Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Привет на форума!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Vilja
icon_headbang[1].gif Vilja от София, момиченце на около 30 години /но акъла ми май е на по-малко laugh.gif /
Форума го намерих случайно и много ме радва щото се оказва, че няма с кой да си говоря за музика. Приятелите ми /е с някои малки изключения/ не слушат метъл, въпреки жалките ми усилия да ги запаля. Любимите ми групи са SymphonyX, Redemption, харесвам още Ark, Evergrey, Children of Bodom, Nightwish, Edenbridge, Kamelot, Darkseed, Soilwork, Edge of Sanity...
Друго за мен - обичам да се размотавам в планините, чета фантастики и фентъзи, и такива филми гледам. sp_ike.gif
Dragontear
Ами явно аз ще съм пъвия който ще каже здрасти....надявам се да ти хареса тук и да се задържиш...много хубави групи слушаш и . добри занимания си си ..намерила wink.gif
FallenAngel
Здравей openwidehug.gif
Приятно изкарване тук smile.gif
noel_f
Цитат(Vilja @ May 5 2007, 11:48 PM) *
Evergrey, Nightwish, Kamelot

icon_headbang[1].gif Добре дошла! bye.gif
prayer4eto
Welcome Home ! smile.gif metal.gif
lodborg
Здравей, приятно прекарване ти пожелавам и много плямпане.

Навестявай и сайта на Metal World, за да разглеждаш редовно ъпдейтваните материали там.
Vilja
Навестих го преди малко, с което установих, че съм открила топлата вода и сапуна в един друг пост rolleyes.gif Страхотно ревю на Redemption, напълно споделям мнението ти, но никога не бих могла да се изразя толкова добре! bowdown.gif
Dragontear
Той Венци (Lodborg) е нашия местен гении ...понякога е трудно да се свикне с гениалността му...но с течение на времето тя се замества от неговия неподправен професионализъм laugh.gif laugh.gif (Kiss Ass)

ПП леле това утре ще го чета че сега не мога да си го разбера

ППП напълно сериозен бях в това за Венци rolleyes.gif
lodborg
Свършиха ти бирите ли, че просиш за още? laugh.gif Еха, имам си фенове. bye.gif laugh.gif

Благодаря много на Dragontear. Циганката, дето ме хвали, все още е жива, само да споделя. smile.gif
scion_of_storm
Охо, добре дошла smile.gif Приятно прекарване, хубави групи, само че още един камелотаджия става...деа ;p
MadHatter
Добре дошла! Страхотни групи, мисля, че си си намерила мястото biggrin.gif Приятно писане beer.gif
noel_f
Цитат(MadHatter @ May 6 2007, 09:39 AM) *
мисля, че си си намерила мястото

Определено! smile.gif
dambov
добре дошла,тук ще ти хареса

Аз също обичам балкана и го предпочитам пред морето

P.S. много е гадно да нямаш човек около с теб с който спокойно да си поговориш за музика и аз бях така в началото,когато прослушвах.
Dragontear
Хех тук съм съгласен ...най странното е, че аз когато прослушвах такава музика (още в дълечната 1995) ...имаше много малко хора с които може да си говориш за това...а пък и да си намериш пак беше трудно (още си пазя някои монументални касети) ..за интернет тогава и дума не можеше да става
Абе гледам тук всички обичаме планината... Хайде някой път на Витоша, че ми писна по кръчми да се събираме happy.gif
ludspamer
Добре дошла и от мен, предполагам че ше ти хареса, както на мен smile.gif
Vilja
Здравейте пак и благодаря на всички за хубавото посрещане! drinks_drunk.gif

Цитат(Dragontear @ May 6 2007, 11:34 AM) *
Хаде някой път на Витоша че ми писна по кръчми да се събираме happy.gif

каква добра идея smile.gif
evil_ivo
Привет и от мене drinks_drunk.gif metal.gif
Battle Magic
Добре Дошла!
Свар
Цитат(Dragontear @ May 6 2007, 11:34 AM) *
Хаде някой път на Витоша че ми писна по кръчми да се събираме happy.gif

Аз дето идвам по 1 на месец в София си пия бирата на Витоша ,пък вие още не сте се събрали там...срамота hmm.gif


Слава и от мен.
TerminalFrost
Здравей, и приятно прекарване във форума!
darga
Алоха happy.gif Чудни групи си изредила:)))Приятно писане!
ShannonLarkin
bye.gif диривей !
Mort
Здрасти! Приятно четене и писане.
Karazhan
Привет и от мен ! Дано намериш добри приятели из форума (:
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.