Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Хардуер/Софтуер, проблеми и въпроси
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
Svetyl
А мога ли върху моята RAM да сложа нова? Сигурно smile.gif
prayer4eto
Зависи каква е конфигурацията в момента - може тези 256 да са на 2 x 128. Може, ако е само една 256 платка да сложиш допълнително 256 или пък направо 512 - не пречи. Но там трябва да се гледат едни други параметри - т.нар. - clock. Не съм специалист и не мога да кажа повече по този въпрос. Може да питаш хората във фирмата, откъдето ще си вземеш частите - ако евентуално са наясно smile.gif
Svetyl
Е, мерси пак, в понеделник ще ги навестя smile.gif
gad
Само гледай да не ги омесиш SDRAM и DDR, щото от това дето си писал изглежда че дъното ти поддържа и двата типа.
Mago De Oz
Така, трябва ми следното нещо, всеки който помогне, получава бира :

някакво хубаво вирусче, дето може да се прати с емайла, отваряш от познат сендер и бум...голям проблем !!!!
Duh5
Ауу, ебати кви сте лоши! А аз за малко да отворя файла без да прочета предишния пост! Всъщност що не взема да го отворя да видя кво е:)
metalliaga
вътре има около 700 вируса... dry.gif
pa®tci
Някакава програмка, дето да мога да вдигам НИВОТО/качеството на звука на аудио (МР3 предимно) файлове? Имам някакъв СониСаундФордж, ма нещо се ебава и не ще thumbdown.gif
Dragontear
Аз лично ползвам ...Adobe Audition много е лесна и не е кои знае колко тежка .. пък и има доста джаджи по нея
както и да си запазваш фаила в какъвто и да е аудио формат!
lodborg
Аз пък имам следния въпрос: тия дни си купих V-amp 2 и открих един куп .syx-файлове с допълнителни preset-и на сайта на Behringer. Проблемът е, че нямам MIDI изход/вход на компютъра си и не мога да ги прехвърля на V-amp-а, за да чуя как биха звучали. Вариант е да си купя преходник от MIDI към USB (и ще го направя, ако знаех, че preset-ите си заслужават), въпросът е, че не искам да се изръся с 60 лева за нещо, което няма изобщо да ми бъде полезно в последствие.

Въпросът: има ли начин да разбера как биха звучали .syx-овете, ако можех да ги кача на V-amp-a? Някакво софтуерно решение?
Dragontear
Венци .. а защо подяволите си си взел такова. Помня че един познат ... не беше в особен възторг от неговото ...

Пък аз съм фен на "камиончетата" и съм чувал много добри отзиви за тях. to_become_senile.gif
Не съм китарист, но и съм виждал и чувал мноооого добри резултати от тея джаджи

Иначе относно джаджата за която питаше, виж Тук

ПП Думата ДЖАДЖА нещо днес май ми е влезнала в главата
lodborg
^^ Този линк и аз съм го видял, Роска. Знам как да ползвам google все пак... smile.gif Сред тези програми обаче няма нищо, което да ми е от полза - аз не искам да прехвърля syx-a, защото няма как. Искам да чуя как би звучало, ако можех да го прехвърля.
prayer4eto
Цитат
Cakewalk will load SYX files.

^ От въпросния сайт ...
lodborg
Абе, момче. Не ме имай за толкова тъп, че да не разуча из нета преди да си поствам въпроса тук. А "въпросният сайт" е първият резултат в гуугъл... Не ми трябва софтуер, който "will load SYX files" и ще ми покаже нещо от сорта на F2 34 H9 A5 K7 89 90........... Трябва ми нещо, което ще отвори syx-а и в резултат на това ще се ЧУЕ НЯКАКЪВ ЗВУК!
prayer4eto
Ако се обиждаш на тъпота си е твой проблем dry.gif . Програмата не съм я пробвал, можеше просто да ми отбележиш, че си я пробвал, нищо повече ...

Аман от нерваци вече ... no.gif
crazyfan_metal
http://www.geocities.com/CapeCanaveral/Han...6226/sysex.html
Скивай тва, малко старичко е, но кой знае smile.gif.
prayer4eto
^^^ Между другото - работи ли прослушването на тея файлчета на сайта на behringer ? Че гледам има функция "View" ...
lodborg
Показва някакви настройки по самия V-amp, които не променят особено самия звук.
prayer4eto
Хммм, ми явно ти показва как да докараш съответния звук. То едва ли ще ти даде повече бленди от вградените в момента. Просто вместо да сваляш, можеш да си ги настроиш и да ги запазиш, ако искаш. Поне до такъв извод стигам, след казаното от тебе smile.gif
Mort
До прочетеното от тук и след малка консултация с Бобо, май се опитвате да подкарате настройки да звучат, което не виждам как ще стане... Това все едно да накарате примерно word да ви изпише текста на песните като ги драгнете вътре - невъзможно. Това са настройки, а не миди семпли, осъзнай се Венци smile.gif
Nikola Bathory
Ура! Ъпгрейдът е факт! Имам чувството, че взех последната бройка 8800GTS в България, лол!
И така, купих XFX 8800GTS 320 MB и power supply OCZ ModStream 520 W - много маниашко захранване! :cool: Ето снимки малко:

http://www.cradlebulgaria.com/other/nikolapc1.jpg

http://www.cradlebulgaria.com/other/nikolapc2.jpg

http://www.cradlebulgaria.com/other/nikolapc3.jpg
Beerzebub
Имаш ебати грозния плакат на стената.
gadniq-spamer
Ей,ора.Имам проблем с мулето,до сега всичко си беше окей,но тия дни не мога да се свържа с никъв сървър.При вас има ли го тва нещо ?
Warrior Of Ice
Има го. Никаква идея от какво е, обаче...
ludspamer
Цитат(gadniq-spamer @ Dec 14 2007, 09:09 PM) *
Ей,ора.Имам проблем с мулето,до сега всичко си беше окей,но тия дни не мога да се свържа с никъв сървър.При вас има ли го тва нещо ?

Мда, при мен го има...от няколко ш*бани месеца!Всякакви такива хъбове-ДС++, Е-муле, всякви такива-от месеци не мога се вържа към какъвто и да било сървър!Затова се отказах и минах на торенти.Поне се надявам че при теб ше се оправи, фелол спамере happy.gif
zelatorr
Търся си 19" ЛЦД монитор. Препоръчайте нещо. Кажете си впечатленията. На мен ми гръмна главата от четене на теми и тн.. brickwall.gif
Mort
Ми аз тая седмица ще си взимам LG, останах с най-добри впечатления от марката.
zelatorr
Аз за сега съм се спрял на този.
RazorJack
само гледайте да има DVI другото не е толкова важно, всяка марка върши работа.

Е хубаво си е и да го видиш на живо да ти харесат цветовете и ъгъла на виджане.
zelatorr
^^ My precious! Взех го, взех го wub.gif
gadniq-spamer
Има ли някъв начин да свържа Ziphona B7186 с компютър ? Става въпрос за нещо такова.
prayer4eto
Всичко ти за виси от кабела за връзка. Какъв тип е ? Гледам, че колонките са стари, та може би е чинч ?
gadniq-spamer
Нещо като чинч...на което не му знам името.То е като чинч,но има 2 различни пластинки за ..."вкарване" ,едната е обла и по-малка и къса,като малко пиронче ,а другата е като плосък правоъгълник,малко по-голяма и по-широка... huh.gif Ако си намеря фотоапарата ще я снимам и ще я постна.
prayer4eto
Нещо като това ли ?

http://www.home-theater-accessories-resour...cal%20cable.jpg

EDIT:

Или това ?
http://www.synaptech.com/catalog/images/SO%20N120A.gif
gadniq-spamer
Не ми го отваря тоя линк...няма оправия dry.gif

п.п няма нищо общо с тва второто smile.gif
prayer4eto
http://beastyboys.hit.bg/optical_cable.jpg
gadniq-spamer
Пак не sp_ike.gif
prayer4eto
Ок, чакаме тогава снимка rolleyes.gif
gadniq-spamer
Питах един пич,който ми каза,че даже и да сменя кабела и да го свържа с компа пак няма да стане,защото нямало да има захранване,а трябвало да се включат към усилвател колонките за да тръгнат,ис дат тру ?
prayer4eto
Тея колонки нямат ли си самостоятелно захранване ?
ludspamer
Те ако нямат ше тряя се изсипеш 200-300 лв за захранване което да ти съплайва компа + колонките.Не се радваш, предполагам sp_ike.gif
gadniq-spamer
Йеее ,точно имам 300 лева ,с които се чудех какво да правя! Не бе,ебати,тия колонки няма да ги бъде,жалко,имам 6 и няма какво да ги правя hmm.gif
Rodd1ck
По принцип компютърът ми у нас е доста стар и нямам почти никакво свободно място. Вчера освободих около 700-800мб, а ми изписва, че имам свободни под 100..
prayer4eto
Дали си ги освободил реално ? Защото самото изхвърляне в кошчето не освобождава smile.gif (no offence rolleyes.gif )
gadniq-spamer
Клавиатурата ми от време на време спира да работи,или рестартирам компа ,или й дърпам кабелчето и пак го мушкам където му е мястото за да заработи.От какво може да е ? dry.gif

п.п с usb е кабела btw
prayer4eto
Смени с PS2 - там такива проблеми няма. whistle.gif Или си вземи накрайник от USB към PS2. rolleyes.gif
Warrior Of Ice
Цитат(prayer4eto @ Jan 4 2008, 07:02 PM) *
Смени с PS2 - там такива проблеми няма.

О, напротив. Имах абсолютно същия проблем с PS2 плъх на едно Acorp-ско дъно преди години.
Rodd1ck
Цитат(prayer4eto @ Jan 4 2008, 07:37 PM) *
Дали си ги освободил реално ? Защото самото изхвърляне в кошчето не освобождава smile.gif (no offence rolleyes.gif )

Изписваха ми се реално свободни точно, колкото трябваше да са. Почнах да копирам филм от локалния сървър, но нещо се прекъсна връзката, заби компютърът и при пускането му наново ми излезе съобщение, че няма свободно място, а от филма показваше, че не е копирано нищо.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.