Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Джулай Морнинг
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
In_Flames
Я сега се похвалете каде прекахте Джулай Морнинг и как прекарахте laugh.gif
zelatorr
Аз го посрещнах в кревата happy.gif
alpha prime
Четох правилника за движение по пътищата и малко от учебника по аутокад
lodborg
Съвсем културно в кревата. Никога не съм посрещал Джулай Морнинг, най-вероятно никога няма и да посрещна.
Alekto
В Музикалната академия...разкошно.Така или иначе това са глупости.
dark girl
samo metal


emi nz az bqh na diskoteka
wqwrrr
Ами семейството ми са култови хипари и много почитат Джлай Морнинг, но за жалост не можах да отида това лято с тях на Камен бряг, където по принцип посрещаме. Та си се качихме с едни приятели на покрива на блока, колкото да не е без хич, изпяхме песента, направихме си кефа, ама ме е яд, че не можах да отида да го посрещам на морето, заради тези скапани изпити.

Иначе всяка година ходим на едни скали, палим си огън, събираме се голяма компания през нощта и сутрин е прекрасно, като изгрява слънцето. bowdown.gif
Beerzebub
Аз малко преди изгрев... си легнах.
Gilraen
Цитат(wqwrrr @ Jul 1 2007, 02:58 PM) *
ама ме е яд, че не можах да отида да го посрещам на морето, заради тези скапани изпити.

И аз така-заради изпитите не можах да отида на морето. crying.gif
Посрещнах го на терасата, с кучето двете си пяхме There I was on a July morning...
lodborg
Добре де, хайде, и аз си пуснах Uriah Heep, че не ги бях слушал отдавна. guitar.gif
J'eor
Ами със систъра мислехме да посрещнем изгрева, ама тъпият ми телефон не звънна да ни събуди... laugh.gif Та като станах си пуснах Юрая Хийп и си я пяхме цялото семейство. ^^

(Иначе да, яд ме е, че не бях на морето. Но какво да се прави - другата година ^^)
In_Flames
аз бях в борисовата ама се напих преди изгрев и не го видях мн хубаво
Mangalf
на плажа на Фичоза заедно с любимата smile.gif
ManOwaRadO
Аз го проспах на поляната с палатките до стадион Калиакра. Като се събудих слънцето отдавна вече беше изгряло, а от най-близките коли дънеше едновременно Kamelot, Slayer и Manowar smile.gif
SepulTeraHead
Аз имам 20 годишна традиция в това да не посрещам Джулай Морнинг. Шибани хипарии.
Wolfheart
^+1
Dragontear
Аз спах до 2 на обяд ...... и се събудих с адски махмурлук ... дет се вика BACK TO NORMAL
crazyfan_metal
На плажа във Варна, на адския бахър smile.gif .
SharondenAdel
Беше ужасно! no.gif
Прекарах Джулай Морнинг на обраслата трева в задния край на двора на село... където бях с родителите си, баба и дядо brickwall.gif
Karmelitka
Аз умрях от тъпотия. mad.gif никой не искаше да пием и се прибрах
blame
Камен бряг. biggrin.gif
Всъщност това ми беше първият Джулай Морнинг и съм леко очарована и леко разочарована в други отношения, но за последното си е мой проблем. Като цяло за Джулай - майната му на изгрева, важна е идеята... wink.gif (е, без изгрев на де де...)
RazorJack
бе аз имах доброто желание да го посрещна, стига да го бяха отложили за 3-4 август ... точно на 1-ви въобще не ми беше до хипарии трупясах се в палатката и това беше ... той Радо даже до там не успя да стигне ами умря пред нея laugh.gif
Mago De Oz
Цитат(lodborg @ Jul 1 2007, 02:41 PM) *
Съвсем културно в кревата. Никога не съм посрещал Джулай Морнинг, най-вероятно никога няма и да посрещна.

това все едно аз съм го писал smile.gif Все пак това не е метъл празник, а хипарията никога не съм я разбирал smile.gif
Danny47
Аз спах със сладък отзвук в ушите ми от концерта на Manowar! smile.gif
darga
Посрещнах го морнинга като станах в 5:30 за изпит.Ще го помня това..
Vermic
Аз спах тогава.То се падна след концерта на ManOwaR



Е та тва е и пресата ни уплю.



Някакво тийн-списание се гаври с метълите.
ViolentBeauty
^Ици, таз статия "Аз обичам металист алкохолик" трябва важна да я направиш happy.gif През ден се появява нейде laugh.gif
Duh5
Абе хора, не е нужно да си хипар, важна е идеята, и както се изрази сестра ми: Да се почувстваш духовно пречистен и обновен с първите лъчи на слънцето:)
Иначе бехме на плажа във Варна, верно бахър си беше, обаче колко добри снимки имам на слънчевия път във водата.. А след това изпозаспахме като прошляци, ама то не е лесно са си пътувал 100 часа от на майната си за да гледаш Меноуар, да си се размазал от кеф и да пътуваш до Варна по нощите:)
enemy
ееех аз си бях на плажа в Каварна цялааа вечер, но не дочаках слънцето ... като се замисля когато то изгряваше се тътрехме да си фащаме пътя към родните места че ни беше писнало да изклошаряваме два дена в пустата Каварна, ако трябва да съм по конкретна на поляната с палатките до стадиона и около нея ... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Voodoo_girl
Прекарах Джулай Морнинг на плажа в Бургас. Беше забавно, като изключим факта, че ме нокаутираха няколко пъти boxed.gif и трябваше да обикалям целия плаж, защото на всеки огън имаше по някой познат. biggrin.gif
Ataegina
на 1ви юли, преди 24 години аха да посрещна изгрева и съм се родила в 3 и половина на обяд... Oт тогава насам тоя ден е свещен за цялото ни семейство smile.gif
Иначе този първи юли си отворих едното око колкото да видя, че има облаци и пак заспах.
На Камен бряг е било невероятно ми говориха хората и са им пели едва ли не на ушенце Jully Morning. Цяла нощ концерт, докато не почнало да се развиделява, тогава спрели музиката и тихо прошепнали (на микрофона) "А сега се обърнете на другата страна" - всички покорно обърнали главички, за да им огрее погледа юлското слънчице.
Ние отидохме на 2-ри и разбрахме каква е идеята на тоя стръмен бряг - не паднеш ли в пропаста до сутринта значи си достоен да видиш слънцето. biggrin.gif Мястото мяза на карта за Worms, както каза брат ми - земя вода и тук таме гробчета.
wqwrrr
^ И ми е любимото място в цяла България. wub.gif
Bastard Of Satan
никога не съм харесвал този хипи-празник....Валпургиснахт е друго нещо, обаче icon_headbang[1].gif
[SoulConsumer]
Цитат(crazyfan_metal @ Jul 2 2007, 11:27 AM) *
На плажа във Варна, на адския бахър smile.gif .

близо сме били smile.gif

и аз не си падам хипар...даже ги понамразвам...ама тва за мене си е просто причина да се напия...пък и всъщност не виждам кво е лошото да се напиеш на плажа и да посрещнеш изгрева...
dambov
ми макар че аз най-много навивах другите да идем на някое яко място-аз единствен го посрещнах спейки
landser
а сега хвалете се кой кви планове има за джулая и ако иска някой южен парк софия ние там ще се сабереме whistle.gif
Night
Още се чудя какво да правя,но ако не събера подходяща компания за варненските плажове,ще посрещам Джулай в леглото или пред телевизора.
monolithe
В БургаЗ-а ще има джумбаре по повода. Врани-Мрани, Ривендж-Мривендж, Стунди-Мунджи, Елица-Мелица...
pa®tci
JEWлай Mourning.
Braindead
laugh.gif

Жалко, че Светльо не е решил да се гаври и тази година с хипарите, беше се барнал муцка. Много добре му се получи преди две години.
scion_of_storm
хейт за Джулая.

така де, никога не успях да разбера кое му е толкова якото. те половината и те не знаят за какво 'одят ;>
Despair
Цитат(pa®tci @ Jun 29 2009, 01:18 PM) *
JEWлай Mourning.

no.gif

JuLIE Mourning.
beyondtheblack
Judy mourning! icon_headbang[1].gif
Judy - от Judas biggrin.gif

А на 1-ви съм на концерт на Бони М в Шумен срещу 8 лева...Навита съм все избори да има.smile.gif
Braindead
Както и да го нарече човек, все си е същата хипарска свинщина. dry.gif
beyondtheblack
Колко било ЯКО на Камен бряг...
Макар като се замисля да ме навиваха да ходя на някакви палатки, метълкампове - което си е баш същата свинщина...
Къпането било в реката - "нямаш проблеми"
Revenant
Няма да забравя как бяхме в Албена след бала и така леко подпийнали крачим по плажа и се чудим защо има толкова хора рано сутринта....
мислехме че нудистите се събират рано сутринта...за жалост на следващата сутрин нямаше никой....
SharondenAdel
Това беше над русе тази сутрин smile.gif макар слънцето да не се вия защото имаше много гъста мъгла.. над нея небето се оцветяваше в най-различни цветове.. и града не се виждаже.. вичко изглеждаше като една гормна бяла яма!
LordZombie
Аз си бях с моето момиче и си изкарахме супер smile.gif
_Moonshield_
Някакво 23-годишно момче е паднало от 30 метрова скала около Камен Бряг... sad.gif
Megadeth
Проспах го аз тая година хД
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.