Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия:
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Nirolo
Такаам казвам се Иван на 17 от Варна съм и слушам метъл (lol), обаче понеже съм адски мързелив ся ще ме домързи да напиша какво слушам, а пък мразя и ласт.фм.Като се замисля даже ме мързи да напиша кои са стилове, които слушам щото пак са много.Като цяло слушам от почти всеки стил без готик и нео и там другита алкор малкор не моа ги изброя те 1000 лайна се пръкнаха.И рок слушам но все по малко и то главно прог или алтернатив, пънк и хардкор не слушам,а да и ембиънт малко слушам.Какво друго да напиша, аве то не че няма какво да напиша ама се сещате мързи ме.Ще напиша и още нещо, обичам да чета книги и гори обичам, и да ям обичам, и да спя обичам, и да пия обичам, ама умерено.Тва е от мен.
Mangalf
хахаха "умерено". Като те знам къв си, найш ли кво умерено щи дам. Аре добре душъл, не-лайстунг такъв(пропуснах да кажа, че ние тая седмица нямаме немски за разлика от вас :Р)
prayer4eto
Да обичаш е разковничето laugh.gif . Здрасти и приятно четене и писане. bye.gif
Vehement`Desire
Добре дошъл и ..ъъ... ако вместо да напишеш 1000 пъти колко те мързи, беше написал нещата, за които казваш, че те мързи да напишеш, щеше да е същото, ама по-съдържателно. Иначе - ми то и мен ме мързи, ама виж колко глупости изписах. laugh.gif
crazyfan_metal
lol
Свар
Забрави да напишеш най-важното и то е ,че обичаш да ходиш в "Гюрлата" и да ядеш шкембе чорба и ,че имаш голям нос happy.gif
ShannonLarkin
съгражданин happy.gif bye.gif
scion_of_storm
Набзорите атакуват форума ohmy.gif Добре дошъл, бате, дано си прекараш приятно ;p
Remember, you be napp!111
Mangalf
Цитат(Свар @ May 28 2007, 12:14 PM) *
Забрави да напишеш най-важното и то е ,че обичаш да ходиш в "Гюрлата" и да ядеш шкембе чорба и ,че имаш голям нос happy.gif

ОГРОМЕН нос
Nirolo
Здр на всички ся ще напиша по важното понеже спря да ме мързи слушам основно -Enslaved,Tool,A Perfect Circle,Zyklon,Empreror,Blind Guardian (все по малко за жалост), Summoning,Edguy,Ensiferum,Korpiklaani,Kromlek,Wintersun,Avantasia,In Flames,Equilibrium,Finntroll,Marduk(от скоро),Falkenbach,Amon Amarth,по малко от -Iced Earth,Sonata Arctica (срам ме е smile.gif),Burzum,Kalmah,Млековар (е то само Кингс оф Кингс съм слушал скоро),Running Wild,King Crimson,Pink Floyd, 100 % съм забравил нещо.Обожавам шкембе чорба добре че Геша напомни, а в "Гюрлата" е най-добрата, чета доста главно фантастика по-малко фентъзи и др.Радвам се на природата мноого еми тва е, пак ме домързя biggrin.gif.
Mangalf
групата е Kalmah* а не Kaumah wink.gif
SteamOfBlood
Mangalf е станал голям строгар! rolleyes.gif
Скоро може да идвам във Варна затова ще ти кажя "Добре Дошъл" happy.gif .


~SteamOfBlood
Mangalf
той се подиграва с някои от любимите ми групи!
Nirolo
Любима таратънци Геш laugh.gif , то човек да не напраи грешка smile.gif.
Цветомир
ай здравей и тук
FallenAngel
Хай.. smile.gif
Защо ли това с мързела ми е до болка познато rolleyes.gif
pa®tci
Цитат(FallenAngel @ May 29 2007, 12:00 AM) *
... Защо ли това с мързела ми е до болка познато rolleyes.gif ...

"ако ме болеше колкото мързеше, да съм умрял във мъки адови" suicide.gif
Slash
Здрасти!
noel_f
Добре дошъл! bye.gif smile.gif
TerminalFrost
Здрасти (:
Mangalf
Нос :Р
SepulTeraHead
"Адски ме мързи да напиша какво слушам, но не ме мързи да изпиша 234176872 реда с подобни обяснения."

Yeah!

bowdown.gif
zelatorr
Ще дойда във Варна да ядем шкембе и да мързелуваме на плажа laugh.gif
Wolfheart
Добре довъл smile.gif

Цитат(Nirolo @ May 28 2007, 09:54 PM) *
Sonata Arctica (срам ме е smile.gif)
eeeee, що бе? ph34r.gif
Нищо, ще пораснеш smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.