Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Най-идиотските имена на групи и обложки!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Vlad
Абе тоя келеш определено не е девойка.А като се замислиш тва име наистина само по себе си е доста малоумно,но за хеви група нормално
SteamOfBlood
Пфахахахахахахаха.Моля спрете с тези цинизми! blackmetal.gif
ViolentBeauty
Вижте какво, имена на групи като Iron Maiden или Blind Guardian (това го давам само като пример) са си много добре, съвсем на място с концепцията на групата.. Стига с малоумни изказвания на незадоволени тийнейджъри. Вижте например групи като My Chemical Romance, Bullet For My Vallentine и Limp Bizkit, ето това са имена, лишени от всякаква оригиналност и мисъл, както и хората, които ги слушат....
Dragontear
ZOMFGЮ! Да бе Iron Maiden е гадно, а Slipknot е култ laugh.gif
Virgin_Steel
Цитат(ViolentBeauty @ May 22 2007, 10:19 PM) *
Bullet For My Vallentine , ето това са имена, лишени от всякаква оригиналност и мисъл, както и хората, които ги слушат....

Извинявай ама според мене говориш на изуст, да не би да си от онези ценители на групи дето що не е чуто от другите е велико? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
BuriedInTits
Разбунтуваха се хевитата (хипитата) май ? хахахахаха Iron Maiden е бая смешно име. Както Брус дикинсън ? брус също е тъпо име. звучи като Мич от спасители на плажа.
Mangalf
Цитат(Virgin_Steel @ May 22 2007, 10:26 PM) *
Извинявай ама според мене говориш на изуст, да не би да си от онези ценители на групи дето що не е чуто от другите е велико? laugh.gif laugh.gif laugh.gif

омг омг. куршум за педалската ми картичка е яко име така ли?
Dragontear
Цитат(BuriedInTits @ May 22 2007, 11:38 PM) *
хевитата (хипитата)

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

laugh.gif Момче...имаш сериозен проблем май .... и той е че обичаш да акаш навътре!

Ти слушаш групи с имена като TOKIO HOTEL ...просто нямаш право да говориш ..

...." къде отиваш ти ...може би''.... happy.gif
Svetyl
..."на работа, едва ли не"... laugh.gif
Virgin_Steel
Цитат(Mangalf @ May 22 2007, 11:41 PM) *
омг омг. куршум за педалската ми картичка е яко име така ли?

Според мен е оригинално, може да не е супер смислено име, но определено не е идиотско. Както и групата е много добра.

Аз бих дал един глас за Гранулом hmm.gif
RazorJack
^ аха тва май е нещо дето се получава ако имаш пулпит на някой зъб и не ти извадят нерва като хората puke.gif що са решили да си кръстят така групата ...
Mangalf
оригинално не е, ама айде щом казваш...
Virgin_Steel
Цитат(RazorJack @ May 23 2007, 11:28 AM) *
^ аха тва май е нещо дето се получава ако имаш пулпит на някой зъб и не ти извадят нерва като хората puke.gif що са решили да си кръстят така групата ...

Не си ли забелязал тенденцията повечето български групи да са кръстени по най-баналния начин, а още повече се именуват с названия на болести, зарази и сякви такива.Имаше некви 'Анорексия нервоза' ама те не ги знам кви бяха, пак е идиотско име...
Dragontear
Цитат(BuriedInTits @ May 22 2007, 11:38 PM) *
Както Брус дикинсън ? брус също е тъпо име. звучи като Мич от спасители на плажа.

ахахахахахахах ...извинявай би ли ми казал как се казва вокала на любимата ти банда педали Токио Хотел.... просто го напиши с главни букви. laugh.gif
BuriedInTits
Това е пасивна агресия. Злобеенето не те прави брутален, за това се спри никой няма да те забележи bye.gif . Омаловажаването на такъв важен проблем ще доведе до хипаризация на младежите по света. Отивайте да протестирате срещу войната в Ирак и да прегръщате дървета. На хипитата с любов. happy.gif
ShannonLarkin
ban.gif
BuriedInTits
Being Gay is not "cool"
scion_of_storm
@Virgin Анорексия нервоза са френски ню-скуул блекарчета, що бе, името си е...яко biggrin.gif
@ТъпатаПуткаПисалаНадМен не си и интересен даже, сладък мамин педалчо (:

Butterfly Temple ми е малко странно като име о.О
Dragontear
Това май трябва да се сложи за ЕМОтионка

ShannonLarkin
^ bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif devilsmiley.gif
sepulturatr
Цитат(Dragontear @ May 23 2007, 12:09 AM) *
Ти слушаш групи с имена като TOKIO HOTEL ...просто нямаш право да говориш ..

Всъщност като гледам има обща музикална култура и не е възможно след като я има да слуша лп и там другите, така че това е ебавка, не се вързвайте!!
Vlad
Ми то само като погледнеш групите които е дал в същата тема ти е ясно че не може да слуша ЛП.Примерно Mоlotov Solution са си бая по брутални от разни хотели.
Mangalf
да ама е емо по душа и венозна кръв! Такива не могат да ги спасят и най-големите млекарии.
ShannonLarkin
Bourbon For Roses
SteamOfBlood
Цитат(BuriedInTits @ May 24 2007, 03:01 PM) *
Being Gay is not "cool"

Ще ме побъркаш! laugh.gif bowdown.gif
Knut
Excrementory Grindfuckers laugh.gif
Ataegina
Цитат(scion_of_storm @ May 16 2007, 01:51 PM) *
Barbarian warriors in search of wisdom.

Хееей, е това е име biggrin.gif biggrin.gif
noel_f
Ами например Rose Funeral. oneeyedsmiley02.png
Danny47
Имаше една Pig Destroyer! icon_headbang[1].gif
noel_f
My Shameful rolleyes.gif
Warrior Of Ice
Дръж, Киро! laugh.gif
InsArtTure
Леле! huh.gif И тази небивалица излезе от устата на дуумаджийка!!!
HELL_HORSE
хахааа некви НЕО/ЕМОта имаше едно време Bling 182 или както се водеха ест Емо/нео имената са смотани
noel_f
Цитат(InsArtTure @ Jun 24 2007, 03:46 PM) *
Леле! huh.gif И тази небивалица излезе от устата на дуумаджийка!!!

Ами какво да направя, името им ми звучи глупаво. rolleyes.gif
gad
Цитат(HELL_HORSE @ Jun 24 2007, 07:44 PM) *
хахааа некви НЕО/ЕМОта имаше едно време Bling 182 или както се водеха ест Емо/нео имената са смотани

Blink 182

и са толкова емо, колкото Крейдъл са ъндърграунд
Voodoo_girl
Трябва да си призная, че никога не съм харесвала името на How Like A Winter.
Endless Silence
Ето какви бисери раждат нечии глави в новата псевдо рок сцена - Panic! At The Disco.....


No Comment.
Aggressive Perfector
My Chemical Romance - екстрееееееееееееемно тъпо
ViolentBeauty
Тъй като още в началото на темата не заложих само на тъпи имена, а обърнах внимание и на обложките в историята на музиката. Погледнете за какво става въпрос:




И това е само малка част laugh.gif Останалото ако имате нерви вижте ТУК rolleyes.gif
Dragontear
Virgin_Steel
ХАХАХХАхХАхаАХа, ЩЕ падна...няма ли тема за най-глупава обложка?
ViolentBeauty
Ни нам, ама и тая става rolleyes.gif Още се търкалям от смях и леко отвращение, плюс леко съмнение, че това изобщо е възможно suicide.gif
Svetyl
Леле... И коментарите къртят.
pa®tci
C.S.S.O. или CLOTTED SYMETRIC SEXUAL ORGAN guitar.gif
kcaniba
lawnmower deth - ха ха, имах ги даже на аудио касета!
[SoulConsumer]
bullet for my valentine brickwall.gif
azoteccccc
Акащи Джуджета icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
snowstorm
vanilla falvoured fart no.gif
Dying in Your Beauty Sleep
Wrestling Isn't Fake
dry.gif dry.gif dry.gif
Mob
PRIMITIVE

ANGEL


GOSPODEN!!!!!!


Tова са талантите от родния ми град, човече laugh.gif laugh.gif laugh.gif Но след тях има :

Paracoccidioidomicosisproctitissarcomucosis

Ето това rolleyes.gif laugh.gif а логото им е (цитирам един пич) като изплюта от 5 метра плюнка паднала на улицата сред калта laugh.gif
sgoh
Rumpelstiltskin Grinder devil.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.