Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: МАМЕ
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
pa®tci
някой да има и да му се джига... SAMURAI SHODOWN 2 да речем hmm.gif
scion_of_storm
Мамето из тех поунзорз, спомням си как съм джитил Кадилаци и Динозаври на т'ва \m/ \m/
Ама нямам, май стейджи джитуркаше devil.gif
Rodd1ck
^Култувото "Мустафата", колко жетончета сме изтребили, и колко петолевки с изтъркани ръбове.. happy.gif
Virgin_Steel
Адаш, има ли начин да джиткаме Маме-то в мрежа?
pa®tci
има, заинтересован ли си? happy.gif
Virgin_Steel
Каунт ми ин happy.gif

П.П. Помниш ли едно време в лилавОто колко пари си набутал за ония ми ти Final Fantasy laugh.gif
pa®tci
не щем да си спомням :puke:

сега си го джиткам сичкото това безплатно домъска, хъ хъ happy.gif

начи първо си изключи звука на играта, да има по-читава връзка, цъкаш горе у лево на File, после Play Network Game, свързваш се е на тоя сървЕр 217.30.208.76 и почвам да те мачкам happy.gif само кажи, дали го имаш Самурая 2-ката де rolleyes.gif
Moonblade
Мамето е велик емулатор.Събрани са едни от най-великите игри.Като започнем от "Мустафата",'Стрийт файтър" и още мн. bowdown.gif
Wolfheart
MAME-то е много лакомо откъм ресурси. Преди много време, като бях с по-слаба щайга разцъквах игрици на CALLUS95 и ми вървяха перфектно, а на MAME изглеждаха като ходови стратегии.

Иначе кофтито е, че за доста MAME по-лесно се намират ромчета с игри. Но все пак е хубаво човек да си припомни детството.
pa®tci
за и-нет вървежа ли имаш впредвид?
Warrior Of Ice
Емулациите по правило са лакоми, Владо...
zelatorr
Лелеее преди колко сме играли Търталите на мамето ахахах беше уникално на един ИБМ 166Мхз devil.gif
Wolfheart
^^Е да. То при софтуерна емулация на даден процесор или машина процесора хаби маса инструкции за разгадаване на инструкциите, писани за онова чудо и няма как да се достигне производителност сравнима с тази, каквато е на приложение писана за емулиращото PC. Така е.

Но пък маса програмисти пишещи на съвременни машини, най-вече на PC си мислят че ресурсите му са безкрайни и пишат щуротии, сравними с това да разнасят торбичка с фъстъци из града с ТИР щото така им е по-лесно вместо да си поразмърдат двете полукълбета.
InsArtTure
Цитат
Лелеее преди колко сме играли Търталите на мамето ахахах беше уникално на един ИБМ 166Мхз

icon_headbang[1].gif И трябва пак!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.