Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Страници: 1, 2
BuriedInTits
Здравейте. Казвам се Гого на 14 съм. Обичам да излизам с приятели, да се разхождам. От към музика обичам поп и пънк. Любими групи са ми: Линкин Парк и Токио Хотел. Обожавам ги, искам да бъда като тях!!! Имам двама братя но те слушат чалга sad.gif ДОЛУУУУ ЧАЛГАТА thumbdown.gif . Искам тук да намеря сродни души, който слушат готина музика като мен!!! Чаоо
Dragontear
ЕМО..!? huh.gif ...... Ами здрасти добре дошъл. Дано намериш сродни души тук.
хах готин ник happy.gif
Svetyl
Уау smile.gif Здрасти smile.gif
scion_of_storm
suicide.gif suicide.gif
Хай.
BuriedInTits
Радвам се че ме посрещате добродушно icon_headbang[1].gif
prayer4eto
Здрасти!

Тук сродни души - много! Зависи вече коя по-сродна от другите ще се окаже laugh.gif bye.gif icon_headbang[1].gif
Vlad
Ти какъв си кретен laugh.gif suicide.gif
BuriedInTits
Не мисля че е нужно да ме наричаш кретен. Не съм ти казал нищо лошо, че да ме нападаш. no.gif
Battle Magic
Йооооооо! suicide.gif
BuriedInTits
Имам чувството че ми се подигравате с тея картинки със самоубийство sad.gif hmm.gif
wqwrrr
А аз имам чувството, че малко си сбъркал мястото. Нищо против Linkin Park и Tokio Hotel, но тук говорим за метъл и рок. smile.gif

Както и да е, добре дошъл.
BuriedInTits
Че те Линкин Парк са си метъл. Даже се доста тежки !!! Много ме кефи вокала как крещи злобно супер еее!!
Dragontear
Факт е че групите не стават...но си прав че някой реагират твърде грубо.... а тези групи не може да ги наречеш Метъл ...нещо друго слушаш ли ...Кажи, можем да ти предпоръчаме някоя не толкова отвратителна банда която да ти хареса happy.gif
Mort
Чуй Behemoth примерно и ела пак да си говорим кои са тежки smile.gif ! Иначе ослушвай се из форума - току виж прихванеш наистина някаква метъл група.
Svetyl
Мен ми стана смешно... Между другото Честър от Линкин парк, някой път наистина много злобно крещи! Целия се зачервява и изпотява!
lodborg
Имам чувството, че някой ни прави скрита камера тук. Да е жив и здрав. И приятно четене (и писане) на новодошлия.
Svetyl
Е какво, може наистина да ги харесва smile.gif ХАХАХАХАХА!
Mangalf
ахахахаха педал-емо. ЛП били тежък метъл. Много ясно че ще ти се подиграваме, нали си смешно емо депресар = смешен чалгар. Пък иначе долу чалгата хахахаха. Отиди при дневничето си да те утеши от тези злобни груби нападки. И по внимателно с бърснарските ножчета и вените, че ще вземеш да станеш като Токио Хотел. "Погребан в цици" наб си.
Dragontear
Добре бе хора наистина ли смятате че така трябва да нападате момчето!...Съвсем нормално се представи и не се заяжда, осъзнайте се !
sepulturatr
^Естествено ,че не смятаме.Пичът не се заяжда с никой и си търси сродни души слушащи метъл wub.gif



Цитат(lodborg @ May 21 2007, 04:09 PM) *
Имам чувството, че някой ни прави скрита камера тук. Да е жив и здрав. И приятно четене (и писане) на новодошлия.

Цитат(BuriedInTits @ May 21 2007, 03:57 PM) *
Че те Линкин Парк са си метъл. Даже се доста тежки !!! Много ме кефи вокала как крещи злобно супер еее!!

devilsmiley.gif
Battle Magic
Linkin park копелеее, усещам злобатааааааа... Но все пак всеки си има вкус, ако ще и емо да е !Mangalf, остави го момчето, той си знае най-добре какъв е, но явно не знае какъв стил са любимите му групи. suicide.gif
Mangalf
предръзсъдъци юбер алес! Не можете да ме убедите, че момчето е нормално след като слуша ЛП и си търси сродни души Метъли. ОМГ МЕТЪЛИ. Не понасям хора които се самоопределят като метъли, а пък са си чисти емота. Не ги понасям просто. Както тъщата и зета не се понасят, както свекървата и снахата не се понасят, така и аз и емотата не се понасяме.
Battle Magic
Емотата са достатъчно наказани...Какъв трябва да си според теб, за да си емо?? Заеби. Пък и той не е казал,, аз съм бахти метъла''. Каза, че слуша поп и пънк, и че търси сродни души. Това, че е объркал мястото, не значи, че трябва да го смажем от обиди.Основната глупост, която каза е, че Линкин Парк са бахти ,,тежкия метъл'', но всеки има право да е невеж!
SteamOfBlood
Linkin Park=Омраза!ГНЯВ ГНЯВ!МРАЗИ ВСИЧКО!!!! icon_headbang[1].gif
Здравей ^^.
BuriedInTits
Малко се натъжих. Мислех че поне в тоя форум няма да ме наругаят. sad.gif(((((( И какво е това ЕМО? Някой Емил ли го наричате така ?? Не ви разбирам... no.gif
sepulturatr
^Вече е 100% сигурно ...

И аз незнам какво е Емо ?!

...и ника ти верно е велик!
Mangalf
Цитат(BuriedInTits @ May 21 2007, 05:27 PM) *
Малко се натъжих. Мислех че поне в тоя форум няма да ме наругаят. sad.gif(((((( И какво е това ЕМО? Някой Емил ли го наричате така ?? Не ви разбирам... no.gif

За пореден път показваш че си пикльо. Уоооо горкото детенце недей да плачкаш че лошите неразбрани гадини нараняват чувствата ти с обидните си думички... Мама каза такива хора да не ги ебавам много много.

Драгънтиър, естествено че не се заяжда! Ти виждал ли си емо да се заяжда?

Бийонд дъ миднайт сън, кефиш ме. Не си бавен. Само дето малко хипарски подхождаш към мухльото. то бива бива пийс, ама с пийс нищо не се оправя. Приемай го като искаш - аз не съм толерантен и не ме е срам от това.

към заровения в цици: поне в тоя форум?!? Щом даже и в твоите чалга форумите те нареждат не знам защо си мислиш че метълите ще те харесат. Точно така. ЛП са чиста неподправена чалга. Само че западна. Келеш си.
Virgin_Steel
Welcome to Reality, нищо чудно че мнението на хората като кажеш метъл е puke.gif
Ама така е, някой хора като цял живота са ги е..ли, е...али, сега интернета им е перфектна възможност да се покажат колко са велики...
BuriedInTits
Mangalf май си от бруталните металисти дето мразат всичко и всички ?? Хахахаха бахти смешника си, No tolerance яко. Тука най яките метали пишат май ? И ника ми е готин много ясно. Аре лапайте . и ПО ЗДРАВ: http://vbox7.com/play:c1212041 хахахахахахахахахахаха
Mangalf
това към мен ли беше? Да знам дали да отговарям.

Едит: Към путльото: Добре че говориш с доводи и доказваш правотата си. Спокойно, лесно е да си страхливец и да псуваш наляво надясно като не знаеш как да се защитиш. Бягай да си режеш вените.
А колкото до това колко съм тру. Ами не съм много тру. Просто достатъчно че да разпозная лекето от свестния човек.
Vlad
Цитат(BuriedInTits @ May 21 2007, 02:18 PM) *
Не мисля че е нужно да ме наричаш кретен. Не съм ти казал нищо лошо, че да ме нападаш. no.gif

Я отивай да се самоубиваш бе депресиран келеш.В сряда може да направиш опит с пиене tongue.gif
Mangalf
1
BuriedInTits
Хахахахаха остри думи прехвърчат по тоя форум. Ще ви го кажа с думи прости ще ядете рибаата без кости нищо че сме в пости!

Цитат(Vlad @ May 21 2007, 05:59 PM) *
Цитат(BuriedInTits @ May 21 2007, 02:18 PM) *

Не мисля че е нужно да ме наричаш кретен. Не съм ти казал нищо лошо, че да ме нападаш. no.gif

Я отивай да се самоубиваш бе депресиран келеш.В сряда може да направиш опит с пиене tongue.gif

Vlad ти за някъв ебач ли се мислиш като ходиш с 2 путки а ?
Vlad
Тва е пошла клевета thumbdown.gif
Mangalf
давай насам още заучени лафове. Личи си кой няма собствен стил. А да - и следващия път като копираш някого, първо вземи да се осведомиш какво означава това, което казваш.

Едит: това беше към путльото.
BuriedInTits
мангалф оставил съм ти мезенце сирене по главата на рибата. Гладен нема да останеш.
lodborg
Хайде стига сте се псували. Разбрахме единия, разбрахме и другия. Мир да има, че отстрани някой в момента се залива от смях.
Vlad
Ще видиш колко съм пошъл като те онодя openwidehug.gif
Mangalf
омг пенсионер! само разваляш кефа! дядковец такъв tongue.gif.

едит: това към мода ^^
BuriedInTits
Готин си като се дървиш в метал форумчета хехехехе
Mangalf
ми на моя земя съм силен. Ама даже и на твойта чалгарската пак ще те оунна. Ти просто си тъп и си жумел. Сам се оунваш.
BuriedInTits
Край накара ме да се самоубивам, как ги изрече само тея думи силни. хахаха на твойта земя твойте хора са ти зад гърба ? чао че се "оунах"
Mangalf
естествено вие емотата се самоубивате за щяло и нещяло. Смешна работа. Бтв защо в профила си писал че си роден 1990 пък си писал че си на 14. Не знаеш коя година сме? Не можеш да смяташ или просто вие в Турция си имате специален календар?
lodborg
Не бе човек, за двоен акаунт чувал ли си? Или за фейк акаунт? Само не разбирам защо още му се дървиш толкова.
BuriedInTits
Ти си по бавен отколкот си мислех thumbdown.gif вече дори не е смешно да ти се обяснявам хахаха

хахахаха що пък съм фейк sad.gif по скоро съм фънки. 80s are back
Mangalf
Цитат(lodborg @ May 21 2007, 06:23 PM) *
Не бе човек, за двоен акаунт чувал ли си? Или за фейк акаунт? Само не разбирам защо още му се дървиш толкова.

ай стига ми разваля кефа бе!

До путльото: мърльо не ми се прави на гъз. Ти също ми разваляш кефя. Just play along ффс.
BuriedInTits
Вече е наистина тъжно по тъп си от нормалното. Ебавките с тебе не са забавни вече.
Mangalf
Цитат(Mangalf @ May 21 2007, 06:28 PM) *
Just play along ффс

а лопата в носа не щеш ли? или просто не разбираш кво е джъст плей алонг?
BuriedInTits
I Dont Want to meet your mom i Just want bang bang bang! happy.gif
Vlad
На оригинален ли се правиш с тези глупави песнички?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.