Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Whispering Gallery
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Slash
Щях да пиша някакви неща, но няма смисъл. Всеки сам ще си прецени...


2006 - Shades Of Sorrow
2002 - Lost Аs Оne
2000 - Like A Dream Of Never-Ending Beauty… Love Never Dies
1999 - Poems Of A Forgotten Dream (EP)

"Shades Of Sorrow" е качен от мен, другите са от find-bg.
lodborg
Първите им неща ги бях дръпнал преди няколко месеца и чух само отделни песни, които страшно много ми харесаха. Не знам защо не задълбах тогава в материята, може би просто забравих за тях от всичко останало, което ми се струпа на главата. Преди няколко дни по препоръка на InsArtTure (който предполагам ще си излее сърцето в тази тема съвсем скоро) си дръпнах и последния албум, който си пускам чак сега, след като ми напомни с темата си. smile.gif Групата е страхотна, но преди да кажа нещо по-съществено може би ще трябва да чуя поне един техен албум до край. С това съм се захванал в момента...
Revenant
Нещо немога да дръпна последния албум sad.gif
InsArtTure
Не мога да кажа много. Групата се развива достойно в три албума, последния от които е.. шедьовър в най-чистия смисъл на думата. От първата до последната минута изпипан, музикантски, творчески, идеен, чувствен, мелодичен, лиричен, ангажиращ, трогателен, истински.

Заслужават адмирациите на всеки музикален фен. wub.gif
Slash
Цитат(Revenant @ Apr 11 2007, 11:25 PM) *
Нещо немога да дръпна последния албум sad.gif

Вероятно имаш проблеми с връзката в bgshare. Опитай пак, албума си е там... wink.gif


http://bgshare.com/search.html
Rolf
Малко съм ги слушал, но това, което чух, ме впечатли. В момента свалям липсващите неща. smile.gif
wqwrrr
За малко да ги подмина, но щом е препоръка от Слаш, няма как. Свалих си албумите и след няколко слушания открих, че те са идеалния фон за четене. От оттогава, когато седна да чета винаги диска им е в уредбата. Безкрайни благодарности, че ме открехна за тази прекрасна банда! bowdown.gif
Revenant
О добре, че ми напомни openwidehug.gif
Shadow Man
Винаги съм си мислил че свирят някъкъв прогресив които не ми допада може би съм бъркал с друга група знам ли оказаха се страхотна музикантска група а съм ги подминавал с пренебрежение brickwall.gif brickwall.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.