Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Значи те существуват !....
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
blablametal
...............,[size=4]
Airin Of Ancelot
wtf?! laugh.gif
blablametal
Хахха Ето го и първият .... brickwall.gif Кой сега е номер 1 .....хаха
wqwrrr
^ Ей, това нещо не го схващам...
scion_of_storm
И аз мисля като теб пич, айде да правим комуна за нетрутата, да стават тру?
TerminalFrost
тук са, тук...
Rolf
Съществуват, и още как! има доказателства... alien.gif
FallenAngel
Да, те са там. Не виждате ли антенките, които се поддават зад саксията? Ами тези зад телевизора? И иззад монитора..? Аха... ТЕ наблюдават всяко ваше действие w00t.gif ph34r.gif
blablametal
Uhahahahahahha ne bil edin ... bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif suicide.gif
scion_of_storm
И то не един, а двама. Виждаш ли ги! И аз ги виждам. Те ме гледат. И искат да ме изядат. Те са били в гей бар. И са извънземни гейове. Копеле, ще ти разпорят гъза, бягай!!!! icon_headbang[1].gif
TerminalFrost
Не е политически коректно да ги наричаме извънземни гейове (:
blablametal
Цитат(TerminalFrost @ Apr 6 2007, 09:55 AM) *
Не е политически коректно да ги наричаме извънземни гейове (:

Ти китарист ли си ???
stage
Не, свири на виола icon_headbang[1].gif
scion_of_storm
Той е един от тях, и аз съм един от тях, но не сме гейове. По-добре бягай, че иначе лошо става, ще те изядем като дебела американска лелка двойка хамбургери с пакетче чипс ohmy.gif
blablametal
Цитат(scion_of_storm @ Apr 6 2007, 09:52 AM) *
И то не един, а двама. Виждаш ли ги! И аз ги виждам. Те ме гледат. И искат да ме изядат. Те са били в гей бар. И са извънземни гейове. Копеле, ще ти разпорят гъза, бягай!!!! icon_headbang[1].gif

Бате сори че нема ти прочета поста ... ма просто не ме интересува.Ае аз що сум непросветен ... я светни как да стана като тебе bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif


Цитат(stage @ Apr 6 2007, 09:59 AM) *
Не, свири на виола icon_headbang[1].gif

Ееее стига де мамооо... с тебе няма да си приказвам!!!
stage
Де да бях майка ти biggrin.gif
scion_of_storm
Ми бате, извинявай, ама нинджите с рехабилитационни суперфункционални тоналности на аналното бластиране в областта на умрелите плъхове имат супер интересни постижения, които ти не можеш да достигнеш. Затова си непросветено, чадо мое smile.gif
TerminalFrost
Абе, какви китари, какви виоли? Слагайте книжните торбички на главите и лягайте на пода, защото Те идват.
blablametal
Цитат(scion_of_storm @ Apr 6 2007, 10:16 AM) *
Ми бате, извинявай, ама нинджите с рехабилитационни суперфункционални тоналности на аналното бластиране в областта на умрелите плъхове имат супер интересни постижения, които ти не можеш да достигнеш. Затова си непросветено, чадо мое smile.gif

Оуууууууууууууууууууу я я я я пак кажи тва за нинджите че беше много ефектно .... хаха баси за малко да си помисля че си се засегнал нещо.Вече ще чета всичко,което пишеш ... толкова е прекрасно!!!!!!!!!!!!!!!!Любимото ми човече ....


Цитат(TerminalFrost @ Apr 6 2007, 10:21 AM) *
Абе, какви китари, какви виоли? Слагайте книжните торбички на главите и лягайте на пода, защото Те идват.

Да,определено си китарист - при това металист guitar.gif
Dragontear
Хахаха Нов Банан! ...честито на печелившите
Warrior Of Ice
Е, чакай, де... Не го е обелил още... happy.gif
blablametal
Цитат(blablametal @ Apr 6 2007, 10:29 AM) *
Цитат(scion_of_storm @ Apr 6 2007, 10:16 AM) *
Ми бате, извинявай, ама нинджите с рехабилитационни суперфункционални тоналности на аналното бластиране в областта на умрелите плъхове имат супер интересни постижения, които ти не можеш да достигнеш. Затова си непросветено, чадо мое smile.gif

Оуууууууууууууууууууу я я я я пак кажи тва за нинджите че беше много ефектно .... хаха баси за малко да си помисля че си се засегнал нещо.Вече ще чета всичко,което пишеш ... толкова е прекрасно!!!!!!!!!!!!!!!!Любимото ми човече ....


Цитат(TerminalFrost @ Apr 6 2007, 10:21 AM) *
Абе, какви китари, какви виоли? Слагайте книжните торбички на главите и лягайте на пода, защото Те идват.

Да,определено си китарист - при това металист guitar.gif



Е що е ... той поне се извини - не виждаш ли ??? rolleyes.gif
TerminalFrost
Цитат(blablametal @ Apr 6 2007, 10:29 AM) *
Да,определено си китарист - при това металист guitar.gif

Металист е прекалено силно казано. Но да не се отклонявяме от темата:

scion_of_storm
Blablametal, трябва да ти призная, че те обичам още откакто очите ми те зърнаха... wub.gif Ти си моят тру идол, искам да прекарам живота си с теб гаххахаха. blackmetal.gif
blablametal
Mузика: Метъл,повечко блек и Викинг.
Спорт: Футбол, обичам да играя баскетбол и волейбол също smile.gif
Книги: Предимно фентъзи, Дж.Р.Р. Толкин, Р.Джордън, Т.Пратчет, Р.Фийст, Дж.Мартин и още...
Игри: Warcraft 3, Diablo, мразя shooters.
Професия: няма такава, все още съм ученик wink.gif


аххахахахахахахахахахаххахахаха евала ше ни возиш на кораба хахахахаха .... чекай,чекай как го каза точно само "ТРУ" . Ае кажи от де да си барна и аз такув анорак на ИНФЛАМЕС чшшшшш аа чшшшшшшшшшшшшшшшш!!!!!!!!!!!!!!!
scion_of_storm
Як съм, а ;p
blablametal
Фшшшшт .... whistle.gif
stage
Цитат(blablametal @ Apr 6 2007, 10:50 AM) *
Mузика: ...Викинг.

OMG
blame
Цитат(stage @ Apr 6 2007, 10:15 AM) *
Де да бях майка ти biggrin.gif

Сигурно бая хора биха ти обръщали внимание. rolleyes.gif

Тъй де, забравих какво друго щях да кажа.
TerminalFrost
Цитат(stage @ Apr 6 2007, 11:20 AM) *
Цитат(blablametal @ Apr 6 2007, 10:50 AM) *
Mузика: ...Викинг.

OMG

Malmsteen?
blablametal
Цитат(TerminalFrost @ Apr 6 2007, 11:39 AM) *
Цитат(stage @ Apr 6 2007, 11:20 AM) *
Цитат(blablametal @ Apr 6 2007, 10:50 AM) *
Mузика: ...Викинг.
OMG
Malmsteen?

Banica???
TerminalFrost
Именно, с извара (:
blablametal
Един вълрос - ти китарист ли си ???
TerminalFrost
(: не съм, но искам да бъда (:
stage
Цитат(blablametal @ Apr 6 2007, 01:41 PM) *
Един вълрос - ти китарист ли си ???

Не баничар е, а аз съм майка ти!
sepulturatr
Bahti gavrata suicide.gif


...hora deto razbirat ot muzika i si pi6at normalno sa bannati a individi kato toa ne thumbdown.gif
TerminalFrost
Заради баниците с извара...
blablametal
Цитат(sepulturatr @ Apr 6 2007, 04:35 PM) *
Bahti gavrata suicide.gif


...hora deto razbirat ot muzika i si pi6at normalno sa bannati a individi kato toa ne thumbdown.gif

Ееееееее Разбирача ... радвам се,че те открих!!!Момент че се изгубих сред групите,които си изброил,толкова са много ... тва голем кеф!Сигурно имаш профил и в мАйСпейс и сичките са ти приятели ...лууудница си bowdown.gif Некой ден ще трябва да ни просветиш съвсем ... bye.gif bye.gif bye.gif


Цитат(stage @ Apr 6 2007, 02:11 PM) *
Цитат(blablametal @ Apr 6 2007, 01:41 PM) *
Един вълрос - ти китарист ли си ???

Не баничар е, а аз съм майка ти!

Ти верно си тук май само за фон !!! Ма не е - прасни си и ти снимка на някой от Диссектииион и ше станеш интересен !!! thumbdown.gif
parabellum
he-he-he-he-he, toia pich vi nahrani vsichkite. serves you right, metalheadz.
FallenAngel
Баси, за ко пак се нареждате devil.gif
Темата беше интересна happy.gif
scion_of_storm
Баница със сирене няма, щото свърши изварата. Ае къш icon_headbang[1].gif
Mago De Oz
баници...китари..извънземни...китаристи.....Ок! Аз предлагам, ТЕ като дойдат, да ги черпим баница с БОЗА, и да им пуснем G3, за да видят как се свири на китара icon_headbang[1].gif А ако не слушат и искат да ни завладяват, ще им пуснем някой злобен тийн--гаражен-блек и така ще ги победим ! blackmetal.gif
lodborg
А аз предлагам темата да се затвори.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.