Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Привет!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
ApatiA
Казвам се Стефка, накратко Стеф.
Принципно съм от Димитровград, но сега вече живея в Стара Загора кво да се прави човек и добре да живее се жени(омъжва).
Чакам след около месец и нещо да родя дъщеричка и съм много щастливи ще си я направя като мен, ама подобрена версия smile.gif rolleyes.gif
Харесвам метъла и рока не се ограничавам със стилове харесвам качествената музика или поне тази която рабирам, но предпочитам по-старите банди доста съм резервирана към по новите не са ми интересни. Любими групи споменах в профила си няма да ги пиша пак.
Друго нещо което ми е страст са моторите и атв-тата, обожавам и рокерските събори и щом мога винаги отивам.
Обичам добрата стара клошария и обичам да пия от ПВЦ, държа на приятелите си и от бремеността съм станала много зла и агресивна, ако тръгна да се заяждам с някого без да ми е направил нещо сорка ама това е от хормоните и на мен не ми е лесно no.gif съдба!!!
Айде спирам че ще ви приспя вече.
Beerzebub
Бря! Много метъл бебета се нароиха напоследък...
Да се роди живо и здраво и да ви радва с таткото!
smile.gif

Здрасти, иначе.
lodborg
Пожелавам ти дъщеричката ви да се роди благополучно и да ви е жива и здрава. Иначе здравей и приятно прекарване сред нас.
ViolentBeauty
Приветско, честито за бебока, хубаво нещо е това happy.gif . Може ли да питам на колко години си или е прекалено rolleyes.gif А иначе приятно писане и четене по форумчи и преглеждай материалите на сайтчи happy.gif
Warrior Of Ice
Добре дошла!
sharon
Здрасти и от мен, присъединявам се към горните пожелания happy.gif

Приятно писане из форума bye.gif
prayer4eto
Здравей!
Приятно прекарване из форума smile.gif bye.gif

(май трябва да си организираме конкурс "Метъл Бебе на годината" 2007 )
MadHatter
tongue.gif Нека се раждат метъл бебета, трябва си, дефицитни са вече. Добре дошла и приятно прекарване drinks_drunk.gif
pa®tci
мммда, вече ми се изясни защо Деската (за вас - Васка tongue.gif) беше толкова вчепатлена от народилите се (или предстоящите да се родят) бебоци; да е живо и здраво и бебо и мадре му, че и падрето, че и наче отде кинти за пюренца happy.gif
ApatiA
Мерсаж на всички!
Честно казано незнам колко ще са метъл бебетата тая година но бебетата със сигурност ще бъдат мноооогоою нека ги направим малки метълси icon_headbang[1].gif
Crafter
Добре дошла!

Как е живота в Стара Загора? smile.gif
ApatiA
На мен не ми е зле ама кой как си го направи
TerminalFrost
Здравей!
ludspamer
Здрасти.Браво за Соулфлай и Сепултура, и на мен са ми от фаворитите icon_headbang[1].gif
Иначе приятно писане
SharondenAdel
Здравей bye.gif Айде и аз да кажа, да ти е живо и здраво детето да си го отгледаш с много обич и музика laugh.gif
Сигурно ти е трудно сега като си бременна.. без алкохол, без цигари, ех бременноста е труден период с много лишения..(ако не се лъжа де). Добре, че аз имам още много време smile.gif
telia
Здрасти и от мен.
Те тия лишения ще продължат и по време на кърменето. След това ще следват и други. Ако ги приемаш за лишения ще ти е трудно. За това- свиквай с новия начин на живот. Аз съм мама. Скоро и ти ще се похвалиш със сладурче.
scion_of_storm
Малей, събраха се тука метъл майки \m/
Добре дошла, дано всичко е наред, стискаме палци!
Wrath_Child
А така! Още малко ни трябва и ще преименуваме форума на Metalbaby World. happy.gif
И аз съм от метъл-майките,привет!
Virgin_Steel
Цитат(ApatiA @ Jul 10 2007, 11:28 PM) *
обичам да пия от ПВЦ

Само ей с туй не моа се примиря bye.gif
Mago De Oz
здравей и от мен ! Добре дошла и приятно писане...а за бебето ще стискаме всички палци smile.gif

П.С.: И един МЕТЪЛ ТАТКО, бре, забравячи такива drinks_drunk.gif
pa®tci
да бе, то ти вече Дедо стана w00t.gif
InsArtTure
Добре дошла и приятно! drinks_drunk.gif

Радвам се, че се чувстваш добре в семейството си и си готвиш детенце. rolleyes.gif

Аватарът ти ми напомня за любима банда. guitar.gif "fuck a hero, be yourself...born with nothing and die with everything..." wink.gif
Vermic
A добре дошла,браво за бебето.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.