Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Една стандартна процедура...:)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Eddie_The_Beast
ок,значи казвам се Ивелина.От Горна Оряховица съм ..демек Търново smile.gif. На 6 януари ще навърша 16 tongue.gif...Любими групи ..може да се каже,че живея с MAiden и KAmelot ..напоследък страшна зарибявка с Athena ...жалко,че са spit up smile.gif
Не пуша .пия (но не много) И май тва е smile.gif Чао от мене за сега
icon_headbang[1].gif
MadHatter
Ми добре за Камелотчи rolleyes.gif Надявам се да намериш още доста групи, които да ти харесат, покрай форума. Хайде, приятно пребиваване!
noel_f
Здрасти. bye.gif Кажи какви хобита имаш.
Eddie_The_Beast
ами страшно мн обичам да се разхождам в гората особено през нощта... и обикновено се виждам с приятели. Обичам и да пътувам много. Всъщност се кефя на дизайнерството много особено в стил готик ..това е smile.gif
Svetyl
Имам изпит в Търново в четвъртък. ЗДРАСТИ!
Eddie_The_Beast
къде точно? smile.gif Аи успех от мене
prayer4eto
Здрасти и приятно прекарване smile.gif bye.gif
Svetyl
Цитат(Eddie_The_Beast @ Jul 17 2007, 10:18 AM) *
къде точно? smile.gif Аи успех от мене

Еми за университета. Мерси.
scion_of_storm
Фъъък, пак Камелот, тея са станали на всички любиамата група biggrin.gif
КозироЖка, съзодийница, добре дошла! smile.gif
lodborg
Привет.
Mago De Oz
Welcome on board, child, have a nice trip !
Dragontear
Здрасти ....Мейдън и Камелот ......получаваш едно голямо БРАВО от мен... продължавай в същия дух bye.gif

и скачай в групата ни в last fm (ако имаш профил там де) .... да видим дали си толкова голяма фенка wink.gif и не забравяй всяка неделя да четеш новите материали в сайта на Metal-World
Bleak
ХилоУ и весело прекарване.

Усещам обаче как scion-a ще вдига въстание против Кaмелотаджийте.. laugh.gif
scion_of_storm
Отдавна съм се отказал, приятелю sad.gif ..
Bleak
Никой не поддава на натиска, викаш. mellow.gif smile.gif
zelatorr
Здрасти Иве happy.gif Ти през ноща в гората ли се виждаш с приятелите си whistle.gif
ViolentBeauty
Как така съм пропущила, добре дошла Камелотско девойчи, приятно мотане по форумчи happy.gif
Eddie_The_Beast
Цитат(zelatorr @ Jul 17 2007, 06:57 PM) *
Здрасти Иве happy.gif Ти през ноща в гората ли се виждаш с приятелите си whistle.gif

Ами не само се разхождам ..иначе се виждам с тях в парк Христо Ботев smile.gifем с КАмелот започнах да слушам метал...и все пак трудно ми е да се заривя по някоя група и после да премина на друга smile.gif


Цитат(Svetyl @ Jul 17 2007, 01:15 PM) *
Имам изпит в Търново в четвъртък. ЗДРАСТИ!

aa ДА всъщност аз ще съм там мисля ..за подкрепа на приятел
the_empress
Здрасти, здрасти bye.gif А така, още фенове на Kamelot
Eddie_The_Beast
Че как smile.gif
wqwrrr
Здравей и от мен, приятно писане във форума.
TerminalFrost
Здравей, Ивелина. Приятно писане/четене тук.
blame
Цитат
Интереси:
музика,кино,книги и секс :П

whistle.gif
Айде няма да задавам въпроси. М, всъщност.... коя ти е любимата книга? biggrin.gif

Добре дошла, търновци сте ми почти съседи. Готин град е.
Eddie_The_Beast
Винаги след като завърша някоя книга , ми става любима!Обожавам да чета книги на фантастична тематика.Чета исторически книжки и въобще романи..Даже мн се бях изкефила на "Шифара на ЛЕонардо".Обичам книги,които след като прочетеш не можеш да спреш дълго да се влияеш от тях.И се замисляш..
Въобще , нямам любима книга, но мога да ти кажа как би изглеждала идеалната книга по кориците :




За жалост , не съм виждала подобна книга освен библията.И все пак най-добрия подарък е една интересна КНИГА! smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.