Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Снукър
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
Hell's Bells
Начупи ли ги Ронито пак?
ZerraX
Него го начупиха biggrin.gif
Hell's Bells
Верно?! Ко стана? Аз не можах да гледам до края
ZerraX
На World Open, Робъртсън го смля с 5-1 фрейма. А Хендри отпадна заради скапания си късмет, деба как куцо се разбиха топките последния фрейм. Но честито на австралиеца, без това ми е по-симпатичен.
Hell's Bells
Ще трябва да потърся из торентите дали го има да позяпам, стига да ми остане време, ако не здраве да е. Ама Робъртсън явно е доста добър.
sharon
Вторият полуфинал от UK шампионата току-що приключи - Уилямс взе мача буквално изпод носа на Мърфи, който заслужаваше в пъти повече. Или е по-скоро победата е оправдана само, ако гледаме последните 1-2 фрейма вместо проспаните предишни такива. Утре ще мери сили с добрия стар Хигинс, пък дано Джон покаже защо все още е част от федерацията въпреки онази шашма.
Svetyl
Хмммм... Сега гледам Китайското...
И реших да изровя тая тема с идеята да кажа, че имаме нова снукър-звезда, а именно Джъд Тръмп. Дано само не прегори. Сега е на 21 години, представям си след 10-ина сезона ако се развива добре, какъв играч ще бъде.
sharon
Добра игра на Тръмп като за първо излизане на световно. Svetyl е прав, че има доста потенциал, дано само успее да го развие напълно. В някои ситуации сам си заплете положенията, но поне съумя да се измъкне като по учебник. Също е вярно, че схемата не му предложи кой знае какви игрови предизвикателства откъм съперници, но все пак го очаквам на полуфинал с нетърпение.

Междувременно бях пропуснала този забавен факт, изглежда Хигинс ще се разпише с демонстративен мач. Желаещи да го сгънем като му покажем какво значи блестяща игра? cool.gif
Svetyl
Хехе, че яко smile.gif Иначе това световно, за мен лично, има ГЕРОЙ. И това е Марк Селби. Просто нямам думи за тоя човек...
Mor Galad
Определено ми е любимец Селби. Един приятел казваше за него, че има физиономия на гений. Проблемът му, поне според мен, са нервите.
sharon
Ей, страхотен финал се очертава както е тръгнало. Джъд въобще не се скъпи откъм смели удари, похвално. Джон също има да си връща за няколкото неудобни ситуации, което вече си личи в настървената игра. Идеален край, точно такъв, какъвто исках да наблюдавам. Дано само Тръмп не се психира по-нататък за сметка на опита на Джон, което също ще е разбираемо...
Svetyl
Не знам какво толкова му харесваш на финала... За мен е един от най-слабите от много време насам. Въобще не им приляга да правят толкова много грешки. Не догледах сесията вчера, легнах си като играха 14-тия фрейм... Въобще не съм доволен нито от сейфти ударите, нито от тези от средно разстояние. А и да не забравя - като не могат да вкарват в средните джобове, просто да не опитват...
sharon
Оу, всичко му харесах до последния фрейм тази вечер. Може би най-добрият финал от много време насам, всъщност. Липсата на сейфтита или точно пък ниската успеваемост на удари по средните джобове въобще не ми пречи, особено когато дефанзивната игра е за сметка на прекрасни cross table попадения като тазвечершните. Сто пъти бих гледала нещо такова пред закучилите се финали и полуфинали през последните години. Разбира се, всеки от двамата заслужаваше титлата, но като че ли по-скоро клонях към младежа. Очаквано класата и опита си казаха думата, обаче имаше и не по-малък шанс за обратното. Оплаквания все така продължавам да нямам.
Svetyl
Не знам... сигурно имаш право, просто тия грешки много ме дразнят. Иначе ми направи впечатление, много добро, как и двамата след мача се обсипаха с похвали. Определено предпочитах тая двойка играчи пред някои други (Дот, примерно)...
В заключение:
British Eurosport>ALL.
sharon
^ X_______X *fangirl drool mode on*

Svetyl
^Много поздрави да му пратиш от мен и от истинския играч - Марк Селби smile.gif
sharon
...и от кого? tongue.gif
Svetyl
От Веселяка smile.gif
Svetyl
На 13.12. Рони О'Съливън в Шоуто на Слави. Който иска да гледа smile.gif
sharon
Великолепен финал на световното и четвърта титла за Рони, от което трудно бих могла да съм по-доволна. wub.gif Напълно достоен съперник в лицето на Али Картър, но макар че Капитанът е вдигнал нивото на снукъра си значително, все пак класата, търпението и техниката на Ракетата имаха последната дума. Сравнително чиста игра без особени разтакавания, но не и без напрежение. Като цяло отлична среща, пожелавам им (а и на себе си) още много такива занапред. drinks_drunk.gif
Svetyl
Доста добър мач стана. Като цяло обаче не съм доволен от световното. Слабичко, без интриги (изключая мачовете на Дей и Али Картър), без много хубави брейкове, освен максимума... А г-н Хендри взе че се и пенсионира. Абе кофти. Много турнири, твърде много турнири. Рони спечели и защото не участва в някои от тях. Ето на, днеска финала, новият сезон почва от края на юни. Бива ли така? Не са роботи играчите...
Svetyl
Вадя тази тема от прахта, за да кажа, че днес в Шоуто на Слави ще гостува Марк Селби. Аз лично, макар, че е при Слави, го чакам с нетърпение smile.gif
Possessed
Абе незнам но Рони ги разпори на мастерса ........евала.
sharon
Беше зрелищо, наистина. Никой друг играч не ме кара да стоя тотално залепена за екрана. Ето нещо за тези, които са изпуснали, макар че има попадения из целия турнир. И кратко интервю.
Possessed
Учебник по снукър bowdown.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.