Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Бивши любими групи и албуми
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2
Aggressive Perfector
Става въпрос за групи и албуми, които преди, да кажем, 5 или десет години са ви размазвали, а сега се чудите как, по дяволите сте ги слушали толкова много, или поне вече не ви кефят толкова. За мен това са... Не се смейте ЛИМП БИЗКИТ. Те бяха една от първите групи, които слушах и много им се кефех, ама сега puke.gif Даже не си спомням кога беше тва... Май в 3 или 4 клас...
Beerzebub
suicide.gif

Отлъчен си! Край!
dambov
еееееее не,пич поздравления ти направи най-тъпата тема която съм виждал!!!!!!!!!!
Dragontear
Сефте! laugh.gif

Аз лично нямам такива групи.....надявам се и да нямам
Beerzebub
Аз в 6-ти клас си спомнях какво е било в 3, 4-ти... tongue.gif
wqwrrr
Linkin Park, Limp Bizkit, DMX, Eminem, Bee Gees, Static X, System of a Down, Chris Brown, 50 Cent, Green Day и други, че много се изложих вече.

Сега вече съм друг човек, държа да отбележа, че вече не харесвам тези изпълнители въобще.
Beerzebub
Аз пък напоследък слушам Rihanna - Umbrella. А едно време слушах бози като Rammstei, Dark Tranquillity, Nightwish, Stratovarius... brickwall.gif
scion_of_storm
Ъъъъ уот тех фуцк>?!
Преди слушах Green day, не ми пречи ако ми се дослушат да си ги пусна. Същото е с Еминем, Limp Bizkit и подобни smile.gif
Nothing to No One
bRITNEY sPEaRS suicide.gif
Hiper Iznasilen ManGaL
Linkin Park
мноооо яко icon_headbang[1].gif suicide.gif puke.gif puke.gif puke.gif
beerzebub! как може да говориш така да Дарк Транкюлити mad.gif
misis.pez
Не зная какво е"Бивша любима група" и възможно ли е фен на яка музика да има такава. Та нали не слушаме еднодневки? Естествено човек с по-голям житейски опит,слушал рок, хеви и тн още от прощъпалника на тези стилове - ще има много любими групи, защото те се увеличават лавинообразно - непрекъснато се появяват в пространството все по-яки, все по-интересни, няма рязко разграничаване на стилове но... Бивша любима група? Значи не е била ЛЮБИМА, а може би модерна или комерсиална... Аз лично сега се сещам за няколко любими групи, които не съм слушала от година, но те все още са ми любими, просто ги слушам в определен момент. И понеже имам предпочитания към различни стилове си имам:любими групи за купон, за учене, за творчество, за шофиране и тн... icon_headbang[1].gif
zelatorr
Бяха ми любими Лимп Бизкит. Бяха невероятни, размазващи, разбиващи..... сега нищо brickwall.gif
Nothing to No One
понеже стана за Липм Бизкит... първия албум на Лимп Бизкит просто няма нищо общо с това което са сега.... сичко стана за пари dry.gif много се развалиха
Warrior Of Ice
Нямам такива. smile.gif Което съм го харесвал някога, си го харесвам и до днес.
zelatorr
Ако някоя любима група изперка и почне да прави музика коренно различна от тази която винаги е правила с една дума деградира, и ти ще си имаш бивша любима банда. hmm.gif
Warrior Of Ice
В интерес на истината, In Flames се бяха запътили тъкмо натам, но за мое огромно облекчение се опомниха. Горното ми мнение се отнасяше за музиката.
Svetyl
Нямам такива. Бивши гаджета имам...
Vlad
Manowar. Преди колко им въртях касетките, а са не мога да ги слушам ич.
Wrath_Child
Веселин Маринов unsure.gif















laugh.gif
ludspamer
Цитат(eli_maiden666 @ Jun 30 2007, 11:20 PM) *
Hiper Iznasilen ManGaL

Ако говориш за ХИМ, по-добра е версията на Мanowarado-hiper iznasilen MANAF хъх laugh.gif
Иначе слушах 50 Cent, Eminem, Румънеца и Енчев, бе такива работи кат бях рапър преди 5 години.
Иначче преди 2 години някъде слушах и Рамщаин, и Систем оф а Даун, даже малко Лимп Бизкит, акива глупости suicide.gif

Цитат(zelatorr @ Jul 1 2007, 03:38 PM) *
Ако някоя любима група изперка и почне да прави музика коренно различна от тази която винаги е правила с една дума деградира, и ти ще си имаш бивша любима банда. hmm.gif

Е че то и Металика почна с последния албум да прай някви различни работи ама колко хора ги слушат. Не бих могъл да се отрека от групи като Металика квото и да направат. Доста са направили вече за метъла, няма нужда да ти обяснявам wink.gif
abductor
Всъщност Металика са единствената "бивша любима група", за която се сещам, въпреки, че продължавам да слушам албумите им до 91-ва и те си ми остават любими. Но самите "членове" на групата са ми вече неприятни по разбираеми причини, както и нещата които правят сега, де.
Killers
бах ти темата bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

бях 5 клас слушах Лимп Бизкит и Линкин Парк.. щото в даскало всички викаха тфа е метал

после станах чалгар и слушах Кондио Азис и Софи Маринова...

по натам станах Пънкар слушах Секс Пистълс и там некфи

а пък след това станах Скинар и слушах Бранник и СкрюДрайвър

после реших д стана рапър и слушах разни печки като 50 стотинки

накрая станах Рейвър и яко метрополис и екстази

после станах примерен обличах се с пуловерче и ризка учех си уроците и слушах Бах и Моцаарт

оттам спрях да се бръсна и станах Хипи яко Ролинг Стоунс и Бийтълс

накрая станах Емо и слушам песни за резане на вени

сега Ходя с Раста и яко Боб Марли и нефки Африканци icon_headbang[1].gif

и тъй като пияниците пред блока слушат Сръбско сега слушам Цеца Величкович

после ша стна Комунист и ша забраня дългите коси и да се слуша само Валс и Танго

по наттам ша видиме като се извади по малоумна тема suicide.gif
Rodd1ck
Като се замисля няма албум, на който да съм се кефил супер много и вече да не ми харесва. Нормално е да ми малко по-безразличен, но все пак ще има някаква емоционална стойност.

Като става дума за Limp Bizkit, Chocolate Starfish.. още си го слушам с кеф. И честно казано много ме дразнят хора, които псуват това, което вчера искрено са харесвали.
Braindead
Не знам за конкретни албуми (а те може и да нямат laugh.gif), но имаше един период, в който слушах само блек метъл, включително и от онези хубавите банди с по 1 демо. devil.gif

А иначе и много грайндове съм слушала в един момент. Де да знам, явно тези периоди са били завои в менталния ми растеж, но фактът е, че сега съм пълна с дискове с групи и от двата стила, които вероятно никога няма да си пусна. huh.gif
SepulTeraHead
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 1 2007, 03:22 PM) *
Нямам такива. smile.gif Което съм го харесвал някога, си го харесвам и до днес.

+1
InsArtTure
Цитат
но фактът е, че сега съм пълна с дискове с групи и от двата стила, които вероятно никога няма да си пусна.

Дай ги на мен, дай ги на мен!
Braindead
Кире, нямаш грижи, но, повярвай, не искаш да ги слушаш laugh.gif
Mago De Oz
Албуми които са ми били любими, си остават такива и до днес, виж с групите е друго нещо. Примерно RAGE и Grave Digger лично за мен вече не са ми в топ 10. След последните им "бози" , просто си слушам старите неща на тях и се тюхкам!
pa®tci
Цитат(Braindead @ Jul 2 2007, 08:18 AM) *
Не знам за конкретни албуми (а те може и да нямат laugh.gif), но имаше един период, в който слушах само блек метъл, включително и от онези хубавите банди с по 1 демо. devil.gif

А иначе и много грайндове съм слушала в един момент. Де да знам, явно тези периоди са били завои в менталния ми растеж, но фактът е, че сега съм пълна с дискове с групи и от двата стила, които вероятно никога няма да си пусна. huh.gif

пропаднахте с онъз адашката и това си е crying.gif
Braindead
Каква адашка бе, момче? boxed.gif
pa®tci
Боби бе, от това, Шекер Хале* happy.gif



А БДУ по темата, май нещо на МЕЙДЪН повечето неща им залитнаха натам hmm.gif









*познато и като Захарна Фабрика blush.gif
Virgin_Steel
хех, Benediction, преди около 10 години...много им се кефех и се размазвах да слушвам на 'ХодещияЧовек'(димек Walkman). Сега като ми се случи да ги чуя някъде и не се понася...
А ако ше се връщаме по назад - Prodigy, 2Pac и всички останали шитни дето съм слушал докато тренирах брейк преди 11 години... brickwall.gif
Airin Of Ancelot
Бивши любими албуми или песни нямам, а групата е само една - Metallica.
telia
Докъде я докарахме - аз не съм слушала изобщо, ама изобщо Limp Bizkit. Самото име звучи лигаво. Кога са били "на мода"? Някъде са ми минали покрай ушите просто. Опазила съм се. smile.gif

Темата е трепач. Metallica ме разочароваха. Има моменти, в които си пускам и нови неща, които обаче не се стремя да запомням като заглавия. За старите - спор няма! Това е една от стартовите ми групи. Но всичко, което някога съм слушала, с удоволствие бих си пуснала и сега. Имах период преди години, като вървях с обложката на DEATH в ръка и им зубрех заглавията на песните. icon_headbang[1].gif Нямам бивши любими групи. Винаги и единствено съм слушала метъл откак съм прослушала музика. Всичко останало - просто покрай ушите.
Fish
Pain Of Salvation, разводниха се тотално с псевдо-интелектуалските лигавщини на Daniel.
Revenant
чакай чакай мисля че бъркаш идеята на темата...сега изобщо не те кефят старите неща на PoS ли ?
и аз май няма нещо което съвсем пък да не харесвам сега... Cypress Hill, House of Pain, Prodigy, eй сетих се East 17 ама бях много малък затова не се брои
Twilightfall
AQUA.

И сега бих си ги пуснал, макар че са мензис пред Нас*.

* който не знае кои сме Ние, е гей.

ABBA също така, тях и сега си ги пускам, другото е Prodigy - и за тях вАжи същото.
Fish
Цитат(Revenant @ Sep 21 2008, 08:05 PM) *
чакай чакай мисля че бъркаш идеята на темата... сега изобщо не те кефят старите неща на PoS ли ?

Ами, трудно ми е да нарека любима една група, част от дискографията на която ме отвращава. Иначе старите неща си остават чудесни.
Aggressive Perfector
Ебати тъпата тема...


...все едно аз съм я пускал, ебати... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
azoteccccc
Mишо Шамара, мой! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Slash
Цитат(Fish @ Sep 21 2008, 11:36 PM) *
Ами, трудно ми е да нарека любима една група, част от дискографията на която ме отвращава.

Там ти е грешката.

Музиката е избирателно изкуство, никой не е длъжен да прави нещо специално за теб.
scion_of_storm
Хм, т'ва е сложно. Иначе мно'о ме кефеше Ритъм Басов на Конса, Шамар и г-н 100 Кила, ама съм сигурен, че ако пак си я пусна, пак ше й се накефя, нищо, че е абсурдна :Д

Дори и на Линкин парк ме кефят много все още някои неща, макар че вече не са ми чак толкоз любими smile.gif
gadabout
Astral Projection
PPK
Kraftwerk
Prodigy
Fat Boy Slim
Stereo MC
System of a Down
Rage Against the Machine
най-старите Limp Bizkit
...

ай стига съм се излагал... laugh.gif
Rolf
Неща като The Misfits, Black Flag, The Exploited, Iggy Pop...
abydos
Слави Трифонов (по-точно Ку-Ку Бенд, тогава бяха заедно). Иначе всичко, което съм слушал преди и сега мога, но просто вече не ми носи същото(почти никакво) удоволствие.
Revenant
и мен, но песента "Един Приятел" все още може да се намери нейде из компютъра ми rolleyes.gif
Twilightfall
Цитат(gadabout @ Sep 22 2008, 10:22 PM) *
Astral Projection
PPK
Kraftwerk
Prodigy
Fat Boy Slim
Stereo MC
System of a Down
Rage Against the Machine
най-старите Limp Bizkit
...

ай стига съм се излагал... laugh.gif

Пхах, чета го аз, и си мисля че чета темата "Вашият топ 5 за последните там-кво-беше"... О.О



После загрях за к'во става дума.
Soldier.Of.Fortune
Бивши ли???... Еми The Rasmus,май... whistle.gif
...а албуми нямам,бивши любими - не... whistle.gif
Enslaved
Borknagar. Бяха ми идоли, преди да ги превземе Vintersorg.
Void KD
Linkip Park, Limb Bizkit, и всичко, което се въртеше по МТВ до 2005 година.
Svetyl
Сега като се замисля, може би System of a Down вече са в тази категория.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.