провеждат там, а не по улиците. за това се съмнявам, че толкова лесно ще я дадат. второ, предложената цена от купувача е 10 пъти по-малка от реалната стойност и за сега това е главната причина теренът още да не е продаден.

SepulTeraHead, останах с впечатление, че не ти харесват състезанията и злорадстваш.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.