Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Първото нещо, което ще направите
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
noel_f
Бях срещала подобна тема, но за НАТО струва ми се и тя именно ме ''вдъхнови'' да постна тази.
Е, какво ще направите ако един спечелите да речем 1000 000 $ от лотарията? Къде ще отидете, какво ще направите с парите и т.н.?
Svetyl
Ще направя концерт с някоя известна група и 5-6 по-неизвестни. Хем ще си избия парите, хем ще съм полезен. Също бих оборудвал звукозаписно студио специално за русенските групи, защото има много талантливи хора, но просто нямат средства...
RazorJack
ми ше инвестирам в нещо дето после да ми носи печалби без да си мърдам гъза и с печалбата отивам да живея на хаваите icon_headbang[1].gif
Dragontear
heh ами това е супер яка тема ...значи първонаячално бих изчезнал за около 3 години ....(през това време ще посетя местата които искам и съм си мечтал)...а след това ако ми остане нещо.....ще отида при Нели и ще пия бира ...а ако имам повече тогава ще му мисля smile.gif
Mangalf
ще си направя огромно легло от силиконови цици.
FallenAngel
Ще си направя най-големия зоопарк в света! happy.gif

После ще ида по индианските резервати, надявайки се да ме приемат не много зле като видят, че знам няколко думи на езиците им, след това в Австралия, Египет и ще си купя кола, ако остане нещо smile.gif

Оле, дайте ми парите!!! laugh.gif
Vlad
Купувам си 10 апартамента и ги пускам под наем и след тва се чешам.Права си е една репетиционна да се занимавам с нещо за кеф smile.gif
scion_of_storm
Ще си направя 5 кранчета на чешмата като начало - едно за бира, едно за кола, и едно за спрайт, другите две стандартните - топла и студена вода, и ще се запася с много от първите три wub.gif
Ще си побачкам по апартамента, ще го пооъпгрейдвам, с другите пари може да си взема нещо, после голяма част от останалите отиват в банката, нека се олихвяват. И ще отделя някакви за случаи, когато приятели имат нужда от финансиране.
Може и да се поразкарам малко по света, и ще отида на WACKEN!!! wub.gif wub.gif
Mago De Oz
Цитат(Vlad @ Jun 1 2007, 10:14 AM) *
Купувам си 10 апартамента и ги пускам под наем и след тва се чешам.Права си е една репетиционна да се занимавам с нещо за кеф smile.gif

Това все едно аз съм го писал! За мен важи същото! drinks_drunk.gif
SteamOfBlood
Ще ги дам в дом за деца ^-^.


~SteamOfBlood
ViolentBeauty
Хубава метълска кръчма happy.gif
ludspamer
^По дяволите, адски добра идея!Ше напрая няква верига метълски кръчми-нещо като Магелан (Мегалан happy.gif). Иначе бих поканил тук-там някоя група,и така.А, и да не забравяме- да се запася с много бира и картофки happy.gif
SepulTeraHead
Ще изпонакупя сумати апартаменти и псоле ще кълвя наеми от сумати хора. Me > you.


edit: Деба! Vlad ме е изпреварил...
wqwrrr
Чакай първо да ги спечеля, пък тогава ще мислим. happy.gif

Ще си купя голяма къща, ще я обзаведа както си искам, ще си купя хубава кола, ще посетя местата където винаги съм искал да отида. Мога и да започна да практикувам екстремни спортове. smile.gif
noel_f
Аз ще ги вложа в нещо. С една част ще дсе запиша да уча в някое престижно бизнес училище, а с другата ще започна някакъв бизнес или и аз ще си купя 4-5 апартамента и после ще ги дам под наем. cool.gif
zelatorr
Ще се изуча и ще финансирам идеите си. Също така ще отскоча до някое местенце на което да си почина известно време happy.gif
SteamOfBlood
Цитат(SteamOfBlood @ Jun 1 2007, 12:50 PM) *
Ще ги дам в дом за деца ^-^.


~SteamOfBlood

Вижте к'ви сте бе!Засрамете се!България е бедна!Има толкова дечица без домове вие за кръчми си мислите!


~SteamOfBlood
noel_f
Мога да дам известна сума, но цялата no.gif Апък и ако ги вложа в нещо то ще ми донесе доходи, част от които пак мога дам в дом за сираци. sp_ike.gif Така хем ще мога да им давам по-дълго време, хем могат да са повече средствата.
InsArtTure
Ще си запазя 10 000 за мен (с които ще си купя кола и ще си изкарам курсове). От останалите ще дам 60 % на семейството си да ги прави каквото иска и каквото остане ще го дам на люимата да ги ползва както намери за добре.
conguestadors


Ще си купя това...^
alpha prime
Апартамент в Кършияка или около малката главна.
stage
"Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му."
SepulTeraHead
Баси майката. Засега сме само двама тук, които знаем какво да правим с живота си laugh.gif
InsArtTure
Да вложиш спечелени на тото пари като инвестиция в живота си е недостойно. wink.gif За мен.
cunt
Цитат(stage @ Jun 2 2007, 12:25 AM) *
"Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му."

галин
калчев
релефат
stage
http://www.youtube.com/watch?v=THtHAht9y0o
scion_of_storm
\m/ Той е живият Култ!111
SepulTeraHead
Цитат(InsArtTure @ Jun 3 2007, 12:12 AM) *
Да вложиш спечелени на тото пари като инвестиция в живота си е недостойно. wink.gif За мен.

да то падне милион от небето, да го дадеш за няква кола и после да умреш като бездомен алкохолик е къде къде по-тъпо wink.gif
manson_ss
Лично ас бих поканил някоя метъл група да ми свири у нас и остатакът във банка да си печеля от лихвите , или ще го инвестирам в нещо което да ми носи пари . Тогава си лягам и whistle.gif
pa®tci
си купя един Мил Ми 24 wub.gif и неколко канчета напалм,
и ше си направя един курс Парлямента-Филиповци-Столипиново и т.н.т. bg.gif
zelatorr
Ще те свалят. Хеликоптерът ще бъде разглобен и разпродаден за отрицателно време, още преди да си се усетил laugh.gif
pa®tci
ааа, нема, ще направя коалиция с Бат' Бойко и Волен Сидеров guitar.gif
zelatorr
Немислиш ли че се отклони от темата, или би направил политическа партия? laugh.gif
pa®tci
е чак до толко нема да се усирам suicide.gif ама все пак - не забравяй, че първо ще купя хИлиХоФтера ph34r.gif
peterjohnhenry
Ще подарявам laugh.gif Тук има много хора, които искат да пътуват... Но да пътуваш без пари повече ми харесва! После ще си подаря на себе си и на моя скъп човек дом.
smile.gif
blame
Първо ще седна с някой и друг приятел да изпием по бира. После ще си купя DSLRче и може би ще замина на едно голямо пътешествие с част от парите....
С останалите сигурно ще се занимая с нещо осигуряващо още доходи. Всъщност, дайте първо да бъдат спечелени.
sepulturatr
Че взрива кукелницата и катуня ,таман да мой и да се покрия след това laugh.gif

Базикам се ест ,ще ги инвестирам в нещо ...незнам кво всъщност laugh.gif
ludspamer
Цитат(manson_ss @ Jun 3 2007, 10:13 AM) *
Лично ас бих поканил някоя метъл група да ми свири у нас и остатакът във банка да си печеля от лихвите , или ще го инвестирам в нещо което да ми носи пари . Тогава си лягам и whistle.gif

донякъде съм съгласен с теб.Ама да си легна-такава зверска машина щях да си купя, че шях денонощно да разцъквам!1 laugh.gif icon_headbang[1].gif
Nothing to No One
Това да се канят групи е страхотна идея happy.gif
ще си купя огромен апартамент или къща и останалото в банка или ще се заема с някакъв бизнес smile.gif и после верига метълски кръчми като забогатея ... happy.gif ееех мечти .......
dambov
ще се чупя от страната
sLayEr
Ще си направя метълска телевизия.. focus.gif smile.gif
Nothing to No One
Хм...сетих се за още нещо smile.gif идеята ми дойде оня ден докато си седях в амстердама с бира в ръчичка smile.gif
ами като си купя апартамент... най-голямата стая ще е натъпкана с хладилници...които пък ще са натъпкани с бира happy.gif
zelatorr
Ще оправя осветлението в блока, че иначе ще се пребия censored2.gif
In Death's Embrace
Цитат(sLayEr @ Jun 24 2007, 12:11 PM) *
Ще си направя метълска телевизия.. focus.gif smile.gif

Ще заделя пари за няколко години напред за Вакен.С останалите ще спонсорирам твоята телевизия. happy.gif
Arq
първия самолет за Франция е мой... после ще си купя някой неща за който винаги съм мечтала... ще си взема апартаментче там и една френска колица...после ще ида в Доминиканската с куп приятели и ще копунясваме...нз laugh.gif а да ще купя ателие на майка ми! и ще взема сърф на бащата... icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.