Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Fjoergyn - Sade et Masoch
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
lodborg
Мнения? Според мен рядко интелигентен албум, поне в музикално отношение. Сложен, изпипан и дълбок. От малкото, което хващам от текстовете, съдя, че и те ще са в унисон с настроението в целия албум. Интересна тема е садо-мазохизмът, особено когато е нахлузил дуум/готик/фолк/симфоничен костюм.
scion_of_storm
Бре, смаян съм, сега го прослушвам тъкмо. Ама то и "Ernte im Herbst" им беше изродщина, какво да ги правим пичовете (:
Доста разнообразно албумче, и фолк елементите ме кефят сууууупер много icon_headbang[1].gif
RazorJack
Предлагам промяна в правилата на форума sp_ike.gif

Когато пускате тема за неща дето ги няма в арена, задължително да давате и линкове към тях wink.gif
Shadow Man
Малко над средняшка работа има и извесно новаторство в албума нещото което ме изкефи е на моменти епическото звучене и клавирите които не са фон на китарите а са почти водещия инструмент .
Имам някъкви смъртни спомени за предишния албум че беше бая хард все пак групата се развива и за в бъдеще може да ни изненада още по приятно.

Та които не го е слушал да се регне тук и да сваля

http://filemp3.org/browse.php?search=Fjoer...9&image.y=5
lodborg
A ето и линк към Керази за тези, които имат акаунт там.
Airin Of Ancelot
Рядко оригинална група, тия дни с кеф въртя албума, когато съм навън. Да ви се намира първият?
scion_of_storm
^Мога да ти го кача ако имаш малко търпение, ако ти трябва все още кажи (:
wqwrrr
Чух ги и определено съм много доволен. Прекрасна атмосфера и звучене има тази група. Определено бяха приятна изненада. bowdown.gif
Airin Of Ancelot
Цитат(scion_of_storm @ May 24 2007, 11:05 PM) *
^Мога да ти го кача ако имаш малко търпение, ако ти трябва все още кажи (:

Трябва ми. rolleyes.gif
scion_of_storm
http://store4.data.bg/thunderpro/Ernte%20Im%20Herbst/
Опа, Део Коледъ пристига по рано с фолк метъл подръка (:
Airin Of Ancelot
Благодаря! openwidehug.gif
RazorJack
и аз 10х чух го първия smile.gif

абе песните къртят ама разни там пет минутни синфонични отклонения не ми понасят много. хубаво едно такова интро максимум минута ама тея прекаляват smile.gif Иначе сериозните им песни са много идейни.
Rolf
Доста ценна банда са Fjoergyn. Предвид факта, че напоследък взе да се типизира и фолк метълът, те внасят приятно разнообразие.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.