Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Static-X - Cannibal
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Svetyl
Всъщност харесва ли ви бандата? Аз ги бях отписал, но с новия си албум просто ме хвърлиха в тъча. Страхотен баланс между ефекти, сола (даже и сола има!) и мачкащи рифове. А вокала няма да го коментирам, просто той няма и нужда от това.
zelatorr
Бяха ми любимци преди, и не ги бях слушал доста време. Сега се наслаждавам на новата тава... happy.gif
sepulturatr
Снощи замалко да направя грешката да си го сваля laugh.gif


...или пък що не boxed.gif
Predator-S
На първо слушане не ми хареса албума. Чаках го много отдавна и мислех, че ще е от класата на WDT и Machine. Но после почна да ме зарибява. Добър е, но е твърде кратък и иднообразен.
Airin Of Ancelot
Първите два албума бяха много здрави, но напоследък бандата нещо западна. Start a War беше направо катастрофален, а Cannibal е скучен.
t0xIc
Тия живи ли са....
Warrior Of Ice
Конвулсират. wink.gif
t0xIc
Някой да не ме разбере погрешно - бях голям фен на първите им два албума ,но след това ....ясна ви е картинката. Корн успяха до "Take A Look In The Mirror" да издават добри албуми. Static-a спряха след втория албум.
Warrior Of Ice
Цитат(t0xIc @ Apr 4 2007, 12:23 AM) *
Някой да не ме разбере погрешно - бях голям фен на първите им два албума

Май всички сме така...
Airin Of Ancelot
В момента се мъчат да се задържат на сцената, правейки неща, които не им се удават особено. Не е това групата, която трябва да свири сола. Да бяха си развили стария стил...
Svetyl
Мен пък ми харесва smile.gif
worewol
Можеше Да Се Направи И Нещо Повече....
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.