Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Хилоууу!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Gilraen
Здравейте! Значи, аз съм от Пловдив. Както явно се досещате, не слушам чалга, а метъл (готик, симфоник и др.), но не мога да се определя като "метълка", в смисъл ако ме видиш на улицата, няма да познаеш, че слушам метъл. Но наистина съм фенка на този стил. Любимите ми банди са Nightwish, Iron maiden(невероятен концерт беше), Manowar, Judas Priest icon_headbang[1].gif и др. Обичам и класическа музика-Бах, Вивалди.
Тази година завърших (май забравих да кажа-на 19 съм) и сега се занимавам с кандидатстудентски изпити (биология и химия).
Това е от мен happy.gif
InsArtTure
Де ходиш, Господи....

bye.gif Здрасти. Откъде черпиш информация за музиката?
Gilraen
bye.gif Нета, приятели, защо питаш?
ViolentBeauty
Привет bye.gif Тез дни голямо нашествие на мацки happy.gif Приятно четене и писане по форума openwidehug.gif
Wolfheart
Добре дошла smile.gif
Хубави групи слушаш smile.gif Ако посещаваш често форума, ще научиш и много други групи.
Приятно прекарване из форумчето....и наглеждай статиите в сайта

а...забравих да питам, как се казваш smile.gif
Gilraen
Аз всичко си казах, само името не-Евгения, много ми е приятно smile.gif
prayer4eto
Приятно ни е и на нас bye.gif .

Приятно прекарване из дебрите на форума. happy.gif

^^^ Това може само да ни облагодетелства нас - мъжкото съсловие wub.gif laugh.gif
lodborg
Приветско и весело изкарване.
zelatorr
icon_headbang[1].gif Iron Maiden icon_headbang[1].gif Здрастииииии smile.gif smile.gif smile.gif
scion_of_storm
Красив ник, че и произходът му е хубав, виждам Толкин фенка на хоризонта, че може би и задълбочена, Гилраен не е от най-известните героини smile.gif
Добре дошла, дано си прекараш приятно тук :>
Her Infernal Madjesty
Oooo супер!Голямо "Здравей" във форума,мисля че ще се разбираме wink.gif Музикалният ни вкус поразително си прилича..../направо си клони към еднаквост,ама айде tongue.gif/ Биология и химия,а?И аз тва уча,ама имам още една годинка в гимназията...Къде ще кандидатстваш,с медицина ли?Хах,и какво мислиш за новата "Eva" на милите ни Найтуиш.... brickwall.gif Като идваш към София,казвай,предполагам,че пиеш бира tongue.gif drinks_drunk.gif
Makiki
Привет и от мен, приятно прекарване тук! bye.gif smile.gif
dambov
а ето една съгражданка и наборка,приятно постване и добре дошла drinks_drunk.gif
а и кое даскало си завършила ако не е тайна?
Gilraen
Завърших СОУ "Св. Паисий Хилендарски" тази година.
wqwrrr
Загубих нишката на новите потребителки. =)

Та, добре дошла и от мен, радвам се, че се присъединяваш към форума и приятно писане. bye.gif
Battle Magic
Добре Дошла!
Slash
Добре дошла! bye.gif
TerminalFrost
Welcome aboard (:
Nothing to No One
здравей smile.gif верно тая седмица мноого мацки надойдоха - e пък няма лошо,айде добре дошла! openwidehug.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.