Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Хора, нямащи спирка :)
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Svetyl
Тука ми се ще да пусна една тема. За музикантите с многото странични проекти. Щото слушам Digital Ruin... тоя Дан няма спирка бе... Та кажете вашите любими работни пчелички дето правят по 4-5 неща наведнъж.
InsArtTure
Петер Тегтрен работи като луд. Не знам какво време има за себе си тоя човек, но за хиляду групи като продуцент, миксър и даващ идеи все има време. На кого ли не помага!
Mago De Oz
Майк Терана - само в проект на Подуенските баби не е участвал още!
lodborg
Кози Пауъл. Де що има класическа банда, той е свирил в нея. Мир на праха му, явно за него най-точно важи максимата "I'll sleep when I'm dead".
Mangalf
ами Лука Турили с неговите дриймкуестове и т.н.
ама той не ми е чак такъв любимец.

ще кажа, разбира се Джон Шейфър с Demons&Wizards. И Ханси де smile.gif

също и Petri Lodroos от Norther/Ensiferum ^^
Dragontear
Lance King може би.. този човек наистина не мога да го проследя....има много проекти участвал е и в доста групи..и е факт че където е бил това е най-добрия период на съответната група
Просто гениален човек. smile.gif
Virgin_Steel
Ей тоз Ferdy Doernberg ми е любимец просто...
http://de.wikipedia.org/wiki/Ferdy_Doernberg

Иначе определено Arjen Anthony Lucassen...

^ Зависи, според мен Balance of Power доста рипнаха на горе без него...
Dragontear
Колко са рипнали??? huh.gif
Последния им и единствен албум с John K. е наистина доста добър, но някак си ми омръзна бързичко.

Сега съм адски любопитен какво ще направят с Corey Brown... деба тва никога не го очаквах... точно него да вземат и съм сигурен, че албумът ще кърти. Той има много подходящ глас.

Само да хванат да го издадат вече!

И дано този път са записали барабаните, а не са като MIDI
Airin Of Ancelot
Arjen Lucassen наистина е един пълен с велики идеи композитор. bowdown.gif Kai Hansen едно време също беше голям работохолик...
Virgin_Steel
Цитат(Dragontear @ Jul 6 2007, 12:48 PM) *
Колко са рипнали??? huh.gif
Последния им и единствен албум с John K. е наистина доста добър, но някак си ми омръзна бързичко.

Сега съм адски любопитен какво ще направят с Corey Brown... деба тва никога не го очаквах... точно него да вземат и съм сигурен, че албумът ще кърти. Той има много подходящ глас.

Само да хванат да го издадат вече!

И дано този път са записали барабаните, а не са като MIDI

За момента концертната им активност от както не са с Lance е скочила сигурно 80% поради това, че преди това той вечно нямаше време за турнета...
Аз искам да кажа, че на живо са страхотна група, гледах ги 2005-та в Турция и въпреки че 95% от присъстващите там незнаеха за какво става въпрос се изкефиха максимално...

Heathen Machine много рядко звучи изкуствен като за MIDI, тази информация дали е потвърдена или така ти се струва? Барабаниста им между другото освен, че свиреше в Турция, а и оправи целия звук, че даже слезна от барабаните и отиде до пулта, голям ненормалник на тема звук е laugh.gif
Dragontear
Знам, че Lionel Hicks отговаря за целия звук... и не говоря за това дали може или не може да свири. Барабаните просто ми звучат редени не знам защо ...абсолютно на всеки албум ...еднакво...

В интерес на истината проверих в сайта им - там имат специална секция за процеса на работа при запис и открих следното:

"When in the studio, the production and engineering duties are undertaken by Lionel. The drums are laid down first "

само това пише..не разбрах много... друго не открих
madeoffire
Един мой чак любим не ама приятен за слушане китарист.Николо Коцев.Абе тоя човек дали спи...освен Брейзън Абът прави в момента и още два концептуални албума 0_o
telia
InsArtTure ми е взел думите от клавиатурата. smile.gif
ViolentBeauty
Финландците!!!
Svetyl
Скандинавците като цяло?
ViolentBeauty
Дам, съгласих се!
Svetyl
Абе Simone-то... къде ли не участва smile.gif
ViolentBeauty
Взе ми го от пръстите това rolleyes.gif
Braindead
Ми то на мен общо-взето повечето ми любимци са такива...Andre Matos, Kiko Loureiro, Kai Hansen, Tobias Sammet, главно тези... wub.gif
Duh5
Тобиас е пич, много му разбира главата, па макар и късо подрстригана:)
Чувал съм, че Victor Smolski много бачка, освен дето свири с Рейдж продуцира още какво ли не, албумчето "20 гоини нюклеар блст" много ме радва, пак е негово отроче.
Mago De Oz
Jorg "Muzilak" Michael - drums е това е човека, само дето е 1000 пъти по-добър от Терана smile.gif
  1. Stratovarius
  2. Saxon
  3. House of Spirits
  4. Running Wild
  5. Grave Digger
  6. Axel Rudi Pell
  7. Unleashed Power and Tom Angelripper
  8. Avenger
  9. Mekong Delta
  10. as guest in Beto Vбzquez Infinity
  11. Laos
  12. Schwarz Arbeit
  13. Headhunter
kcaniba
Дейв Ломбардо
Петер Тагтгрен
Майк Паттон
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.