Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ;) Здравейте!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
DAEMONAXIA
smile.gif Здравейте. Да се представя...казвам се Адел,(F)съм;) на 22 год. от София.
Да ви кажа малко повече за себе си happy.gif ....Имам много интереси и любими занимания,
някой от които са рисуване,графичен дизайн,Gothic,с две думи всичкоDark..също така по Психология,Демонология и други подобни"шантави"работи smile.gif
До тук с интелектуалната част tongue.gif
Адски си падам по всичко екстремно и откачено,което вдига адреналина максимално...
Падам си по дивите купони...страшно обичам да се забавлявам....но то кой не обича?! happy.gif
Фенка съм на Gothic Metala,но и на Death,Trash,Industrial.. Но ако трябва да съм честна...
си имам групи-фаворити от почти всяка разновидност на Metala. Някой от които са HIM,Cradle of Filth,Disturbed,Zeraphine,StaticX,Iron MAIDEN,Destruction,Theatre of Tragedy,Demora и др.
rolleyes.gif Друго какво да кажа за себе си..... Мисля че казах достатъчно и най общо...
С ДВЕ ДУМИ metal.gif smile.gif
scion_of_storm
Хейл, прослушай и малко повече ъндърграунд готик хъхъъ
Приятно прекарванее icon_headbang[1].gif smile.gif
Warrior Of Ice
Добре дошла и приятно прекарване тук!
lodborg
Днес нежната сила взима превес из форума. Здравей и приятно постване.
Dragontear
Уха ...този ден много плодороден от към нови потребителки rolleyes.gif

Здрасти и от мен поздравленя за хубавия вкус и занимания

учиш ли някъде Графичен дизайн или се занимаваш любителски smile.gif
ViolentBeauty
Приветско bye.gif Приятно писане, четене из форумчи и пак аз ще кажа не забравай да фъргах по едно учо на материалите в сайта на Metal-World happy.gif
prayer4eto
Здрасти, здрасти ! bye.gif
Приятно прекарване из форума smile.gif
ManOwaRadO
Демонология? Това към кой факултет е tongue.gif
TerminalFrost
Здрасти, ето ти един сайт за демони, по твоята специалност - http://www.deliriumsrealm.com/delirium/demonlistA-E.asp (: И приятно писане / четене във форума.
wqwrrr
Здравей и от мен, много приятно представяне. Спомена, че рисуваш? Възможно ли е да видим твои рисунки?

Иначе добре дошла. =)
Nothing to No One
здасти smile.gif браво за рисуването... и на мен ми е голяма страст това smile.gif
не се и съмнявам че тук ще си прекараш стахотно
MadHatter
Пронто bye.gif
sepulturatr
Снимка ?
DAEMONAXIA
smile.gif Много благодаря на всички за посрещането happy.gif
Dragontear,да ти отговоря на вьпросчето smile.gif чесно казано, абсолютно любителски...
нещо като хоби ми е за момента, ....за момента защото не мога твьрде дълго да задьржа
интереса си вьрху някое занимание rolleyes.gif
Душа а ти ще ми кажеш ли...дали и в реалния живот си антихрист? smile.gif
sepulturatr
Душа ,попитах за снимка.
DAEMONAXIA
smile.gif Ами ManOwaRadO, какво да ти кажа,кьм частен колеж е happy.gif ако зависеше от мен и факултет щеше да има...
Да не забравя ..TerminalFrost мерси за линк-чето,много мило от твоя страна smile.gif

Снимка а...незнам защо не ми покажеш първо твоя... wink.gif Душа чесно казано
неразполагам с такава в момента...но спокойно не съм яхнала метла smile.gif
stage
Battle Magic
Жалко, че не съм с 666 години по-стар.... иначе ...
Dragontear
Хех любителството е хубаво нещо...аз лично се възхищавам на хора които се занимават с това просто защото им идва от вътре примерно Боба (MadHatter) happy.gif rolleyes.gif ...тя е тотален култ...
аз съм съм явно точно като теб въпреки че уча точно това в момента...не мога да се съсредоточа над него а се занимавам с какво ли не

А относно твоя въпрос..... зависи как разбираш всичко това...но смятам че не съм длъжен да давам такива обяснения точно тук smile.gif ... (ако питаш админа той ще ти каже че съм племенник на Бафомет) laugh.gif
Но аз съм обикновен човек .....кръстен съм даже...защото съм нямал избор....НО ВСЪЩНОСТ КАКВО ТЕ ИСНТЕРЕСУВА ТОЧНО? happy.gif
Beerzebub
Аз все още се мъча да разчета ника...
Slash
Привет! Адел ми звучи някакво руско/казахско/подобно име? Далечни роднини ли имаш?
stage
Цитат(Dragontear @ Jun 25 2007, 11:54 PM) *
защото им идва от вътре примерно Боба (MadHatter) happy.gif rolleyes.gif ...тя е тотален култ...

А защо и викаш така? Защото много пърди ли? unsure.gif
DAEMONAXIA
smile.gif здравей Dragontear .....да ти кажа то винаги е така,когато нещо се вписва в графа-задължение,
никога не е толкова интересно.След като учиш дадена специалност ,трудно е да ти бьде интересна.
...поне при мен е така. rolleyes.gif Определено най важно е когато правиш нещо,да е с желание..иначе си е чисто губене на време.Ако го учих 100% сьм убедена че щях да се занимавам с всичко друго,но
не и с това smile.gif
А относно моя вьпрос...прав си- не си дльжен,а и аз не сьм го изисквала, но ми стана интересно...
приеми го като женско любопитство happy.gif не се опитвам да ти правя психо профил tongue.gif
Май много се разписах.....та на вьпроса.Чесно казано от скоро се запалих по форумчетата и чатовете,
но определено разбрах че в повечето случаи има някаква двойнственост в личноста на хората,т.е
представят образ който няма нищо общо с реалния им.....Затова ми стана интересно дали все пак вярваш в нещо....сатанизма пак си е вяра wink.gif Просто исках да си изградя някаква представа
за теб, душа:)

biggrin.gif Еми Slash ,какво да ти кажа не е руско....и нямам такива роднини....води се за бьлгарско wink.gif
Beerzebub ,на теб душа успех с разчитането tongue.gif не е важно да го разчетеш,а да го разбереш.
Dragontear
хахахах ами ДУША ако искаш да си изградиш по- точна представа за мен.... мога да ти пратя голи снимки laugh.gif laugh.gif laugh.gif ....Това в кръга на шегата разбира се !

Да се върнем на темата сега... значи аз не мога да ти дам мнение за себе си...Попринцип всичко което пиша и казвам съм си аз.... не съм като 30% от форумци.....Това могат да ти го кажат хора от форума с които сме се виждали....ПИЯ МНОГО!!! И съм си същия простак
Ако не ти се вярва ...може да имам честта някои път да пием по бира и да ти покажа... laugh.gif
А относно религията....наистина не знам какво да напиша..просто ...не и вярвам и не я приемам, абсурд тотален е .. наистина се светнах наскоро по този въпрос, а до сега не й обръщах внимание...
ще го кажа със няколко изречения

Демонологията , политеизма и вярата във самите човшки възможности, чувства и мисли...са дълеч по-стари и по-човешки от колкото някакви си притчи без капка историческа достоверност събрани в някаква си книга наречена БИБЛИЯ!

На която се кланят някакви си хора, които са я разбрали по 70 различни начина и й се кланят по 70 различни начина съответно са създали 70- разновидности на някаква тъпа религия и разбира се 70 начина да лъжат...глупаво е

а същевременно отхвърлят хора, които просто са отказали да имат нещо общо с такава масовка и даже са си позволили да мислят свободно са били изгаряни на клада едно време или просто отхвърляни......
В очите на християните такива хора са определени за Антихристи...не случаино обявяват човека който е отрекал християнството и религиятаза за човека, които ще доведе до Армагедон за това и го наричат просто АНТИХРИСТА...тогава защо да не съм и аз biggrin.gif

Абе май се разписах пак за глупости.... стига толкова има си теми за тая работа tongue.gif

RELIGION SUCKS!!!
Beerzebub
Цитат(DAEMONAXIA @ Jun 26 2007, 04:52 PM) *
Beerzebub ,на теб душа успех с разчитането tongue.gif не е важно да го разчетеш,а да го разбереш.

Как ме презря обаче... no.gif
Slash
Мен пък дори не ме нарече "душа" crying.gif
scion_of_storm
Адел наистина е интересно име smile.gif
За двойнствеността...права си, но примерно аз като цяло, мисля че си изграждам образа, който си ми е и реален wink.gif
Всичко е относително, все пак smile.gif
Ataegina
Душо нечия, сррце нечие tongue.gif много интересно звучиш, затова ми дойде много присърце да ти кажа - Добре дошла!

Относно двойнствеността: истински духовно богатият човек е от шизофреник нагоре. С това разбира се не бива да се спекулира - не означава нито лицемер, нито двуличник...
Общуваш с хората така както заслужават biggrin.gif
Slash
Цитат(Ataegina @ Jun 26 2007, 11:13 PM) *
Общуваш с хората така както заслужават biggrin.gif

Ето това е приказка. cool.gif
DAEMONAXIA
smile.gif hihi..,Здравей отново Dragontear.Аз зная че не можем да си правим реални себеоценки....
но и другите едва ли ни оценяват правилно..все едно.
Относно вярата,просто няма какво да добавя.. абсолютно съгласна съм с това което казваш.
За това че пиеш много biggrin.gif няма лошо....Но чесно казано НЕ ми се вярва да си чак пък такъв
простак happy.gif
Искам да оточня,че определено НЕ съм манячка на религиозни теми...или фанатично настроена..
ако съм оставила такова впечатление.Аз съм или поне се старая да бъда реалиска,просто защото
не бягам от страховете си,..търсейки утеха в измислени божества..А реалноста си има толкова логично
обяснение,въпрос на личен избор е дали ще си затворим ли очите за него.
Пак много се разписах tongue.gif но... rolleyes.gif

smile.gif Beerzebub,това което казваш не е вярно,просто се закачам душа happy.gif

Мерси Ataegina,...Изненадана съм че мислиш така,.защо да звуча странно..
наистина съм с малко извратена психика...но чак странна smile.gif

Здравей и на теб Scion of storm...Разбира се че зависи от човека..но хората твьрде
много си приличаме...е не всички tongue.gif
Браво на теб smile.gif

SLASH душаааа happy.gif сьгласна сьм но до някъде...всеки получава отношението,
което е проявил...но понякога е хубаво да се усмихнеш на негативното,за разнообразие wink.gif

:)Ataegina,мда така е душа ,а всьщност има ли изобщо духовно богати хора...
Но не става въпрос за отношение ...а за измислен образ...което е съвсем различно wink.gif както
двуличие и двойнственост са различни понятия.
Mort
Драсти и от мен, приятно писане и четене из нашто пространство! По въпроса за религията Боргир са си го казали добре:
Karazhan
Ау,момиче кефиш от всякъде.Честно да ти кажа много съм чувствителен към готик метълките wub.gif Приятно прекарване с мен ... ъъ .. тоест с форума blackmetal.gif
Ataegina
На въпроса дали има духовно богати хора ти ще отговориш, защото ако кажа - да - ще се отнася преди всичко за мен biggrin.gif А другите хора преценявам според моето духовно равнище.
А аз ще те запитам има ли изобщо нещо такова като измислен образ?

я ми кажи поради каква причина наричаш хората - Душа?
Karazhan
^ Защото е готино момиче wub.gif Влюбен съм помощ !
Slash
Хахаа, Казахстан надуши че се пише за казахстанци и се намеси, знаех си!!!
laugh.gif icon_headbang[1].gif
DAEMONAXIA
:)Ataegina. Какво да ти кажа незная какво е твоето духовно равнище...но
едва ли сьм човека който ще дава дефиниции.Според мен няма духовно извисени...
но разбира се това си е лично мое мнение.
А за това защо се обръщам с нарицателното-душа,..ще кажа само че невиждам нищо лошо,
а и не мисля че трябва да обяснявам.. wink.gif незная защо толкова ти е направило впечатление.


Mort.Здравей и от мен smile.gif ,сигурна сьм че ще бьде приятно ..поне за сега определено е.

Karazhan,да ти кажа пьрво здравей .. smile.gif хубаво е че си чувствителен кьм готик-метълките tongue.gif
само да те питам кое те разчувства в тях biggrin.gif
Мерси за пожеланията..да знаеш че определено си прекарвам приятно вьв форума..

Slash, какво си си знаел бе душа ?happy.gif няма ли да споделиш с мен..
Dante_Aligieri
даемонаксиа ( сори че на бг ти написах ника ама на това ФРЕЕБСД не ми бачкат клавишните комбинации а ме марзи да си кажа честно днес прекалено много за да се разхождам да цъкам с плъха ;-) ) та до къде бях стигнал .. а да сетих се ( недейте много да се ядосвате отнесен съм си по дефаулт ) какво толкова ти харесва в демоните .... е в тоя саит дето ти го пуснаха има интересни неща ... даже видях там името и на единия от принцовете на мрака ( Асмодеус ) само че много от имената за демони които съм чувал или съм чел за тях ( по едно време се занимавах с това беше ми интересно да чета такива литератури ) ги няма.но нали съм си Данте .... ееееххх помните ли едно време като се разхождахме из ада.... какво хубаво време беше ..... а и Сатанаилчо каква готина изстудена водка беше изкарал на масата ... ммммммммммммм ..............devilsmiley.gif
bear heart
Мистерии. Някой казва, че живеем за тях! Айде, добре дошла в тъмната ни страна wink.gif
Ще видиш, че си имаме и ние демони, няма да има нужда да ги търсиш по каменни хълмове и гори.
Любопитството е майката и страхът.
Знаеш ли най-голямата мистерия и мистика? Огънят в хората. Особено скритият, този който те изгаря и никой не вижда...
А към Данте - като беше в ада, какво ти каза дяволът ( ако не ти е казал нищо, измисли си ) wink.gif
DAEMONAXIA
Ами здравей Bear Heart. Всички ние си имаме тъмна страна,и добре я крием някъде в бедните си души...много милоче съм добре дошла във вашите rolleyes.gif Че си имате демони,всички си имаме.,а и аз не ги търся ,те ме намират.Любопитството било майката и страхът-тук може да поспорим wink.gif Любопитството полага основите на доста неща,но няма нищо общо със понятието страх.Огънят(обичам тази стихия) в хората,дали има мистерия незная...но зная че колкото е по разпален този огън,толкова е и по изпепеляващ,но и бързо угасва. Докато бях в ада ли?!Ами всъщност дявола не каза нищо wink.gif Плачеше с ангелски сълзи и се кръстеше...smile.gif Здравей Dante,за името ще го преживея..Ами,предполагам знаеш какво е художествена измилица,и повечето от имената на демони са именно това.Вьв всяка религия демоните носят различни имена.За мен демоните не са малки гадни същества,които по цели нощи се чудят как да ти съсипят деня..или такива излезнали от някой филм на ужасите...това душа е много дълга тема,по която винаги има какво да се добави.. Чел си такава литература,и знаеш колко увлекателна е тя...но предполагам си забелязал че има много противоречиви митологични тези за демоните ,в различните религий,но и колко общо същевременно има между тях. smile.gif Разходките из ада са хубаво нещо,но защо те върнаха обратно на земята,да натрупаш още малко грехове ли?!Сатанаилчо,а..Щом и водка пиете заедно -добре е!!!Не държи много на пиене да знаеш happy.gif следващия път като слезеш на купон да му пратиш много поздрави ,и му кажи да не плаче за мен,и че ще се задържа още тук. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.