Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Gene
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Gene
Здравейте! Аз съм Теофана и съм от Ловеч. На 17 години съм. Метъл слушам от 3 години. На форума попаднах като сърфирайки в интернет....друго, нз. Ако ви интересува нещо питайте.
SharondenAdel
Здравей bye.gif
Кои са ти любимите групи? Какво обича да правиш през свободното си време? smile.gif
scion_of_storm
Хейдра, сподели хобита/интереси/любими стилове, групи...все важни неща smile.gif
А дано ти хареса форумО!
prayer4eto
Здрасти и приятно прекарване във форума smile.gif bye.gif
the_empress
bye.gif Пррррривет и от мен! Дано тук ти хареса
Wrath_Child
Здрасти,мацка.Ловеч е разкошен град, много го обичам.И е близо до селото ми,нали съм селче. rolleyes.gif
Приятно прекарване във форума sp_ike.gif
noel_f
Здрасти bye.gif
Vermic
Добре дошла.Тук ще ти хареса.
Mangalf
Любовта на живота ми е от Ловеч, ама тя не е метълка тъй че едва ли я познаваш smile.gif. Добре дошла все пак.
Battle Magic
Добре Дошла!
ViolentBeauty
Привет bye.gif Приятно писане и четене по форумчи happy.gif

Както гледам от профилче си ново попълнение в Kamelot -ските редици openwidehug.gif
MadHatter
^ +1 ...+циклене на Sonata Arctica rolleyes.gif Здравей, какво мислиш за Unia?
the_empress
Цитат
Както гледам от профилче си ново попълнение в Kamelot -ските редици

Множиме се яко devilsmiley.gif laugh.gif
Gene
Ами прогресив основно слушам Xandria, Kamelot, Blind Guardian.. Unia малко ме разочарова като че ли dry.gif
Wolfheart
Цитат(Gene @ Jul 15 2007, 04:45 PM) *
Unia малко ме разочарова като че ли dry.gif
...А не трябва

Иначе добре дошла smile.gif
И приятно прекарване във форума. И да четеш материалите в сайта smile.gif
telia
Добре дошла!
" Unia" e е един зашеметяващ албум! Композициите им са толкова стилни! Различен е, но е напредък. А текстовете от албума погледна ли?
zelatorr
Здравей и приятно чатуркане. happy.gif От къде произлиза името ти? dry.gif
Gene
Мерси на всички за посрещането. happy.gif А името ми значи благовещение на гръцки.
TerminalFrost
Здравей! Приятно прекарване във форума!
Dragontear
Здравей и от мен ..защо името ти е на гръцки.... .. да не би да имаш някакви корени там
Crafter
90% от имената в България имат гръцки произход wink.gif

едит: Напълно ненаясно съм с христиенската терминология, но всъщност Теофана значи богоявление. Обикновената логика ми подсказва еднозначно, че богоявление и благовещение не са синоними.
Virgin_Steel
^ Не е ли повече от логично smile.gif

Привет !
Crafter
Повече от логично е. Но ако вярващите знаеха смисъла на думата 'логика' вероятно нямаше да са вярващи.
Mago De Oz
Welcome on board, child, have a nice trip !
Gene
Цитат(Dragontear @ Jul 16 2007, 10:30 AM) *
Здравей и от мен ..защо името ти е на гръцки.... .. да не би да имаш някакви корени там

Мне кръстена съм на баба ми Тодора и просто на майка ми и е харесало повече името теофана и така
bear heart
Добре дошла! И аз дойдох наскоро де, но ставаме повече... wink.gif wink.gif wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.