Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Live is Overrated
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Crafter
Гледахте ли ДВД-то на адаша?
Аз лично смятам, че това е най-професионално изглеждащото и звучащо метъл ДВД, което съм гледал изобщо.
Също така и не вярвах, че двете мацки, с които свири могат по такъв начин да сложат в джоба си повечето свои колеги.

Има го в арената и го намирам за крайно препоръчително!
InsArtTure
Ще го цоцна веднага, щом мога!!
RazorJack
аз го изгледах така по диагинал ... бе на хипокриси съм им фен ама тоя електро метъл точно не ми е много по вкуса макар че има добри попадения. иначе е факт че мацките добре се представят а питър той сиго знаем че е изрод и няма спирка icon_headbang[1].gif
Crafter
Учудих се, че са аранжирали песните по много интересен начин. Традиционните панорами за китарите - едната ляво, другата дясно са заместени с различни и е много сполучливо. В същото време момичетата свирят невероятно точно.
Изобщо това ДВД ме размаза тотално. Евала и на поляците. Май много обичат да викат. Днес например викаха и за нас и за Бразилия... само за съдията никой не крещеше whistle.gif
conguestadors
Това ДВД ми е фаворит, перфектно е. Когато се съберем вечер с компания, почти винаги го пускаме.
kcaniba
Да видеот е вгз! Твъде добре звучи за дае истина, поне такива мисли ми идват като го гледам, и визията не по малко...
Въпреки че ние като публика повече подхождаме.... biggrin.gif
Finntroll
Супер са Pain, все пак Peter е там, DVD-то е много добро, на този метал фестивал в Полша винаги снимат перфектно, организаторите за професионалисти, клиповете са интересни, интервюто също.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.