Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Цвете за Гошо...
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
prayer4eto
Някой да е бил там случайно - петък, събота или неделя ?
Virgin_Steel
И трите дена от - до! Невероятно готино guitar.gif guitar.gif guitar.gif
prayer4eto
МММ smile.gif Добре си направил! Аз успях да го посетя вчера ...

Мисълта ми беше за подгряващите групи smile.gif. Вчера, доколкото помня, бяха Hardduck, Evolution, Audiovision, Rampart.

Кои бяха в петък и събота ?
Vlad
Аз и трите дни бях и почти нямам понятие кои групи са свирили.Вчера помна, че в едната група видях един познат, че свири обаче и нея не знам коя е.Иначе в петък Епизод свириха,а в съботата мисля Милена беше накрая.
blue_eyes_
На 4.05 свириха:
Файв Екс Ел, Ренегат, Балканджи, Епизод, Бараби Блус Бенд

05.05
Синтез, Рампарт, Георги Денков и Робебта с група Джем, Три и половина, Стари Муцуни и Кирил Маричков, Конкурент, Милена Славова

Последната вечер на 06.05
Блус Трафик и Вили Кавалджиев, Каскадьори, Васко Кръпката, Камен Кецета и Развигор Попов, Уикеда, Звезди Рок Бенд, Монолит
Virgin_Steel
Балканджии не свириха в петъка, а в съботата, в събота определено нямаше Георги Денков и Робебта?, Стари Муцуни и Кирил Маричков, както и Конкурент happy.gif
В неделя също не видях Монолит.
ManOwaRadO
Епизод и Балканджи бяха екстра! На останалите групета стават само като фон да си пиеш бирата (и то не особено добър) имена естествено не помна. Ама и аз видях един познат да свири в непозната група, бяха абсолютни лигльовци с каубойски шапки puke.gif , че даже и ми се фука.

п.п. имаше много смешно пого на Милена laugh.gif
Свар
Хахахах вече и на каубои ли се правят хората happy.gif .Бахти докъде стигна света
prayer4eto
http://avtora.com/news/nowini/prawyat_cwet...-ti_i_11-ti_mai

Някой да възнамерява да посети ? whistle.gif
pa®tci
Мммммобмислям... rolleyes.gif
Lanfear
Аз ще бъда там утре - около 17:00
Миналата година беше доста приятно и мисля, че и този път няма да остана разочарована. Ако е хубаво времето си заслужава дори само заради разходката из Южния парк и 349082 познати, които задължително ще срещна на поляната drinks_drunk.gif
pa®tci
Цитат(Lanfear @ May 9 2008, 03:31 PM) *
... 349082 познати, които задължително ще срещна на поляната drinks_drunk.gif

Иий... СЕЕЕЕЕЕКС!!! w00t.gif


Ся се сетих, че съм на мач от 18:00 на Божи Гроб; та ако не вали (1), не са ме закопчали ушевите (2) или не съм се спънал и пребил на стадиона, ще да помина *shy*
Lanfear
^ Сеееекс! guitar.gif
И аз мислех да гледам мач...на Грух парк...обаче се отказах - какво да им гледам е*а*и...по-добре на бира в парка...
Помини smile.gif
Хайде повече поминете де, ще бъде веселоо drinks_drunk.gif
pa®tci
Ма и Говеждият ли мач ще е утре? blink.gif
RazorJack
и аз ше съм там drinks_drunk.gif
понеже най вероятно времето пак ше е гей, оглеждайте се за група пияни говеда, насядали под някое дърво на сухо. laugh.gif
Death-Merry
Тази година си е баш както трябва да си е, хубава музика (каквато трябва да си е) чудесна организация имаха, качеството на звука беше лошо, но се приживява, наистина много съм доволна, тази година събра доста повече хора от миналата.
ludspamer
На Уикеда беше ебаси погото обаче.Днеска се чуда дали да хода, петъка бех в RBF, вчера на цветето, за днеска ако имам сили ше мина...

Па как станах толко рано не знам:/
Blashyrkh
Учудващо яко беше вчера... Що бири се изпърпориха... Днес се надявам да е също толкова яко. Също така се надявам всички нацисти да умрат в мъки... smile.gif
Death-Merry
Това пого беше пълна селяния, вс пак сме отишли да почетам паметта на велик български музикант, а не на пянска наци-сбирка.
Blashyrkh
не бе погото си е супер. който иска си влиза и се кефи няма проблем. двете групи по 10 15 скинари дето ходеха из тълпата и чакаха някой да ги погледне на криво бяха досадните....
Death-Merry
На мене и скиновете и погото не ми хареаха, тази година поне скиновете са малцинство.
ZerraX
Цитат(Blashyrkh @ Jun 6 2010, 02:19 PM) *
Също така се надявам всички нацисти да умрат в мъки... smile.gif

Ех много ни мразиш xD

Кои групи трябва да свирят днес? Да видим има ли голям смисъл да ходя или да се залавям отново с матем. part 2 >,<
anarho punk
Цитат(Blashyrkh @ Jun 6 2010, 01:19 PM) *
Също така се надявам всички нацисти да умрат в мъки... smile.gif

И те ти пожелават същото! smile.gif
Death-Merry
Фандъкова е гей
pa®tci
Ваййй, добре, че не съм бил там. boxed.gif ph34r.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.