Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: И от мен метъл рамо
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Страници: 1, 2
telia
Здравейте! Аз съм Татяна, на 27г. Родена съм на 20.07.79г. Слушам метъл от 5 клас. Първи групи са ми Metallica and Slayer. Слушам готик, траш, прогресив, дет. Нямам афинитет към AC/DC, Motorhead, Оzzy. Напоследък луднах по Sonata Arctica, новият им албум си е убийствен. Любимци винаги са ми били DEATH! И ще останат.
Не съм киноманиак, но погледвам филми. На тая тема не ме закачайте smile.gif
Работя от 2002г в полицията. Завършила съм Академията на МВР. Никого няма да "изям", не съм таен агент sp_ike.gif Падам си по бягането и съм тренирала таек-уон-до.
Не пуша. Пия. Но не и ракия. Не и бира. Твърдо.
Руса съм. Със сини очи.
Имам дъщеря на 1г5м. Диване и половина, закърмено с кърма и метъл.
Пиша стихове. Много отдавна. Към настоящия момент ги творя доста. Правила съм и продължавам да правя опити за къс разказ, но засега изпълненията са тромави.
prayer4eto
Здравей ! bye.gif

Добре дошла и приятно прекарване из форума smile.gif.

(Тез две убавици на снимката твои ли са ? happy.gif wub.gif)
Warrior Of Ice
На снимката е Chuck Schuldiner. happy.gif
scion_of_storm
Мдааа smile.gif
Добре дошла, приятно прекарване тук, и да е жив и здрав бебока!
TerminalFrost
Здравей, Татяна. Metallica и Slayer... май и аз започнах с тях (: Приятно прекарване във форума!
wqwrrr
Здравей и от мен, приятно писане във форума.
Aggressive Perfector
Хелоу! Дано ти хареса форума.
pa®tci
малеее, Блондинка, че и Полицайка - неочаквано добра комбинация laugh.gif


приятно писане, четане и пр. и следващия път като имам случка като на DISMEMBER ще те търся, че твоите колеги са, меко казано, дебили ph34r.gif (да не продължавам, че ше земеш да се обидиш, и току виж си ми хлопнала белезничарките crying.gif )
Wrath_Child
Много си ми позната.Я да видим...щерка , любима група Death , работа в полицията...Ако не си кончето,те па на icon_headbang[1].gif
Svetyl
Вече си имаме и полицайка. Здраве желаем!
telia
WrathChild, баш ми е драго icon_headbang[1].gif Реших да изляза на светло и тука, щото кисна от сто години без да пиша. Ма не смятам да се ринеймвам. sp_ike.gif Аз съм си.

parcaleste, приемам критики всякакви за професията ми. И да, много са дебилите. Но не съм и аз. Аз така- punk.gif walkman.gif wine.gif
Dragontear
Цитат(Svetyl @ Jul 3 2007, 12:22 PM) *
Вече си имаме и полицайка. Здраве желаем!

Svetyl в интерес на истината тя не е единствена ...ако не ме лъжат спомените ...Милен (magodeoz) също е в професията smile.gif

иначе telia, добре дошла и от мен ... радвам се че все повече свесни хора се появяват тук bye.gif
pa®tci
Цитат(Dragontear @ Jul 3 2007, 12:48 PM) *
... ако не ме лъжат спомените ...Миелен (magodeoz) също е в професията smile.gif ...

ма той е бивш военен, така че не се брои ph34r.gif


Цитат
... радвам се че все повече свесни хора* се появяват тук

* и жени wink.gif
ManOwaRadO
Абе ЕЙ Women in Uniform влиза във форума.

Равнис!
Svetyl
Аз за Magodeoz знам. Но той не е полицайка, а полицай smile.gif
Nothing to No One
здрасти women in uniform smile.gif icon_headbang[1].gif
telia
Та последно Magodeoz военен ли е или полицай?
Здрасти и на другите!
pa®tci
бивш военен (де)градирал до полицай happy.gif
ManOwaRadO
както е тръгнало да не вземе да деградира до сотаджия (демек обикновен портиер) biggrin.gif
lodborg
Страшно яко представяне. Здравей и приятно писане.
telia
ManOwaRadO, шшштт! Кротко сега. Не ги разбираш тия работи sp_ike.gif

lodborg, трогната съм. Ей сега преглеждах оная игра с обложките. Егати скапаната история- почти нищо не познах. Ама ако беше едно време, когато си купувах касети- ехееей.... laugh.gif
lodborg
Хехе, пробвай се и по другите игри - за песни и снимки. Дано да се запалиш и ти, че вече започнаха да запустяват - играем си няколко човека.
Mort
Цитат(telia @ Jul 3 2007, 12:26 PM) *
WrathChild, баш ми е драго icon_headbang[1].gif Реших да изляза на светло и тука, щото кисна от сто години без да пиша. Ма не смятам да се ринеймвам. sp_ike.gif Аз съм си.

Значи знаеш да четеш материалите на сайта на Metal World! Ако не - поправи грешката си. Иначе здрасти и от мен и приятно писане и четене!
Her Infernal Madjesty
smile.gif здравей и от мен,мисля,че тук ще ти хареса.Докъде си стигнала с таекуон-до? И ITF или WTF?Тренираш ли още? tongue.gif
telia
И двата вида, Her Infernal Madjesty, но говоря в минало време. Сега не.
Dragontear
Цитат(Her Infernal Madjesty @ Jul 3 2007, 02:01 PM) *
ITF или WTF?

WTF? звучи добре laugh.gif laugh.gif

А какво точно правиш в полицията и имаш ли някакъв чин...(не ги разбирам тея неща ..не ми се смей)happy.gif
telia
Какво точно правя smile.gif Работя sp_ike.gif Сега съм майчинство. Последно бях дознател. Чин- старши лейтенант. С измененията ще видим каква ще ме докарат. Не ми пука. Все работа.
pa®tci
Цитат(telia @ Jul 3 2007, 02:17 PM) *
... Последно бях дознател...

оооо, клюкарче нещо, а? ph34r.gif
Dragontear
Дознател ли blink.gif Къде?...кое раьонно? ...аз ми се наложи скоро да ходя и ми направи впечатление че всички са някакви млади и готини smile.gif happy.gif нищо чудно при теб да съм бил...или не ...тя не беше руса blink.gif
... както и да е rolleyes.gif
pa®tci
мазняр...
Dragontear
Боби на теб никой не ти чете постовете защото избичва в аватара ти laugh.gif happy.gif
telia
Dragontear, работя в РПУ Г.Оряховица. И не, не си бил при мен, определено. Аз такива като нас ги отпращам. Оф, ще ви разкажа една случка, да се посмеем. Трябваше униформени да ми намерят доброволци за разпознаване. Всички сте чували за разпознаване на лица, нали. И ми трабваха още 2 души от улицата. Абе, тия мойте хора цигани да бяха довели, а то..Водят ми две метълчета - таман по на 18-19 г. И аз като видях се хванах за главата! Или по-точно ми идеше да си brickwall.gif . Викам- е друг път такава простотия баш на мен не! Естествено, че им казах да си ходят. После се озоваха с мен на едно метъл- мероприятие тия същите. По стечение на обстоятелствата. Та се смяхме дружно, макар като влязох, да ме изгледаха въпросително. Ей такива чудеса. Ма тогава ми идеше на ония да им почупя канчетата. laugh.gif
Dragontear
Абе съмнителни типове сме ние biggrin.gif..аз понякога като се прибирам късно не ме подминава патрулка и в повечето пъти са адски очтиви ...смисъл.. "Добър вечер...документи за проверка ..от къде идвате ..на къде отивате...благодаря лека вечер..."
Спомням си от Maiden като се прибирахме даже ни разпитваха как е бил концерта biggrin.gif
Понякога са се държали така сякаш съм стрелял по президента и в бягството съм запалил децка градина пълна с деца, а в паузата между това съм изнасилил всичко дето съм видял по пътя си ...
biggrin.gif
Braindead
Цитат
кое раьонно?

Ники продължава да измисля правописни правила happy.gif
Dragontear
Който не ги знае си ги измисля happy.gif
telia
Aaa, тва Ники ли е? Аз си викам, трай Телийке, не се заяждай с момчето отсега sp_ike.gif То е малко, ще се научи да пише...ехх...Dragontear, вземи си редактирай последния пост, защото ще го редактна аз smile.gif
По отношение на типовете- за мен никога не СМЕ съмнителни sp_ike.gif Значи аз съм съмнителна...Муахаха!
Dragontear
кой последн пост ?.... happy.gif

Аз съм Ники ...късно е за мен да се науча на каквото и да е laugh.gif
Ако науча нещо на другия ден съм форматирал всичко

познаваме ли се бтв unsure.gif
telia
То ясно, че ти си Ники, но не е ясно дали се познаваме. Хм, незнам. "форматиеал" - я превод.
Ставаше въпрос за предния ти пост, човече, преди този.
Оо, ти скоро беше рожденник, аа?
Dragontear
Мааааале да верно сега видях че бях написал MAIDEN без "I" unsure.gif unsure.gif
Срам срам...

Btw .....не ми обръщай внимание на многоточията....те са част от мисълта ми happy.gif

ЕДИТ: имах предвид ФорматиРал laugh.gif

PS Аз се чудя защо всеки път губя на Скрабъл hmm.gif rolleyes.gif
telia
Та я кажи кой си на снимките от РД-то? Да взема да ви позапозная.
Dragontear
Кое РД ?... с кой ще ме запознаваш? rolleyes.gif

Едит: Ако имаш предвид тези снимки от някой от купоните у нас.....Май на последния ме има само на 1-2
за щастие на първата...там съм вече...полу мъртъв laugh.gif
telia
Аууу, ще те запозная, с кого искаш fun.gif

За тези качените снимки говоря. Та на първата викаш. И кой от двамата си на първата? Не за друго, ма да не стават грешки.
Dragontear
Да! с оня едрия младеж....който е 4 години по малък от мен laugh.gif
Ами аз съм си този с фанелката на Maiden..какви грешки ohmy.gif ..за какво ....притесних се вече

леле сега ще се изсипе целия форум да се подиграва със скромната ми пиянска личност
ViolentBeauty
Хахах, каква сладка приказка сте си хавнали rolleyes.gif Хайди и аз едно здрасти да кажа и приятно драскане по форумчи по пожелая laugh.gif laugh.gif laugh.gif Да ви се натреса на празнеството laugh.gif
telia
Мда, то и аз забелязах, че двамцата се раздумваме сладко- сладко smile.gif
sharon
Здравей, май сме се засичали някъде из форумните пространства, може и да бъркам, но все пак! Приятно и от мен drinks_drunk.gif
telia
sharon, къде мислиш, сме се засичали?

Ники, ти си с блузката на Maiden, нали?
Dragontear
ДА! unsure.gif unsure.gif ph34r.gif
telia
Не се пули, надушвам аз. sp_ike.gif
Dragontear
Ами предполагам! openwidehug.gif

Снимките ми в профила и аватара и банерите в подписа ми явно не успяха да ме скрият laugh.gif happy.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.