Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Drowning Pool - Full Circle
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Crafter
Как ви се струва новия Drowning Pool?

На първо слушане, рифовката ми допадна. Има някои елементи от класическия период на групата, както и много новости, които ми звучат доста приятно.
За сметка на това, новият вокалист някак не ми харесва. От една страна вокалните му партии са десет пъти по-музикално издържани от тези на двамата преди него, но от друга някак си го няма чувството, с което бандата можеше да се похвали преди (особено с Дейв).
Все пак акустичните моменти са се получили страхотно.

Аз лично имам и малко забележки към саунда. Струва ми се малко мътен и неясен. Не достатъчно модерен, особено за такава банда. Макар че са използвани доста разнообразяващи ефекти, примерно началото на албума, което си е смазващо suicide.gif .

Любими песни дотук -
Full Circle, Reborn, Reason I'm Alive, Soldiers и най-вече 37 Snitches.

А и още нещо. Този албум ми напомня на F5. Много модерна рифовка и тн.
Rodd1ck
Слушал съм им старите неща, но нямах особено високо мнение за тая група, като изключим най-известната им песен, много надъхващо действа!
Crafter
Само едно шибано мнение ли ще напишете за тая банда?

Стефане, Ицо?
zelatorr
На мен лично ми харесва как звучат, поне старите неща. Новият албум не съм го слушал ама тая група май я използват много за Кеч-Музика rolleyes.gif
Crafter
Let the bodies hit the floor
let the bodies hit the floor
let the bodies hit the floor
let the bodies hit the...

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
zelatorr
Хах точно. Тази песничка я имаше и в ХХХ. Мен лично ми харесва освен тази и Rise UP devil.gif
Crafter
Пропускаш нещо фундаментално. На една от Ресълмениите Трите Хикса излезна не с The Game на Motorhead, a с The Game на Drowning Pool. Поредната тотално размазваща песен от групата.

Всъщност това, май е бандата с най-голямо присъствие в 'кеч-музиката'. Друга такава група е Моторхед с общо 4 парчета (The Game, Evolution, Enter Sandman и още някое).
zelatorr
Имах предвид че песента е използвана във вилма Трите Хикса с Вин Дизел happy.gif Пък Трите хикса си излиза и с други музички както и много други кечисти а не със свойте лични... whistle.gif
Crafter
Разбрах какво имаш предвид, но се почувствах длъжен да спомена и това.

Трите Хикса за последно излизаше с темата на DX по абсолютно разбираеми причини.

Между другото Трите Хикса има участие в една песен на Моторхед, но това е напълно офтопик. Та да се върнем на доста интересния нов албум на Drowning Pool!

Супер тъпо ще е никой да не го чуе.
Warrior Of Ice
Цитат(Sturmfuhrer @ Jun 3 2007, 07:56 PM) *
Ицо?

Не смятам да слушам албума. Нито харесвам бандата, нито я уважавам => не ме интересува.
zelatorr
Rebell Yell е много позната. Откъде ли? laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.